2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Abdullahta koltuk tepelerine çıkıyordu dün yeni bişey keşfetti televizyonun önünde küçük çekmeceli bi ünite var dün çekmeceyi açıp önce içine girdi sonrada üstüne çıktı..

Abdullah çoktan allah diyor ben ona sürekli tekrarlıyordum oda söylüyordu şimdi bide ben namaza dururken ellerimi kaldırıp bağlayınca oda aynısını yapıyor:)) tesbih çekiyor secdeye gidiyor:))

Tv sehpasını da sallıyor
Maşallah abdullah a ,benimkide gidiyor secdeye önüme yatıyor, başını yere koyuyor popoyu da dikiyor

Baş ağrısı için gitmedim ama uykusuzluk, diş sıkma yorgunluk olunca kaçınılmaz oluyor, şu an bile diş sıkıyorum.
Uyku kaçması da kötü oluyor hoş uzun zamandır yaşamadım :))
Benim ablqmında sürekli başı ağrıyor uykusuzluktanmı dersin oda sabahın köründe kalkıyor küçük bebeğide yok uyuyamıyorum diyor evi çok aydınlık bizde gittiğimizde 6 da uyanıyorduk bende hep ablama söyleniyorum kv çok takıyorsun strese hiriyorsun ondan sürekli hasta gibisin diye..

Tv sehpasını da sallıyor
Maşallah abdullah a ,benimkide gidiyor secdeye önüme yatıyor, başını yere koyuyor popoyu da dikiyor
İnşallah büyüdükletindede babalarına çekmezler bizi örnek alıp namazında niyazında olurlar:)))

Benimki dün tesbih elinde seccadenin üstünde yattı seccadeyi katladım kaldıracaktım bi baktım üzerine uzandı bende bıraktım uyusun diye:))

Yaramazlık resimlerini çekmiştim dur ekleyebilirsem albüme koyucam...

canım duygusallasıyor ınsan adet dönemin yakınsa ondanda aglarsın ne zor uykusuxluk valla kafam kazan oluyor biri bacagını atıyor biri memede yenı sehırde herkesı odasına atıcam ınşallah...bu atada senden etkılendım galiba rüyamda 3.ye hamıleyım nasıl ağlıyorum ya dpktorun vardığı antıbıyotik yogun sekılde ıdrar yolu enfeksiyona sebep oldu bıraktım ama yan etkılerınde varmış mantar ve enfeksiyon bu sabah ta damla damla pembe kan gelıyor ahmetteki gibi yerlesme kanaması sandım nasıl korktum yarın doktora gıdıcem kurtulurum inşallah off uzun xamandır boyle olmamıstım

kv yi takıyormuyum eskisi kadar değil ona sıra gelmiyor pek :) tabi içimdekileri haykırmadan raharlayamayacağım, onu zamana bıraktım, bu ev beni boguyor canım öyle böyle değil, eşim inada bindirdiye ev konusunu açmıyorum sürekli dua ediyorum sadece hayırlı bir şekilde taşınalım huzurla oturacagimiz bir eve diye.
Surekli Kuran-ı Kerim açık bakara suresi, kendim okuyorum Kuran-ı Kerim, esmaul Hüsna lar dualar elimden geldiğince.

Aminnn :))
Ekle de gönlümüz şenlensin

Canım yaa umarım kuruntudur, bütün belirtiler var
Yumurtlama sonrası sancı yeni azaldı, baş ağrısı, bel bacak ağrısı, akıntı, mide kazinması, açlığa dayanamama, emirde böyle olmuştu bilmeden oruç tutmuştum çok zorlanmıştım, ağlak haller.
Onun dışında adet öncesi gerginlik bende tavan zaten cozutuyorum öyle böyle değil, bunun tedavisi varmış aslında

Ayır gitsin odalarını, bende ramazan sonrası abisinin odaya transfer edicem inşallah, emir gelmez yanımıza sevmez o şükür :)

Ay sende hamile olmada, gerçi sen benden güçlüsün iyisin altından kalkarsın evelallah

sizde hamileyseniz bi ben kalıyorum ne etsem gidip kaln yumurtadan yapsammı

Bu arada sizi korkutmak gibi olmayayım annem hep ramazan ayı kıskançtır adet görmezsen hamilesindir diyor benim yengemin 8 srne çocuğu olmadı bi kızı vardı ramazanda adet görmedi fareden çok korkuyordu bayramda abilerim onukorkutmak için oyuncak fare getirmiştiler annemde hamile oşduğunu düşünerek fareyi attı korkmadın diye sonuç hamileydi:)) daha bayrama çok bar ama benve sizde hamilesiniz:))

çok canım ne gücü tanımadıgım bi şehir bakıcı ve 3 çocuk Allah saklasın enfksiyon kanama yaparmış ıncelwdım

çok farklı bir yöntem mil canım yok benim olma ihtimalim hele Allah korusun bu kadar ilaç anestezi antibiyotik sağlıklı olmaz baba yeter 2 tane Allah isteyene versin .benim enfeksiyon kanamasi zaten yarın doktora soylucem encef antibiyotigin yan etkisi

Ay ne ilginç yöntemmiş :) benim emir ramazanda oldu zaten öğrenmem yani :)
Sen kal canım daha bir tane sana yakışır, gamze ve benim iki tane biz jubile yapalım artık :))))

haklısın canım inşallah değilsindir

Nego aletine kaç gün var canım bana bi arkadaş daha mı geliyo yoksa :))
Yok gelmesin, senin kuzun arkadaşsız kalmaz :) dün ya da bugün olmalıydı Şaşmaz benimki birde mutlaka leke gelirdi, olmam olamam

Doktordan geldik, kan alındı B12 demir hormon için, B12 için iğne kullanmıştık malum, sonra kontrol edilmemişti.
Onlar sebep olabilir dedi yarın belli olacak, idrar da vericez
hadi hayirlisi insallah cnmm
muhtemelen seninkide stresten sicaktan gecikmistir
bnce yrn adet olucaksin hissediyorumm

Anaa test yap diye muhteşem bi fikir vercem korkuyosundur ama yapmaya da hayırlısı olsun canım

Benim kızım üst üste çatal kaşkllık mutfak çekmecelerini açıp tırmana devrile tezgaha çıkıyor, minicik biblo gibi vücudu kilosu var nasıl yapıyot anlamıyorjm, ordan da lavaboy atlıyor. Lavabo hprtumuyla yerleri ıslatıyor.

Asla surmuyor, koltuğa tırmanıp atlıyor, asla düz adımını görmedm hep iş peşinde.

Alışverişte ee sepetten yarısına kadar sarkıyor tutunup atlıyor..
BelimiE kadar olan çitlerr demir parmaklıklara tırmanıp kendini diğer tarafa atabiliyor..

Bunları maharet diye anlatmıyorum, durduğu yok yeğenim de böyle iki kreş değiştirdi.
Çok hiperaktif, başında biri durmalı diye :))

Hani bebeğim şunu bunu yapır diyince şaşırıyorum ben.(( hele burdaki sakin bebekleri gördükçe iyice krizlerdeuim:))

Aaa bende kişilik analizi isterim bana da yapın eksileri de yazın yani hoşuma gider, bayılırım hakkımda konuşulmasına
Aradaşların yazdığına ek olarak eflal detğnce aklıma fedakarlık geliyor

Allahım hem sorarlar hem gelirler

Deliriyorum valla ya bizde de olıyor bunlar
Hele buyuk eltim profosyonel bu konuda ya butun aile masada onların gelmesini bekleriz yada 2 dk once gelirler elini bişeye surmez ama kendi evinde tencereleri yıkatır

Maşallah canım hayırlı omurlu olsun

Ayy ben bile rahatladım canm

Selam hanımlar, bugün oğlumun yıl sonu kutlaması vardı şükür iyi geçti atlattık :)
ohh ne guzel
Selam hanimlar hepinize birer turk kahvesi armagan ediyorum ben su an iciyorum miss miss
ayyy sen kimsin dicektim anladm sonradan
Buralar abdullahın çok hoşuna gitti bir sürü resim çektim yapabilirsem bi albüm yapıcam..
İsteriiizzzz

Aynen canm allah sabrını veriyor şukur

Supersimiz ba yıl dımmm

Hayırlı ramazanlar kızlar benim 3. Yıl olacak oruç tutamayacağım keşke kışın ödeseydim diyorum Nego suslerinize bayıldım kavanoz ve tabloda neler var ?
Senin mazeretin var bide asabiymişsin yeni oğrendik :)))))

puffff son 40 dk
cok susamadim cok zor gelmedi ama mide gurultusu durmadi hic
ahh bu aclik
ne zor rabbim kimseyi ac birakmasin,nerde zorda varsa tum musluman kardeslerimizin yardimcisi olsun insallah
Amin kuzumm

Oruclariniz kabul olsun kizlar herkese hayirli ramazanlar ben dün regl oldugum icin tutamayacagim bu hafta ama haftaya baslarim inşallah
Hayırlı ramazanlar canm

Ben kaçar, doktora gidicez
Haber et canm

Nego canım hayırlısı olsun hakkınızda, eger üçüncü evladin olacaksada inşallah eşin düzelir, aklı basina gelir ordan tasinirsinizda sonra olur inşallah. Test yaparsan muhakkak haber ver.

I imspecial canım ya enfeksiyondandir o lekelenme.inşallah. Ama nasibi varsada yapacak bisey yok hayirlisi olsun.

Geçmişi çok okuyamadim, bizde 4 gündür acillerdeyiz. Kizim ishal oldu durduramadik bir türlü. Salgın var dedi doktorumuz rota virüsünden süphelendi, negatif çıktı çok şükür. Ama hala atlatamadik. Yavrum iyice zayifladi. Dua edin bize nolur inşallah bir an önce duzelir. Kuzenimin kizida rota virusu kapmis, asida olmuştu gerci ama yinede agir geçiriyor. Bende grip oldum ilaç kullanamıyorum 4 gündür, ilaclar uyku yapıyor, gece sürekli kalkıp atesini olcuyorum. Birde oruc olunca iyice zorlaniyorum. Aman dikkat edin kuzulariniza. Acillerde cocuklar hep boyleydi kusma ates ishal. Allah benim kizimada tum cocuklarada acil şifalar versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…