2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Aynen opucuk meselesi super
Aman aman iyi anlaşsınlar eflalim akşamları nefes alırız biraz

yok canım ya iki tabak yemeğim vardı evim dağınık temizlenmemiştii kabul etmedim bi önceki gnde saat 6 gibi bi misafirimiz var dedi neyse dedim yemrği yetiştirim diye koyuldum yemek yapmaya sona nir kişi iki oldu iki kişi 3 oldu nasıl yemek yaptığımı bilmiyorum tamam misafir iyi oluyor hoş oluyorda erkenden söylese ona göre haxırlık yaparım ama nerdeee hr bide salata hariç dört çeşit yemek çıkardım onlara..

Valla yakın olsak hepinizi bigün yemeğe alırfım sonrasında hiç evde durmazdım hergece birinize Gelirdim
Kaynanama köye gıdıyoruz bı kaç gün inşallah telefonum çeker sıkılırım
Oh ne güzeldir şimdi köy aşerdim bende geliimmi
keşke bizdede olmayaydı

Bende misafir almak istemiyorum ama ağırlamaktan değil kv tarafı gelip yer içer s....lar bide üstüne hiç bişeyi beğenmezler yardımda yok sonrada sahura kadar kalıp sahurlarını yaparlar öyle gidiyorlar
Tabi onlar çağıracak eğer gidersek mecbur bizde çağırmalıyı...

Kendime buz mavisi bi tunik almıştım sevgili eşim bunu giydirmem sana dedi biraz ince diye bugün gittim değiştirmeye hiç bişey yok yerine almak iiçin bi pantolon babalar günü içinde iki tişört aldım hesiyeyi haketmiyordu ama mecbur aldım..

Yaa kızlar biriniz bana yakın olsaydı nolur du bugün eşim yok iftarda yanlızım hiç yemek yapasım yok elektriklerde kesik neyse makarna çorba yapayım canım makarna istedi eşim evdeyken yapamıyorum buneee makarnamı yiyecez diyor etobur..

sanirim sana en yakinbnm cnm :) 30 km var dir aramiz
ama suan 450 km var,ist da olsaydim valla ardayla gelirdik makarnani yemege kismet seneye insallah
erdege annemlerin bir aylik tuttugu eve geldik kizlar
niyetim arefe gunune kdr burda kalmakti
koca koca bavullarla esyalarla geldik
gelirken asla i padi acmicam video izlettmicem diye kararlar aldim ama nerdeeeee bu essek burda dahada beter bir coxuk oldu
kaldigimiz ev pansiyon ve cok eski temiz amw kapilar oyle eski mutfak banyo korkunc,annem kiziyorum dubleks evini birakip insanburayw sirf deniz manzarasi icin gelirmi diyorum oda bana dio hadi ben geldim sen madem niye geldin diyo
tmm manzara iyu guzelde oglum cokk zor bir cocuk oldu,balkondan herseyi atiyor,tv nun her tusuna basiyor babam haber izleyenez oldu,burdada cekmeceleri karistiriyor,evde terlik giyiyoruz yerler mermer,o terlikleri alip isirmaya kalkiyor ve yemekkk yemiyoooo i padle de yemiyooo guya deniz kenarinda karpuz dilimi vercektim elinee nerdee aslaa meyva yemiyo
ya insan kiraz yemezmi,blw sayfalarinda o kucucuk 9 aylik bebekler kirazi yiyip cekirdegini cikaranlari gordukcenasil imreniyorum burdada huzur bulamadim ,birde tatile cikin diye akil veriyorum ben kafayi yedim iki gunde burda o kdr zor geliyoki oruclu cocuk bakmak Allah affetsin ama bu yil cok zor geldi bu oruc (((

Ak olsun sen geleceksin ben sana makarnamı yapıcam:))
Hakikaten heee sen niye gelmiyorsun araban var ehliyetin var gelsene bize benim arqbam olsaydı inana gelirdim hem belki arda abdullahı görürnce yemek yer:)

Ak olsun sen geleceksin ben sana makarnamı yapıcam:))
Hakikaten heee sen niye gelmiyorsun araban var ehliyetin var gelsene bize benim arqbam olsaydı inana gelirdim hem belki arda abdullahı görürnce yemek yer:)
:))) asil sana askolsun maksat gorusmek degilmi
makarnayida hem cok severim ,bayila bayilada yerim ama arda olse yemez
oylw kiskancki normalde bir oyuncagi bir coxugun elinde gorse sevmese bile o oyuncak en kiymwtlisi oluyor
abdullak kiraz karpuz yerse bnmki iste o zmn hmn kiskanc atlar yemeye kalkae
yaa aslindw ben surekli zaten anneme ablwma gidiyorum cnm ,insallah yaa aslindq cok gzl olur gorussek cok mutlu olurdum ,o zmn bir gun ayarlayip mutlaka bu bulusmayi gerceklestiririz

Bak kesinlikle bekliyorum sakın atlamayalım:))
Ozaman arda ile abdullah çok iyi anlaşırlar o benim der öbürü benim der:))

Aynen opucuk meselesi super
Aman aman iyi anlaşsınlar eflalim akşamları nefes alırız biraz
aynen canım eşim gıcık oluyor ohhhhh :)))

Nego bu arada senin ismini uzun zaman once ilk ben sormuştum hatırlarsan
En sona ben kaldım bende isterim
Attım canım
yine iyi çıkarmısın,tabi malzeme olursa çocuk da durursa neler yaparsın sen şaşırmadım :)

bende almiycam, aman çok düşündüm herkesi bu sene kendimi düşünücem , eltiler içinde büyük benim onlar çağırmalı önce :) görümcemle işim olmaz :) kaynanayı hiç söylememe gerek yok zaten :) eltim dün kendi ailesini aldı. Beni çağırsalarda almiycam :)

Ah komşu olsaydık
ayy gezmelerdemisin yine :) burnundan gelmiş ama iyidir degisiklik :)

Bak kesinlikle bekliyorum sakın atlamayalım:))
Ozaman arda ile abdullah çok iyi anlaşırlar o benim der öbürü benim der:))
kesin rekabetten yerdi minione :) oyuncak didismeleri de komik olurdu tam seyirlik :)

gel canım gel çok eğlenir abdullah la ahmet bütün hayvanla ra hav hav derler beraber horoz kovalarlar

bu iştahsızlık dönemsel mi acaba bizimki de bu ara hic bisey yemiyor milletin yaninda memii diye memeyi sıkıyor istiyor..iyi tatiller canım diycem ilk dört gün uyum sağlama sorunu yaşıyorlar alışır sende rahat edersin bence tadını çıkar bizim bu sene tatil planımız bile yok daha gidicez ama taşınma isinden sonra belli olacak bakalim ..belki palandokene çıkar kayak yaparim en yakınından

Slm canlar dün oruc tuttum ama basimin agrisi hala gecmedi tum gece de bacaklarim sızladı agrisindan uyuyamadim bugün tutmadim ben hic bu kadar kötü olmazdim oruc tutarken oglanin pesinde kosturdugum icin mi böyle oldum yoksa adetim yeni bitmisti vücut direncim mi dusmustu de boyle oldum anlamadim

Eğlenmrzmi çok seviyor değişik yerleri
Kapıdan dışarı çıktıkmı dünyalar onun oluyor:))

İştahsızlık dönemsel oluyor Abdullah bir ay boyunca ağzına lokma koymuyordu güçten kesildi yürüyünce bile kuvvet olmadığı için düşüyordu kendisini süye bağlamıştı sütümde fazla yoktu ama şimdi şülür iyi kayısı haricinde herşeyi yer kayısıyoda kaboz olmadın diye vermek istiyorum ama midesini bulandırıyor..

Kızlar bu arada inşallah bulusursunux çok güzel oluyor arada farklı bir bağ oluyor C Cucu la iyiki görüştük hic kopmayacak bi bağ oldu insqllah
minione istanbula adımını atsın baskı kuracam taaaki onu getirtene kadar sonrada iadei ziyerete gidwriz oğluşumla

Canım tutamıyorsanız zorlamayın her bünye aynı değil kışın telefi edersiniz öncr saülığınızı düşünün size muhtaç olan brbişleriniz var dikkat edin kendinize:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…