2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Kocalara gelince kızlar... Benimki de iyi arkadaşlarımla, karısının kıymetini bilenlerle asla görüşmüyor. Ne tesadüf değil mi??!

Karısının kapısını açab, market alışverişi yapan, birlikte tatillere çıkan, haftsonuhu ailesiyle programlayan, karısından korkup sayıp sevenlerden illa nem kapıyor, görüşmüyor.

Nerde karısına hıyarca davranan, tatile yerine anasıyla köye yollayan, akşamları haftasonları erkek arkadaşlarıyla takılanlar var onları örnek gösteriyor:)) sanki denkmişiz gibi.. Ve kendi üstüne koca baba vs olmadığına inanıyor:))))

Tey tey tey... Eşimin eve yaptığı market alışvsrişi de kendine fıstık ve çekirdek almaktır:))) asla eksik etmez sağolsun:))) ama ne meyve ne su ne ekmek ne aöylediğim eksikleri almıştır şu ana kadar.. İyiki internet var diyorum ben de:)) çıkamadığımda bebeğim bezini kremini bile öyle sipariş veriylrum..
ayyy cmmm yaaa demek yakin olup komsuluk yapsaydik eslerimiz cok iyi arkadss olcaklarmis
:KK70: :KK70:

geç de yatsalar aynı canım, büyük mesela 11 de de yatsa 5 de 6 da kalkıyor hala o yüzden akşam erkenden yatırıyorum, daha yeni 7 ye kadar uyumaya başladı büyük ama küçüğün sesinden uyuyamıyor :) bana çekmişler bende çocukken 6 da kalkardım :)
ahh ahhh brni birsksalar oglene kdr uyurum
bebekligim annem anlatiyor aksam 10 sabah 11 e kdr uyurmusum o kdr uykuyu severmisimki bu cocuk bana cekmemis o zmn :KK70:

bebekligim annem anlatiyor aksam 10 sabah 11 e kdr uyurmusum o kdr uykuyu severmisimki bu cocuk bana cekmemis o zmn :KK70:

Ben de uykuya bayılırım sallanan sandalyese küçücük koltukta heryerde her şekilde öğlene kadar uyuyup sabaha kadar gezebilirsim eskiden ah ahh:))) kızım da uykucu olacak sanıyordum.. Uyumayınca da sinirlerim alt üst oluyor chucky e dönüyorum:))) bakalım sonumuz ne olacak..

ayyy cmmm yaaa demek yakin olup komsuluk yapsaydik eslerimiz cok iyi arkadss olcaklarmis
:KK70: :KK70:

He bir de benim kocam şov yapmayı çok sever:))) ya yurtdışına tatile götürür beni, ya bana araba alacaktır ya yazlık ya ev:))))) evlendiğimden bu yana evim arabam gitti, tatilleri annemlerle yaptım şükür ve kendi paramın sonu geldi ama ne zaman biriyle tanışsak ya bana arsa bakıyordur ya da ev:)))

Gün ışığından dolayı erken kalkıyor olabilirler mi acaba bizde 5te kalkıyorduk geçte yatss o saatte kalkıyordu ben odayı koyu renk perde ile kararttım çok şükür şimdi 8 gibi kalkıyor herşeyi denedim çay çok içerim çaydan uykusuz kalıyor diye 10 gün çay bile içmedim ki benim için çay ekmek su gibi hayati birşeydir baş ağrısından mahvolmuştum oda işe yaramadı koyu renk perde kurtardı bizi gündüz uykuları bile uzadı karanlık oda sayesinde
Gün ışımadan kalkıyor ki :) yeni yeni şimdi 5 de aydınlanmış oluyor ama onunla alakası yok maalesef :KK43: perde denedim zaten , size çözüm olmuş çok şükür, bizimde bir çözüm olsa :) gece çok uyanmasa sabah 5 de kalkmak benim için sorun degil, namaz sonrası yatmayı sevmem normalde, güne erken başlamayı severim, erken saatlerde evimin işini yapınca tüm gün çocuklara ayıracak daha çok zamanım oluyor
benimkilerde eşime cekseymis :) başı yastığa giderken uyuyanlardan :))) yanında top patlasa uyanmaz :))

Ben de uykuya bayılırım sallanan sandalyese küçücük koltukta heryerde her şekilde öğlene kadar uyuyup sabaha kadar gezebilirsim eskiden ah ahh:))) kızım da uykucu olacak sanıyordum.. Uyumayınca da sinirlerim alt üst oluyor chucky e dönüyorum:))) bakalım sonumuz ne olacak..
iste ben gece icimden o chucky cikiyorrr :KK70:
He bir de benim kocam şov yapmayı çok sever:))) ya yurtdışına tatile götürür beni, ya bana araba alacaktır ya yazlık ya ev:))))) evlendiğimden bu yana evim arabam gitti, tatilleri annemlerle yaptım şükür ve kendi paramın sonu geldi ama ne zaman biriyle tanışsak ya bana arsa bakıyordur ya da ev:)))
:KK70: tam showman ler :KK70:
bnmkide arabalarini sayar arkadaslarininyaninda bnmkinden baslar sanki kendi almis gibi
iste bnm araba diye konyya girer ams o uyuz oldugu senin de bahsettigin iyi kocalardan olup gorusmedigi arkadasida karisina araba alirdi iste sezenimin arabasiyla geldik derdi ,aradaki fark iste ....

ah ne güzel bi cocukmussun her annenin idealindeki bebek zeyno sana kızım diyebilirmiyim:anne::KK48:

Adam direk yurtdışına taşımış işte seni al sana omur boyu tatil:KK45:6ay amerika 6ay turkiye belki onu söyledi erkek işte:rapci:
Keske benim kiz sana cekseydi :KK48:
Ay ne güldüm:KK70::KK70:keske bütün cocuklar onun uykusuna çekseydi hatta kıyısından benim üniversite halime çekserlerdi bile yeterdi uykuma kiyamadigimdam sabah ilk dersegitmeyen ve müzik dersinden bütünlemeye kalan nadir insaanlardanim en zor ders geçilip sırf uyku için karizmami sarstım:KK70:ama ahmet o uykuyu napti yedi :skandal:

bnmkide arabalarini sayar arkadaslarininyaninda bnmkinden baslar sanki kendi almis gibi
iste bnm araba diye konyya girer ams o uyuz oldugu senin de bahsettigin iyi kocalardan olup gorusmedigi arkadasida karisina araba alirdi iste sezenimin arabasiyla geldik derdi ,aradaki fark iste ....
sezenimin arabası he:sopa::sopa: kötü ornek koca o onu görme yaklaşma tüü yoksa duramayız bizim odunlarla:sus:

Kızlar yarın sabah 9da hastanede olacagım muhtemelen 9-10.30 arası amelıyatım olacak burundan iyi dileklerinizi esirgemeyin o saatlerde bana:dua: korkuyorum :KK17:ama geçecek aksama inşallah iyi olur cevap yazarım belkide daha erken :dua:1hafta cevap yazmazsam Allah korudun:bicak: neyse o kısmını düşünmeyelim:deli: görüşürz öptüm:KK200::KK200::KK200:

Sağolun kızlar ben çocuğu tanımıyorum allah gerçekten annesine sabır versin çocuğun babası onları terk etmiş adi pislik ona öldü demişlerde öyle gelmiş..
Şu cümle gerçekten doğru (herkes çocuk yapabiliyor ama herkes anne baba olamıyor) malesef:KK43: bunu niye yazdım çocuğun annesi ağlamış işte ali benim çocuklarımın babasıydı diye baba yok 18 yaşondaki çocuk oda daha çocuk sayılır kardeşlerine babalık yapmış allah annesine sabor versin:KK43:

sanki benim eşimi anlattın ya benii tatile götürür, ya bana ev alır, bu aralarda yazlık villa alıyor daha kıçımızı sokacak bi evimiz yokken bilkaya atladık..

Gün ışımadan kalkıyor ki :) yeni yeni şimdi 5 de aydınlanmış oluyor ama onunla alakası yok maalesef :KK43: perde denedim zaten , size çözüm olmuş çok şükür, bizimde bir çözüm olsa :) gece çok uyanmasa sabah 5 de kalkmak benim için sorun degil, namaz sonrası yatmayı sevmem normalde, güne erken başlamayı severim, erken saatlerde evimin işini yapınca tüm gün çocuklara ayıracak daha çok zamanım oluyor
benimkilerde eşime cekseymis :) başı yastığa giderken uyuyanlardan :))) yanında top patlasa uyanmaz :))
benimde eşim top patlasa uyanmaz bende sinek uçsa uyanırım sonuç hereyi. İle babasına çeken oğlumun uykusu bana çekmiş..

Kızlar yarın sabah 9da hastanede olacagım muhtemelen 9-10.30 arası amelıyatım olacak burundan iyi dileklerinizi esirgemeyin o saatlerde bana:dua: korkuyorum :KK17:ama geçecek aksama inşallah iyi olur cevap yazarım belkide daha erken :dua:1hafta cevap yazmazsam Allah korudun:bicak: neyse o kısmını düşünmeyelim:deli: görüşürz öptüm:KK200::KK200::KK200:
allah ameliyatındada sonrasındada sana kolaylık sağlasın canım..

Zaten yapanın dilinde olmaz, yapmayan atıp tutar hep.. Benim eşim de benim arabam diye vurgularsam bir de arabamı beğenmez dalga geçerdi ühüh:))

Sağolun kızlar ben çocuğu tanımıyorum allah gerçekten annesine sabır versin çocuğun babası onları terk etmiş adi pislik ona öldü demişlerde öyle gelmiş..
Şu cümle gerçekten doğru (herkes çocuk yapabiliyor ama herkes anne baba olamıyor) malesef:KK43: bunu niye yazdım çocuğun annesi ağlamış işte ali benim çocuklarımın babasıydı diye baba yok 18 yaşondaki çocuk oda daha çocuk sayılır kardeşlerine babalık yapmış allah annesine sabor versin:KK43:
Allaj anacığına sabır güç kıvvet versin inş mükafatını cennetle alırlar, baba da vicdansızsa bu cihanda yanmasa bile öbür dünyada yanacaktır...

sanki benim eşimi anlattın ya benii tatile götürür, ya bana ev alır, bu aralarda yazlık villa alıyor daha kıçımızı sokacak bi evimiz yokken bilkaya atladık..

benimde eşim top patlasa uyanmaz bende sinek uçsa uyanırım sonuç hereyi. İle babasına çeken oğlumun uykusu bana çekmiş..

allah ameliyatındada sonrasındada sana kolaylık sağlasın canım..

Benim eşim de bana tekne bakar:)))))) nerde bakar nasıl bakar allah bilir tabi:)) arada ben evde dalga geçince de bozuluyor sonra:)))

canimmm hic korkmaaa yrn aksam burda yaziyor oluxaksin insallah :KK66:
simdidencok gecmis olsun

Canim cok gecmis olsun. Ameliyat iyi gecer insallah

Canim cok gecmis olsun. Ameliyat iyi gecer insallah

Kuzum inşallah kolay geçmiştir, niye banlandın sen bakıyım bir

X