2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
çok şükür canım iyi olmana sevindim, lokal olmadın mı niye genel oldu?
Bende de var kemik eğriliği s şeklinde artık burun kemiğim, bir taraf kapandı resmen ,eniştem yeni oldu o çok zor deyince gözüm korktu benim ,sen rahat diyorsun ama sana güveniyorum :) erkekler abartiyor malum :)
Canım dış kemiğe dokunulunca zor oluyor ama benum ıcten sağ tarafa kapanma vardı onları duzelttı dış cevrede bişey ypılmadı ondan belki kolay canım bende daha kapanma vardı ama demekki dış kemik kapatmıyor demekki öyledir icten saga dogr kkıkırdakta kayma oluyor benımde ustte küçük bir kemer var ama hala duruyor doktor o estetıge gırer dedi..canım genel yapıyorum dedi benum ısıme geldı lokale dayanamazdım ben

Canım dış kemiğe dokunulunca zor oluyor ama benum ıcten sağ tarafa kapanma vardı onları duzelttı dış cevrede bişey ypılmadı ondan belki kolay canım bende daha kapanma vardı ama demekki dış kemik kapatmıyor demekki öyledir icten saga dogr kkıkırdakta kayma oluyor benımde ustte küçük bir kemer var ama hala duruyor doktor o estetıge gırer dedi..canım genel yapıyorum dedi benum ısıme geldı lokale dayanamazdım ben
Ondan canım kemiğe dokunulmamis, yoksa ağrısı fena oluyormuş, benimde kıkırdak da var eğrilik

Ondan canım kemiğe dokunulmamis, yoksa ağrısı fena oluyormuş, benimde kıkırdak da var eğrilik
O zaman senınkıde kolay olur yalnız kolay dıyorum ama anesteziden uyanması zor..uyanırken aglıyorum esıme anneme korkmayın aglamak istemiyorum ama amelıyatın etkisi diye onaltı skainlestırmeye çalışıyorum :-) herşeyi hatırlıyorum esim diyorki canım anesteziden farkında degılsın ben hayıt farkındayım diyorum :-) o ara bile dıdıstım adamla:halay:

O zaman senınkıde kolay olur yalnız kolay dıyorum ama anesteziden uyanması zor..uyanırken aglıyorum esıme anneme korkmayın aglamak istemiyorum ama amelıyatın etkisi diye onaltı skainlestırmeye çalışıyorum :-) herşeyi hatırlıyorum esim diyorki canım anesteziden farkında degılsın ben hayıt farkındayım diyorum :-) o ara bile dıdıstım adamla:halay:
Ha hay ,genel olamam ben çok korkuyorum lokal olursa olur :)

Evet canım muhtaçlık duygusu insanı geriyor üzüyor, doğumdan sonra çıkarırsın acısını iki çocukla bir dk oturamayınca yatmada iyiymiş diyebilirsin :KK66:
Hahaha doğum sonrasını hiç düşünmek istemiyorum şimdilik :))

hihami hihami kızın mı olacak yoksa :KK66:
Kız da bulantı filan daha çok oluyo sanki dimi çevremde hep öyle bakalım ne çıkacak :))

hihami hihami evet canım kızda bulantı oluyor ..deneybildiigin herseyi denersin zaten çubuk kraker ac karnına su icmeme gibi ..biran önce ge cer minnagın yaramaxlıkları ..çınar a uygun bi kız ismi hemen pınar :)))

hihami hihami evet canım kızda bulantı oluyor ..deneybildiigin herseyi denersin zaten çubuk kraker ac karnına su icmeme gibi ..biran önce ge cer minnagın yaramaxlıkları ..çınar a uygun bi kız ismi hemen pınar :)))
Hahaha herkes aynı şeyi söylüyor ama kız olursa ismini hazırladım ben de erkek olursa isim bulamicam galiba

canım lokal olan bi ameliyat videosu var konusarak istersen izle bi daha olmak ister misin
Ay yok canım ben bakamam ki ameliyat görüntüsüne
Hahaha herkes aynı şeyi söylüyor ama kız olursa ismini hazırladım ben de erkek olursa isim bulamicam galiba
ablamın oğlunun adı çınar can kızı da Cansu koydu çınara cansuyu olsun dedi :)

İzleyemezsen nasıl olcan bacım görmesen de hıssedıyorsun acı yok ama çıtırtı oluyor :olamaz:
yalnız cansuyu çok iyiymiş çınara :KK70::KK70:
E kuzum sezeryan oldum ya bayilmadan :))) acı yok ama her şeyi hissediyorsun cekistiriyorlar falan ,birde tepede ki lambalardan yansımasını görmüştüm :KK43:

Ne düşündün peki canım erkek olursa düşünürsun kız ismi hazırsa erkek içinde öner diyesim geldi:)
Bulduğum ismin cinarla ilgisi yok :) Tee çınara hamile kaldığımdan beri derim
Nisan istiyorum canım. Eşinle nisanda tanıştık nisanda evlendik bebiş de nisanda oldu. Bi de kendi ismimle çok benziyo. Eşim de manyak mısın doğduğu ay Nisan olsa koy yaptığın ay mı konulur çocuğa diyo :)) Erkek isimlerini bitirdik biz bi Çınar kalmıştı elimizde şimdi hakketen hiç bi fikrim yok
Ay yok canım ben bakamam ki ameliyat görüntüsüne
ablamın oğlunun adı çınar can kızı da Cansu koydu çınara cansuyu olsun dedi :)
Aaa çok güzel olmuş :) Bu arada sezeryanini ışıktan izlemene de koptum :)))

Selam canım burnum estetik ameliyat olmadığı için dış görünüm de hic değişme olmayacak o yuzdende kolay geçti diyebilirim ..anesteziden uyanmak falan ameliyat psikolojisi insani korkutuyor aslında onun haricinde gayet iyiyim şükür...hafif sizlamalarim var burnum açıkta içinde 10gün sonra alınacak silikon tampon varmış ama görüntüde bisey yok sadece bol bol kanama oldu gazlı bezi cikardim sildim bugün oda yok ..bakıma başlayacağız aksam yok ama falan inan dıameliyatinxa dan sonraki gece daha çok ağrı çektim ve ağladım şükürler olsun diyorum burundan çok boğazım acıdi ameliyat sonrası ağzımdan nefes alıp solunum cihazı takıldığından sanırım
Cok sukur canim iyi olmana sevindim.
Kac gun raporlusun evdesin ??

Bulduğum ismin cinarla ilgisi yok :) Tee çınara hamile kaldığımdan beri derim
Nisan istiyorum canım. Eşinle nisanda tanıştık nisanda evlendik bebiş de nisanda oldu. Bi de kendi ismimle çok benziyo. Eşim de manyak mısın doğduğu ay Nisan olsa koy yaptığın ay mı konulur çocuğa diyo :)) Erkek isimlerini bitirdik biz bi Çınar kalmıştı elimizde şimdi hakketen hiç bi fikrim yok
Aaa çok güzel olmuş :) Bu arada sezeryanini ışıktan izlemene de koptum :)))
Yaptığın ay mı konulura koptum :)))) severim nisan ismini

Cok sukur canim iyi olmana sevindim.
Kac gun raporlusun evdesin ??
10gün rapırluyum canım haftaya çarşamba tampon çıkacak o yüzden perşembe günü tekrar bir günlük rapor alıp cuma günü karnwlerı verıcem ondan sonrada zaten 2hafta semınere gıderım ınşallah kendımı yormadan..yalnız finallere hıc çalışamadım bugün özetleri okuyum dedim yatarken anlayamadım yetişir mi yetişmez mı bölmem ama sınavalardır giricem haftasonu senin ne alemde ...

hihami hihami ismini tahmin edeyim mi:) nisanin orta harfi deişik olabilir mi:KK66: bu arada çok güzel düşünce nisan ama eşinin yorumu tam kop kop :-) bu arada benim esim le tanışma günüm 25 nisan :))

10gün rapırluyum canım haftaya çarşamba tampon çıkacak o yüzden perşembe günü tekrar bir günlük rapor alıp cuma günü karnwlerı verıcem ondan sonrada zaten 2hafta semınere gıderım ınşallah kendımı yormadan..yalnız finallere hıc çalışamadım bugün özetleri okuyum dedim yatarken anlayamadım yetişir mi yetişmez mı bölmem ama sınavalardır giricem haftasonu senin ne alemde ...

hihami hihami ismini tahmin edeyim mi:) nisanin orta harfi deişik olabilir mi:KK66: bu arada çok güzel düşünce nisan ama eşinin yorumu tam kop kop :-) bu arada benim esim le tanışma günüm 25 nisan :))
Ayy deşifre olduuum :KK53: Cinsiyet kız olursa eşimle çok didiscez galiba bu kafayla :confused: Bizim tanışma yıldönümümuz yok sahi ya Nisan ayı ama hangi günü acaba :)

X