2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Eki Görüntüle 1844468 çok şükür negatif:KK71: tabi henüz olmadım olunca tam rahatlıycam, teste güveneyim değil mi:KK17:
güven güven bende her Ay yapıyorum:-) benimki fantazi:KK48:

Tahlil sonuçları çıktı, B12 118 di 300 lere çıkmış şükür :) demir çok düşükmüş yeni bir ilaç verdi 3 ay kullanıcaz, ondan uyumaz terler dedi bakalım
maşallah inş demirde düzelir:dua:

Yaw kızlar yarın biriniz beni iftara çağırsanıza yrmek yapmaktan sıkıldım:KK45:
bende gelirim bende:kk77::kk77:

Canım ben kaçırmışım ama merakta ettim senin Aran iyiydi sanki kv ile? Ne oldu ki acaba
canım bu arada bebek kaç haftalık oldu cinsiyet falan belli mi:emir_bebek::emir_bebek:

Al bendende okadar hiç yazacak halim yok:)

Pinking Tree Pinking Tree benmi yanlış okudum canım geçen sene ramazanda serra yürüyormuydu dedino_O.
9 aylıkken yürüyordu canım sanırım kurban bayramı oluyor o karıştırdım:)

Eşim tutuyor bizde 10da oluyor iftar imsak 2.30 da, sAatler o kadar garip ki bizde ne teravih ne sahur var.. Haftaya gidiyorum inşallah annelere iftarlar davetler özledim Türkiye Ramazan'larını :)
Hadi göZün aydın canım allah kavuştursun şimdiden...

Gel canim basimin ustunde yerin var :KK19:
Yarin misafirim de var hazirliga basladim bile
Mercimek corba
İslim kebabi
Pirinc bilavi
Kozlenmis biber, patlican yogurtlama

Tiramisu:kk77:
Menü çok iyiymiş bende geliyim mi :)

canım bu arada bebek kaç haftalık oldu cinsiyet falan belli mi:emir_bebek::emir_bebek:
Canım 8 haftalık oldu, daha doktora bir kere gittik ama burda zaten yasakmış 20.haftadan önce söylemiyorlarmış daha öğrenmeme çok var yani :)

Aaaaaaaaaa biri beni durdursun eşimi bişey istemek için aradım oşeyi istemeden kapattık uemek ne var diyor kuru pilav dedim yanında kim var kim yok çağırıyor öldürecem bu adamı.
geldiler mi canım

Hehe belli olmaz Canım eşim kafayı takmış 4 çocuk diye :)) hayırlısı olsun bende çok çocuk seviyorum ama Cidden sabır işi, arka arkaya hamilelik yaşadığım için hiç heyecan yok şuanda birazda bezginlik var emzircem daha gece uykusuzlukları başa saracak birde doğum olayı var tabi :)) beni nelerin beklediğini çok iyi hatırlıyorum o yüzden şuan için 3. Bir çocuk daha çok uzak :))
haklısın şu dönemde 3. fikri uzak olur :)

Canım ben kaçırmışım ama merakta ettim senin Aran iyiydi sanki kv ile? Ne oldu ki acaba
çok uzun canım, özetle herkesin işine yaradıģın kadar değerlisin, bugüne kadar bir çok hatalarını görmezden geldim, en ufak tepkiye gerçek yüzleri ortaya çıktı.

hala olmadım canım hiç böyle olmazdım, doktora giderim artık pazartesi
İnşallah düzelir de uyuruz :)))

Eki Görüntüle 1844468 çok şükür negatif:KK71: tabi henüz olmadım olunca tam rahatlıycam, teste güveneyim değil mi:KK17:
Hadi gozun aydın canm

Nego Nego biz hic korunmuyruz....simdi olunca kaza demem hic yakisir olmaz demi :KK53:
tedbir alma.
Al benden de o kadar doğumdam sonra sayılıdır korunduğumuz

Yaw kızlar yarın biriniz beni iftara çağırsanıza yrmek yapmaktan sıkıldım:KK45:
Ayy beni de beni de yada gelin beraber yapıp yiyelim onuda severim

Davetler başlar artık
Şu eltimlerle gorumcemleri alıp kurtulsam iyi olacak

Menü çok iyiymiş bende geliyim mi :)

Canım 8 haftalık oldu, daha doktora bir kere gittik ama burda zaten yasakmış 20.haftadan önce söylemiyorlarmış daha öğrenmeme çok var yani :)
hadi hayırlısı canım sağlıklı hayırlı olsunda inşallah sıkıntısız kucağına alırsın bu sefer doğuma kim gelecek hangi ulkedesın almanya-dan taşındın SAnırım

Hadi gozun aydın canm

Al benden de o kadar doğumdam sonra sayılıdır korunduğumuz

Ayy beni de beni de yada gelin beraber yapıp yiyelim onuda severim

Davetler başlar artık
Şu eltimlerle gorumcemleri alıp kurtulsam iyi olacak
ay bende alsam iyi ama bu sene taşınma olayından toplanıyorum diye almamayı planlıyorum:KK45:

hadi hayırlısı canım sağlıklı hayırlı olsunda inşallah sıkıntısız kucağına alırsın bu sefer doğuma kim gelecek hangi ulkedesın almanya-dan taşındın SAnırım

ay bende alsam iyi ama bu sene taşınma olayından toplanıyorum diye almamayı planlıyorum:KK45:
bende almayi düşünmüyorum :) bizimkileri alsam kaynanagili de almam lazım o yüzden bu sene kalsın :)

Kaynanama köye gıdıyoruz bı kaç gün inşallah telefonum çeker sıkılırım:işsiz:
Güle güle gidin canım

Nego Nego canim tek duam en hayirli zamanda ordan tasinmaniz ne jadar uzak o kadar iyi.

@sarfansari menun süper islim kebabi ugrastirmiyor mu.ben de karniyarik yaptim ama firinda kizarttim cok hafif ve kolay oluyo

C Cucu sizde korunmuyorsunuz demek.yalniz degilmisiz:KK66:

ben eltim kv ve iki teyzesini cagirfim gorumce yok bizde:KK53:
Amin canım bende öyle dua ediyorum :)
İslim kebabı zor değil canım bende çok yaparım :) bunu da fırında kızartmadan yapabilirsin

Merhaba anneler:))

Doğum tarihim geçti bebeğim hala doğmadı ikinci doğum olacak olmasına rağmen.. Erken doğacak diye korkup sonra sona kalıyorlar..

Gerçi diğerinde heyecanla beklerdim, şimdi kar sayıyorum tek bebekli günler:)) nasıl olsa doğacak diye..

Yarın alayım diye duşunuyordum ama vazgeçtim
Eşim dun aşkam dışarı çıktı bugunde sen çık diyor arhan kalsın dedi kaçıramam bunu :))

Nego Nego canim tek duam en hayirli zamanda ordan tasinmaniz ne jadar uzak o kadar iyi.

@sarfansari menun süper islim kebabi ugrastirmiyor mu.ben de karniyarik yaptim ama firinda kizarttim cok hafif ve kolay oluyo

C Cucu sizde korunmuyorsunuz demek.yalniz degilmisiz:KK66:

ben eltim kv ve iki teyzesini cagirfim gorumce yok bizde:KK53:
Aynen duham ama tık yok bizde de :KK66:

Merhaba anneler:))

Doğum tarihim geçti bebeğim hala doğmadı ikinci doğum olacak olmasına rağmen.. Erken doğacak diye korkup sonra sona kalıyorlar..

Gerçi diğerinde heyecanla beklerdim, şimdi kar sayıyorum tek bebekli günler:)) nasıl olsa doğacak diye..
Pıt diye pıtlatırsın inş :KK66:) şaka bi yana vaktinde gelecek ne guzel

He bir de benim kızım koklama huyu edindi:KK43: beni vüxudumu kokluyor. Süt kokusu mu geliyor acaba diyorum ve her şeyi anne yapsın demeye başladı. Su içecekse parka gisecekse kapısı açılacaksa vs vs...
Yerimm onu yaa bebeğin farkına mı vardı acep

Arhanda opucuk manyağı bu ara parçalayacak gb ustumuze atlayıp defalarca opuyor kucağıma alıyorum direk opmeye başlıyor

Ya bide erkek çocuğu anneye duşkun olmaz mıydı
Benimki tam bir babacı yani babası olsun beni 2 sene istemez o derece
Oğlum eşimin kucağında oluyor mesela yanlarına gidiyorum itiyor beni bağırıyor kalkmazsam saçımı falan yoluyor ben kalkıncada sıkı sıkı sarılıyor babasına babacımm diye

saol canım geldik tel çekiyor yasasın:))) boşver bu ramazanda rahat geçsin kimseyi almadan:)
oh iyi çeksin geçmezdi yoksa vakit :)

Yarın alayım diye duşunuyordum ama vazgeçtim
Eşim dun aşkam dışarı çıktı bugunde sen çık diyor arhan kalsın dedi kaçıramam bunu :))

Aynen duham ama tık yok bizde de :KK66:

Pıt diye pıtlatırsın inş :KK66:) şaka bi yana vaktinde gelecek ne guzel
kaçar mı hiç böyle fırsat şahane her annenin hayali :))

Yerimm onu yaa bebeğin farkına mı vardı acep

Arhanda opucuk manyağı bu ara parçalayacak gb ustumuze atlayıp defalarca opuyor kucağıma alıyorum direk opmeye başlıyor
aynen hem de ne öpücük şapur şupur, yüzümü eviriyor çeviriyor öpüyor bu aralar abarttı, kucağıma gelmek için ağladıysa almadıysam iyice yapışıyor :))) çok tatlı oluyorlar

Ya bide erkek çocuğu anneye duşkun olmaz mıydı
Benimki tam bir babacı yani babası olsun beni 2 sene istemez o derece
Oğlum eşimin kucağında oluyor mesela yanlarına gidiyorum itiyor beni bağırıyor kalkmazsam saçımı falan yoluyor ben kalkıncada sıkı sıkı sarılıyor babasına babacımm diye
benim ikiside öyle, akşama kadar bizi görüyorlar babayla geçen süreleri az özlüyorlar ondan bence

X