2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Eki Görüntüle 1845728

Kızlar kuzenimi n düğünü var bayramın 3. Günü galiba bu elbiseyi siparş verdim nasıl bana yakışırmı sizce?
Bencede yakışır canm boylusun maşallah

Biz 8 kg bile değiliz ama onu 9 aylıktan beri kullanamıyoruz :KK43: siz iyi kullanmışsınız:))

Ben çok markalı nir şey almabı tavsiye etmem ya da phalı diyeyim.. Ki her şeti araştırarak en iyi ve kalitwlisini aldım hep ama getek yokmuş...
Arkadaşım ebebekteki 70 liralık bebek koltuğunu aldı kullandı bebeklerini büyüttü hiç düşünmeden verdi gitti.. Benim evimse depo alanına döndü :) ben de tr de ablamınkini aldım fiyatı mak 200 civarıdır gayet de iş görüyor..
Markası ne canm
Bide serra için balık yağı denedin mi bizde işe yatamıştı ocean kullanmıştık

bizim baba geç geliyor canım çok yorgun oluyor burda çok ilgilendi saolsun evdede çok oynar da dışarıya hali kalmıyor.

çok güzelmiş yakışır yakışır kaç para:)

canım bizimkini görmüştün zaten 2.el bakabilirsin konyadan sahibinden de iyi idare ettin kilosu olmasada yavrunun cüssesi var irkek o irkek pipisi bile kesildi:-)

Kızlar esim bayrama tatil planı yap gitmedn gidelim dedi çok sevindim ankaranin yakin ilçelerinde bi yere termal ayarlayim bari uzağa gidemeyiz bayram zaten kaç gün bayram bitince gidiyor zaten ama bu sene gidemeyiz diye üzülüyordum çok sevindim çocuklar da mutlu olsunlar :-)
Guzeldi sizinki de canm neydi markası
Aynen yaaa erkek oldu tostosum

Ohh bu tatil haberi supper oldu valla sevindim

Ah hanımlar sinir olmuyum sakin oluyum diyorum olmuyor, regli oldum dedim ya kahve leke geldi tamam, gerisi yok dünden beri :KK43: yarın eşim yoğun olmazsa doktora gidicem, ne olur hamile olmuyum :KK43: kistten olsun, gerçi hamilelik dışında hiç şaşmadı benim ...
Dertliyim dertli , diyorum bu kadar sıkıntının sonu çok büyük ferahlık olacak heralde.
Ya ben hamileysem napıcam, bu sene perişan oldum büyük kreşe giderken, bir tane daha olsa iki bebekle ben nasıl okula götürücem, küçük memeye bu kadar düşkünken nasıl kıyıcam ona :KK43:
Eflalim relax kuzum hemen yazma felaket senaryolarını :) ver bi kan için rahat etsin yavrum

Her şeyi en ince düşünüp aldım pusetine üçten fazla oturmadı bile:))) oto koltuğuna geçtiğimiz dönemde ehh diyip en uygununa baktım valla:) ikinci bebek için de diğer ablamın çocuğukini alıcam.. Kullanıp Atması vermesi de kolay oluyor yoksa sakla dur..

ebebekten babyplus basic modeli imiş bendeki kırmızısı, gayet de memnunum. Bazen kampanya oluyor tlye arkadaşım başka bir model aldı ona da baktım ama bulamadım..
C Cucu

Her şeyi en ince düşünüp aldım pusetine üçten fazla oturmadı bile:))) oto koltuğuna geçtiğimiz dönemde ehh diyip en uygununa baktım valla:) ikinci bebek için de diğer ablamın çocuğukini alıcam.. Kullanıp Atması vermesi de kolay oluyor yoksa sakla dur..

ebebekten babyplus basic modeli imiş bendeki kırmızısı, gayet de memnunum. Bazen kampanya oluyor tlye arkadaşım başka bir model aldı ona da baktım ama bulamadım..
C Cucu
Sağol canm teşekkur ederim bakayım hemen
Bu arada yazdığına gore henuz doğurmadın:)
İsim ne olacak karar verdin mi

KıZımda doğal doğurmak istiyordum ama son haftalar bebeği alalım diye korkutuyordu doktor, meğer tatile gidecekmiş. O zaman da yazmıştım buraya. Halbuki çok araştırmıştım doğal doğumdan yana doktor diye...

Şimdi yine aynı doktora gidiyorum ama bu sefer epidural istiyorum:)) ve bebek 40 hafta geçti hala doğmadı ama adamın beni bekleteceği tuttu. Tamamen doğal takılıyor :)) sağlıkla kurtulalım da gerisi boş.. Ama bir türlü doğuramıyorum:KK43:((

İsme gelince karar vermiştik battaniye çikolata yaptırdım ama eşim şimdi değiştirmwk istiyor.. İpek koyalım diyor bakalım ne olacak:) ortasa kesin bir isim de yok:)
Sağol canm teşekkur ederim bakayım hemen
Bu arada yazdığına gore henuz doğurmadın:)
İsim ne olacak karar verdin mi

KıZımda doğal doğurmak istiyordum ama son haftalar bebeği alalım diye korkutuyordu doktor, meğer tatile gidecekmiş. O zaman da yazmıştım buraya. Halbuki çok araştırmıştım doğal doğumdan yana doktor diye...

Şimdi yine aynı doktora gidiyorum ama bu sefer epidural istiyorum:)) ve bebek 40 hafta geçti hala doğmadı ama adamın beni bekleteceği tuttu. Tamamen doğal takılıyor :)) sağlıkla kurtulalım da gerisi boş.. Ama bir türlü doğuramıyorum:KK43:((

İsme gelince karar vermiştik battaniye çikolata yaptırdım ama eşim şimdi değiştirmwk istiyor.. İpek koyalım diyor bakalım ne olacak:) ortasa kesin bir isim de yok:)
:) ipekler nazlı oluyor demedi deme

Ama kız çocuklarına da en çok o isim yakışıyor:)) nazlı bebek istemiyorum artık sıkıldım :))
Olsun olsun nazlı ama çok zarif oluyorlar benden beklenmeyecek seviyede bir kızım var hem narin hem zayıf hem anne düşkünü :KK43: bence çok güzel isim düşünüyorsan koy gitsin

Bu arada regl oldum 3.ihtimali yok oldu şükür:-)

Canım dur hemen hamileliğe yorup kendini strese sokma,kist filan da yoktur inşallah rahim duvarında kalinlasma varsa da öyle oluyo galiba,test yaptın negatif çıktı sonuçta bebiş olsa silik filan çıkardı bence
inşaallah öyledir canım

Bencede yakışır canm boylusun maşallah

Markası ne canm
Bide serra için balık yağı denedin mi bizde işe yatamıştı ocean kullanmıştık

Guzeldi sizinki de canm neydi markası
Aynen yaaa erkek oldu tostosum

Ohh bu tatil haberi supper oldu valla sevindim

Eflalim relax kuzum hemen yazma felaket senaryolarını :) ver bi kan için rahat etsin yavrum
doktora gidicem bakalım

Telefonumu düşürdüm ekran karardı:KK43: canım sıkıldı yeni alınmıştı, 300 -400 e değişiyorlarmış. Eşimin telden yazıyorum kaldım telefonsuz:KK43:

bizim baba geç geliyor canım çok yorgun oluyor burda çok ilgilendi saolsun evdede çok oynar da dışarıya hali kalmıyor.

çok güzelmiş yakışır yakışır kaç para:)

canım bizimkini görmüştün zaten 2.el bakabilirsin konyadan sahibinden de iyi idare ettin kilosu olmasada yavrunun cüssesi var irkek o irkek pipisi bile kesildi:-)

Kızlar esim bayrama tatil planı yap gitmedn gidelim dedi çok sevindim ankaranin yakin ilçelerinde bi yere termal ayarlayim bari uzağa gidemeyiz bayram zaten kaç gün bayram bitince gidiyor zaten ama bu sene gidemeyiz diye üzülüyordum çok sevindim çocuklar da mutlu olsunlar :-)
Bu sene bende tatile gitmek istiyordum
Dul gorumcem aramis ki esimi tatile birlikte gidelim diye
2 tane oglu var 17-18 yasinda
Ben antalya o kadar yolu cocuk kucagimda tikis tikis nasil gideyim
Tatilden sonra antalyada ananeme gecip 1-2 gun kaliyoruz, gorumcemi goturmek iatemiyorum coluk cocukla
Bende tatile gitmemeye kadar verdim
Sinir oluyorum
Ah hanımlar sinir olmuyum sakin oluyum diyorum olmuyor, regli oldum dedim ya kahve leke geldi tamam, gerisi yok dünden beri :KK43: yarın eşim yoğun olmazsa doktora gidicem, ne olur hamile olmuyum :KK43: kistten olsun, gerçi hamilelik dışında hiç şaşmadı benim ...
Dertliyim dertli , diyorum bu kadar sıkıntının sonu çok büyük ferahlık olacak heralde.
Ya ben hamileysem napıcam, bu sene perişan oldum büyük kreşe giderken, bir tane daha olsa iki bebekle ben nasıl okula götürücem, küçük memeye bu kadar düşkünken nasıl kıyıcam ona :KK43:
Canim oncelikle telefonuna cok uzuldum :KK43:
Hamilelik konusunda ise testte cikardi bence olsaydin
İnsallah degilsindir :KK43:

Tatilden sonra antalyada ananeme gecip 1-2 gun kaliyoruz, gorumcemi goturmek iatemiyorum coluk cocukla
Sinir oluyorum
:sinirli::sinirli: . Sizle de ayrı gitse eşin olmaz mı canım

merhaba ıyı günler arkadaşlar beklenen adet tarihim 21 haziran bir hafta var zaman geçmek bilmiyor aşağıda yüklemiş olduğum programı bilen vardır yumurtlama tarıhım 09 / 10 hazirandır ilişki günleride kalplı olan sizce ümit varmıdır rabbim bilir tabikide ama ihtimal dahilinde soruyorum. rabbım kucağımızı doldursun inşallah. hep ıkı gunde bır ilişki oluyordu ama olmayınca her gun denemeye başladım bu ay zor oldu ama işte umut...

Eklentiler

• 13446056_10208746880402852_1610834918_o.jpg
    13446056_10208746880402852_1610834918_o.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 25
:sinirli::sinirli: . Sizle de ayrı gitse eşin olmaz mı canım
Kayinbabamlar izin vermez :KK43:
merhaba ıyı günler arkadaşlar beklenen adet tarihim 21 haziran bir hafta var zaman geçmek bilmiyor aşağıda yüklemiş olduğum programı bilen vardır yumurtlama tarıhım 09 / 10 hazirandır ilişki günleride kalplı olan sizce ümit varmıdır rabbim bilir tabikide ama ihtimal dahilinde soruyorum. rabbım kucağımızı doldursun inşallah. hep ıkı gunde bır ilişki oluyordu ama olmayınca her gun denemeye başladım bu ay zor oldu ama işte umut...

Canim ben hamile kaldigim ay adetim bittikten sonra 2 gune 1 iliski yasasik. Diger adet gunume kadar.
Bence spermlerin kalitesi icin 2 gunde 1 daha iyi
Ve cok sukur gec dollenmeyle tuttu.

İkisini de koysanız uyumlu mu birbirine
Allahım battaniyeler çikolatalar anılar depreşti
Sağlıkla gelsinde canm anne karnından guvenli yer yok sonuçta

C Cucu bizimki 9,25 kg mamamia
Bakayım ona da hemen :)

Telefonumu düşürdüm ekran karardı:KK43: canım sıkıldı yeni alınmıştı, 300 -400 e değişiyorlarmış. Eşimin telden yazıyorum kaldım telefonsuz:KK43:
Geçmiş olsun canm

Eşimde kaç defa duşurdu yaptırdı her seferinde taktırmıyor ekran koruyucu
Daha yeni yapılmıştı yine duşurmuş karanlık karanlık kullanıyor

Sinir oluyorum

Canim oncelikle telefonuna cok uzuldum :KK43:
Hamilelik konusunda ise testte cikardi bence olsaydin
İnsallah degilsindir :KK43:
:KK43:( sinir olmamak elde degil
3 yillik evliyken bekar gorumcemin koca sene calisip senrlik iznimde gittigim bodrum tatilimize bana bende gelebilirmiyim demeden abisine sorupta gelme karariyla gelmesini halen unutamazken 17 yaslarinda essek kdr koca iki oglu olan bir kadinin tek arabayla ( yada kendileri dahi gitmis olsa da) pesinize takilmalari akil alcak is degil gercekten
benbile oglum 7 yasina gelse esime ihtiyac duymam oglumla biyerlere giderim buyudu derken insanlara gercekten hayretle bakiyorum

bnce gorumcene vazgectik deyip,yinede gidin duyarsada son anda karar verdik otelde zor yer bulduk deyin:KK66:

X