2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
ohh senin yine iyi
bnm gecen iki yildan 60 gun
diger yillardan kalma odemedigim regl borclari
toplam heralde 100 gun vardir ( uhuhuuu

ayy cnm insallah ya
valla moral oldun ama niye ben bunun ilerde derli toplu olacagina hicccc inanasim gelmiyoooo
Köşem takimin enza mi bizim bakıcı da yeni aldı ayni modeldençok sıcak bi oda bende hep bordo kullanıyorum oturma odasını niye acep
enza sanirim yatasin
yatastan almistik cnm taaa 7,5 yil evvel
ama hic kaliteli cikmadi ki kaldiki salonda otururuz hep cok az oturulmasina ragmen gacir gucur sesler geliyo cok rahatsiz
evett kirmizi bordo tonlari cok sicaklik veriyor ama komple tum esyalarimdan skildim keske hepsi hayallerimdeki gibi olsa ama bu canavarla bize hayallerdee gozukuyor sadexe

Benimki de hemen bez gmrünce yapışır önce yerleri siler sonra da ağzını :)) Dün evi süpürürken halının kenarı kalktı onla uğraştı baya düzeltti sonra, bi de bulaşık makinasını beraber yerleştiriyoruz. Alt kattaki temizleri alıp alıp bana getiriyor :))

benimde 50gün var ilk hamilelik 10gün tutmuştum bakalım ne zaman tutarız..

İnan canım inan sen babalarından dolayı.inanasin gelmiyor senin yetistirdigin cocugun olacak o tembel olmaz aksine fazla çalışkan bak merakından öğrenmek.için dağıtıyor ..yalniz ayni çekmeceyi 10 kere dağıtarak ne öğreniyor bende meraktayim

Ah ah ev hakkında ne hayallerim iz var ama çocuklar buyuyene kadar eşya degistirmek mantıksız canım.takım güzel ama yakismis boşver çok kalitelide olmasın sonra arda büyüyünce değiştirmek isteyince tas gibi duruyor derdi kocan simdi bisey diyemez:)))

önce yer sonra ağız iyiymis ay bunların temizlik anlayışı bile çok seker bizimki de sürekli bidi bidi diyor el yıkamaya bidi bidi diyor en yak suda kimyager gibi deney yapıyor deli ediyor beni cua bardağına elini sokuyor bulaşık makimesini çok güzel boşaltmaya yardim ediyorlar maşallah cinara annesine yardim etsin güzelce kardeş yorulmasin

Nego kaza mi var yoksa hadi hayirlisi

önce ağzını sonra yeri sileydi iyiydi çok şeker ya

onun bıdı bıdı sını yetik
Kaza değil canım ama derin şüphem var adet sancısı yaşıyorum yumurtlama gününden beri, umarım değildir, düşünemiyorum bir bebekbdaha

minione sabah ki hali iki oğlan ve babaları bu hale getirmiş, normalde mümkün değil o dağınıklık dururken ben başka şeyle meşgul olayım ama ben artık normal değilim küçüğü uyumuşken büyükle faaliyet yaptık, okul da da yapıyor doymuyor sabah akşam anne hadi deyip duruyor

Bu kis ezan 4 bucukta okunurken niyetlendim tutmaya. 5 gun felan tutabildim. Meger ne kadar kisaymis, keske 1 ay tutsaymisim. Benim de borcum cok

Çok yardımcıdır benim oğlum :)) Bezini filan getirir değiştireceğim zaman oyuncak bebeği salıncağa koyup eee eee diye sallıyo bazen kucağında sallıyo poposuna pışpışlayarak alışsın ama şimdiden dimi :))
Sorma canım çıldırıyorum öyle yapınca . Bu arada korkutmak gibi olmasın benim de yumurtlama gününden sonra sancım olmuştu

Bu kis ezan 4 bucukta okunurken niyetlendim tutmaya. 5 gun felan tutabildim. Meger ne kadar kisaymis, keske 1 ay tutsaymisim. Benim de borcum cok
canım kışın Allah nasip ederse tutmak istiyorum, hep beraber tutalım mı destek oluruz birbirimize

Eflalim.canim o haliyi o beyazlikla nasil ortusuz kullaniyorsun :)
örtü durmuyor ki iki kardeş örtü canavarı :) lastikli halı örtüsü istiyorum ama bakalım :) bulaşık makinesi parlatıcısı sağolsun bir şey döktüklerinde onunla siliyorum hemen

biliyorum canım üç gebeliğim de de öyle oldu enfeksiyondur belki diye teselli ediyorum kendimi, tedbir aldık ama takdir Allahın ne diyeyim

Bende kaz tuyu koltuk ortusunu seriyorum. Hali cok buyuk yarisini kapatiyor. Kiz boyu bir yarisi kirlendi halinin diger ortulu yarisi temiz kaldi. Simdi haliyi cevirdim biraz da temiz tarafi kirlensin yikatmaya verecem

Lastikli hali ortusu cok kullanisliya benziyor. Bende mutfaga almak istiyorum ama firsat olmadi henuz. Alirsam yorumumu yaparim sana

Kisin hep birlikte tutalim insallah canim, motive oluruz

Ne güzel dagilmis evleriniz kizlar oyle biz toplayalim onlar dagitsin kızlar bebekleriniz kaşık kullanıp corba falan icebiliyor mu?
çatal kullanıyor kaşık vermedim henüz

inşallah tutalım canım

şüphe he tuzak olmasın o hayırlısı diyelim canim

çok tatlısın emir damadım yalniz bizde kızımla faaliyet yaptık ama bizim ki kağıt havlu rulosundan uyduruk bisey sizinki çok sanatsal olmuş evinde gayet normal dağınık sayılmaz o

alışsın tabi canım yarın kardeşini sallayacak büyüdü artik abi olmak kolay mi arkasın dan koşacak kız olurda (icimden geçti) erkek arkadaşı var mi diye pesinde gezecej

Ne güzel dagilmis evleriniz kizlar oyle biz toplayalim onlar dagitsin kızlar bebekleriniz kaşık kullanıp corba falan icebiliyor mu?
canım benimki 23 aralik doğumlu onuda hesaba kat benimki cocopops yitirebiliyor ablasıyla o kaşığa baya yapışıyor sütle karışınca çorbanın da goturene kadar ici boşalıyor ama ben kendi ymesin diye uğraşıyorum çok az yiyot

Baş ağrım tuttu çok fena ayakta zor duruyorum
canım ben 2 saat uyudum esim izne ayrıldı iyi geldi aslında uyuma sansin olsa

Kızlar, kan ter içindr kızımla ordan buraya inat ede ede ağlaya ağlay vs alışveriş yaptık.

Sonra soluklanalım diye bi cafede oturduk.

Ve kadının biri önünde lahvesi kitap okuyor. Başını eğip tamam şimdi yapabilirsin dedikçe de yanında uslu uslu oturan çocuk sayfasını değişyiriyor bu kadar hareket yani:))) sonra da önündeki oyuncakla oynuyor sütünü içiyor.. Ve bebek kızımdan da küçüktü(

Ağlamak istiyorum biz nasıl azdırıyoruz bu çocukları kesinlikle bizde tanlışlık var... Bu yabancıların çocukları kpca adam gibişer(

adi üstüne onlar yabancı canım biz türküz boşver onları ornek alma kötü ornek o kötü

adi üstüne onlar yabancı canım biz türküz boşver onları ornek alma kötü ornek o kötü
Yok valla 6 aylık benekleri biberon tutuyor yemek yitor 1 yaşında çochk her işini kendi görüyor..

Ne veriyor ne yapıyorlarsa aynısını yapmak lazım ama bizimkiler daha doğuştan fena..

8-9 aylıktı dökmeden çatal kaşık bıçak kullanıyordu yavrucuğum... Şimdi 1.5 yaşına gelecek, masadan eliyle bir şeyi alıp dökmeden ağzına götüremiyor, eliyle yemeye çalışıyor.

Bardağı bile içmek yerine içerisine elini sokup elini yalıyor. Her şeyi anne yaptırsın diyor... Bebek olunca ne yapıcam bilmiyorum(

Hayırlı ramazanlar kızlar....
oğluma iştah açıcı vitamin şurubu vermeme rağmen iştahı açılmadı.
anne sütünü tercih ediyor. tarhana çorbası, yoğurt ve kahvaltı dışında hiçbirşey istemiyor.valla ne yapçağımı bilmiyorum ya üzgün hissediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…