2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Sagolun canlar bi dr a goturelim en kisa zamanda ins...
Praline masallah canim hakkimda hayırlısı diyeyim Allah buyuk kaldiramiycamiz yukleri yuklemez...dualariniza kocaman amin diyorum.

Nego Nego negatif canim rahat olabilirsin.bazen gecikmeler olabiliyrmus onu anladim benim regl de hep duzenlidir...sasinca hamiley diye korktum işte
Eymene masallah degeti guzel yuksrlmis.ins srbebi ondandir da ilac icince uykusu duzelir canim
Evet canım benimki de düzenli ondan gerildim daha doğrusu bütün belirtiler vardı.
İnşallah düzelir de uyuruz artık :)

Nego Nego aynen öyle canim Allah isterse her halukarda verir....biz dr a guveniyruz cocuk istediğinde tedavi gorcen isteniyrsan kullanmiycan ilac diye bir de korunmana gerek yok olmaz demis....o kadar emin dr....tabi rabbim bilir...
Tabi canım ama size tedaviye gerek kalmayacak bence birde Reengarenk Reengarenk a :)

Ben de evlenince kullandım ama çok kg almıştım sonra verdim ama bende sürekli ağlama ahli vs çok etki yapmıştı. Nir arkadaşımın suratı da erkek gibi olmuştu kıllanma yapmıştı, çok korkuyorum o yüzden:))
Canim ben boyle yan etkileri gormedim kendimde
Herkeste farkli oluyor demek.
Eki Görüntüle 1844468 çok şükür negatif:KK71: tabi henüz olmadım olunca tam rahatlıycam, teste güveneyim değil mi:KK17:

Ayyyy sevindim.vallahi
Aklimdaydim sonucu yazmani bekliyordum
3. Bir cocuk es olarakta anne olarakta verimini cok dusurecekti su an.

Canim ben boyle yan etkileri gormedim kendimde
Herkeste farkli oluyor demek.

Ayyyy sevindim.vallahi
Aklimdaydim sonucu yazmani bekliyordum
3. Bir cocuk es olarakta anne olarakta verimini cok dusurecekti su an.
Sağol canım birde olsam tam oh diyicem :)
Aynen öyle olacaktı, hem eşimle yeni duzelmeye başlıyoruz, hem taşınmak istiyorum burda bir bebek daha olması her şeyi çıkmaza sokardı, tabi eymen daha minicik haksızlık olurdu ona tam yetemeden bir bebek daha :KK43:

Eşimle düzelmek adına, ne söylerse söylesin susma tepki vermeme sakin kalma kararı almıştım, uyguluyorum da şükür.
Annesiyle yaşadığımız o olaydan sonra onlarla ilgili ne söylerse söylesin hiç yorum yapmıyorum ilgilenmiyorum, normalde şöyle dediler böyle ettiler derdim , mesela sağlık ocağına gidicem bırak oğlanı anneme git diyor cevap vermiyorum, ya hu suratına bakmıyorum senin annen bacıların sadece senin artık, benim bir şeyim değiller!
Bilerek yapıyor ben bir şey desem içindekileri dökecek derdi o, annesigile gitmiyorum konuşmuyorum ya üste çıkacak kendince.
Bugün yine bir laf etti nasıl sustum nasıl sabrettim bilmiyorum, hastaneye giderken böyle kendimi huzurlu hissettim, çocuklarla duygularımı çok konuşurum, o an küçüğe anne evden çıkınca çok huzurlu oluyor dedim . Eşimin lafı; evin her köşesini hapse çeviren sensin, herkesle kavgalı dövüşlüsün! ! Bu nasıl bir kafa , ben nasıl sustum hayret. Kim yaptı acaba , adamın derdi ne anlamadım gitti hem annesigile cahiller diyor hem bana trip atıp duruyor!

Bu arada hayırlı ramazanlar herkese.. Allahım epimize güç kuvvet sağlık huzur afiyet versin, bebeklerimize akıl sağlık iştah huzur versin:))

Ramazanı çok severim normalde ama bu sene unutuyorum nedense:) evde oruç tutan yok, haliyle ablaşılmıyor müvarek ay..

Nego Nego masallah helal olsun sana ben susamazdim o kadar.
kv ne her yazısında hayret ediyrum desem.o kadar iyi görünurken altından bu sekil bir indan çıkması....hic konusmuyrsun peki sana gelmiyor mu.torunlarini nasil goruyor

Nego Nego masallah helal olsun sana ben susamazdim o kadar.
kv ne her yazısında hayret ediyrum desem.o kadar iyi görünurken altından bu sekil bir indan çıkması....hic konusmuyrsun peki sana gelmiyor mu.torunlarini nasil goruyor
gelmez olur mu yüzsüz, yüzüne bakmıyorum o yokmuş gibi davranıyorum, ya kocasının peşine takılıp geliyor ya oğlu evdeyken yalnız gelemez açmam kapıyı, yemek gönderiyor şimdi,oğlu eve gelince oğlunun gözünü boyuyor, ben salak yıllarca eşim evde yokken pişirdim götürdüm eve cagirdim yedirdim kocam görmedi ki , içimden geldiği için yaptım fesatlik etmedim onlar gibi...
Bilerek geliyor insan yüzüne bakılmayan eve niye gelir, eşim çocukları götürüyor zaten bana inat

Al bendende okadar hiç yazacak halim yok:)

Pinking Tree Pinking Tree benmi yanlış okudum canım geçen sene ramazanda serra yürüyormuydu dedino_O

Nego Nego gözün aydın canım hamiş değilmişsin:)

Duha22 Duha22 hoşgeldin teşekkür ederim canım..
Sağol canım

hazır olmadan olmamalı bebek canım, hele anne hazır değilken kazara olursa hiç de öyle mutlu oluyorsun bunalıma giriyorsun, sen hazır olunca olsun inşallah birde kızın :)

canım doktora götürün, hormon demir B12 hep baktırın, bizim demir çok düşük çıktı, B12 düzelmiş, uykusuzluk gece terleme bundan olurmuş, B12 den sonra iştahı düzeldi biliyorsun yemiyordu bizimki de , mutlaka baktır derim.
Su yapıyla alakalı benim büyük de içmezdi, küçük iciyor zamanla alışır inşaallah

Canım bir ay sürmedi iyileşiyor çabucak
canım psikolojik olarak hazirsan kesinlikle peş peşe olmalı, arada fark çok olunca hem kardeşler didisiyor hem anne rahata alışıyor zorlanıyor. Bak 10 sene sonra jubile yapabilirsin, 10 yaşı geçen çocuklarında epey yardımı oluyor anneye :)
Hehe belli olmaz Canım eşim kafayı takmış 4 çocuk diye :)) hayırlısı olsun bende çok çocuk seviyorum ama Cidden sabır işi, arka arkaya hamilelik yaşadığım için hiç heyecan yok şuanda birazda bezginlik var emzircem daha gece uykusuzlukları başa saracak birde doğum olayı var tabi :)) beni nelerin beklediğini çok iyi hatırlıyorum o yüzden şuan için 3. Bir çocuk daha çok uzak :))

Eşimle düzelmek adına, ne söylerse söylesin susma tepki vermeme sakin kalma kararı almıştım, uyguluyorum da şükür.
Annesiyle yaşadığımız o olaydan sonra onlarla ilgili ne söylerse söylesin hiç yorum yapmıyorum ilgilenmiyorum, normalde şöyle dediler böyle ettiler derdim , mesela sağlık ocağına gidicem bırak oğlanı anneme git diyor cevap vermiyorum, ya hu suratına bakmıyorum senin annen bacıların sadece senin artık, benim bir şeyim değiller!
Bilerek yapıyor ben bir şey desem içindekileri dökecek derdi o, annesigile gitmiyorum konuşmuyorum ya üste çıkacak kendince.
Bugün yine bir laf etti nasıl sustum nasıl sabrettim bilmiyorum, hastaneye giderken böyle kendimi huzurlu hissettim, çocuklarla duygularımı çok konuşurum, o an küçüğe anne evden çıkınca çok huzurlu oluyor dedim . Eşimin lafı; evin her köşesini hapse çeviren sensin, herkesle kavgalı dövüşlüsün! ! Bu nasıl bir kafa , ben nasıl sustum hayret. Kim yaptı acaba , adamın derdi ne anlamadım gitti hem annesigile cahiller diyor hem bana trip atıp duruyor!
Canım ben kaçırmışım ama merakta ettim senin Aran iyiydi sanki kv ile? Ne oldu ki acaba

Bu arada hayırlı ramazanlar herkese.. Allahım epimize güç kuvvet sağlık huzur afiyet versin, bebeklerimize akıl sağlık iştah huzur versin:))

Ramazanı çok severim normalde ama bu sene unutuyorum nedense:) evde oruç tutan yok, haliyle ablaşılmıyor müvarek ay..
Eşim tutuyor bizde 10da oluyor iftar imsak 2.30 da, sAatler o kadar garip ki bizde ne teravih ne sahur var.. Haftaya gidiyorum inşallah annelere iftarlar davetler özledim Türkiye Ramazan'larını :)

Gel canim basimin ustunde yerin var :KK19:
Yarin misafirim de var hazirliga basladim bile
Mercimek corba
İslim kebabi
Pirinc bilavi
Kozlenmis biber, patlican yogurtlama

Tiramisu:kk77:
:kk77:hemen geliyorum nerde oturuyonuz:))
Bu arada menüyü yazmışsın bana yrmek olsunda ne olursa yerim:kk77:

X