2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Ama şaşırdım hamilesin doldurmuş gibi olmayim da benim aklıma normal gelmez öyle bi mesaj eğer her zaman yaptığı bisey değilse yanlış mi attı acaba sana panikledi mi ayy ne bilim aklıma kirk tilki girdi doğum yapcak kadına söylenmez ki

Pinking Tree öyle söyledim ama bi de güzel tarafindan düşündüm acaba seni çok özledi ondan mi attı canım tamam da normal erkek arkadaş öyle mesaj niye atsin ha çok beğendim banada mi yolla dedi acaba yada sosyal hesaplardan bi yerden kopya yapmış ya olabilir

Son düzenleme:
Canım öyle bişwy olsa neden sana gönderip bi arkadaş göndeedi desinki??

Eğer çok takılsıysan hiç bozuntuya verme o geldiğinde telini kurcalarsın ortaya çıkar hele bide benim eşim gibi senelerin mesajını silmiyorsa olay çabuk çözülür
Bu arada takma ben şu ihtimali düşünüyorum bi arkadaşının hoşuna gitmiştir ona göndermiştir...

Reengarenk I imspecial bütün gün moralim bozuktu, bir de onun da morali bozultu.. Meğerse mesaj bizle alaksız saçma bir aşk mesajıydı ama baş harflerimizi koymuş ondan öyle olmuş..
Sonradan fark ettim:)) hiç atmaz atmaz atınca şoka girdim haliyle bende..
Nerden buldun dememe de ondan kızmış dikkat etmemişim diye baş harflerine:)
İki sn de beynim yandı rabbim herkesim yuvasına huzur mutluluk afiyet vetsin inş:))

Kızlar gunaydın tayın yerımız bellı oldu erzuruma gıdıyoruz temmuz sonu inş. Güzel olur en yakın arkadaşım orda o yuzden sevındım soğuk olduğundan üzgünüm bakalım
Canim gozunuz aydin
İstediginiz bir yerdi
Evet soguk bir yer ablam orada yasiyor ama tapusunu almiyorsunuz ya, gorevinizi hakkiyla yerine getirip saglicakla donersiniz insallah.

Ne kadar kalacaksiniz ?

Canlar duyduk çok şükür bebisimin kalp atışlarını
Canim gozunuz aydin rabbim saglicakla kucagina almayi nasip etsin
Benim de cok iatedigim bir seydi aralarinda 2 yas olmasi ama yasayinca gordum ki yardimcin olmadan cok zor.

Ailelerimizin olmadigi bir sehirde yasiyoruz ve esim nobetli calisiyor gunde 14 saat. Bu yuzden kizim farkli odada sabaha kadar araliksiz yatmaya baslayana kadar, 2.yi erteledim

ilahi kendi beynini yaktın bizi de valla çok etkilenir üzülürüm cevrede bi olaylar çok yaygın ve bdv yüzünden paranoyak oldum sevindim eşinin romantik takılmasına hamile hamile böyle şeyler düşünüp bizede senaryo urettirme

Canim gozunuz aydin
İstediginiz bir yerdi
Evet soguk bir yer ablam orada yasiyor ama tapusunu almiyorsunuz ya, gorevinizi hakkiyla yerine getirip saglicakla donersiniz insallah.

Ne kadar kalacaksiniz ?
haklisin canım tapusunu alacak değilim 4yıl ordayız ama cocuklar çok hasta oluyor ya ondan dolayı tedirgin oldum ama alışırız artik evde oturmaya

Bizde tayinlerin aciklanmasini bekliyoruz, aciklanma takvimi felan yok 3 haftadir bekliyoruz

En yakin arkadaslarim tayinci
Bizde kalmak.icin ipga verdik ama kabul olacakmi merakla bekliyoruz

gunaydinnn mutluu haftasonlariiii
miniklerinize aktivite yapiyormusunuz kizlar???
enn sok tavsiye ettiginiz oyununuz nedir ?
bu aralar hivbirsey yapamiyorum
ve cani cok skiliyor surekli disari cikmwk istiyor ,evdeki esyalari kut kutt kutt yere atiyorr ,eskiden bir arabaylw saatlerce oyun oynardi simdi yalniz kalmak bile istemiyor ben nerdeysem oda surekli yanimda,mutfak isim olurken kilit taktigim cekmeceyi aciyor catsllara saldiriyor ,balkonda camasir asiyosam astiklarimi fiydirip atiyor

Ben olsam kesin sevgilisine göndereceği mesajı bana yanlışkla attı diye senaryolar yazardım , neyse ki çıkmış ortaya gerçek.
Canim gozunuz aydin
İstediginiz bir yerdi

Ne kadar kalacaksiniz ?
ben alışığım ya soğuğa eski soğukları düşününce çok sıcak geliyor:)

canım arabacılık oynuyoruz futbol mutfak da tencere tava kaşık vs veriyorum bana mama yapıyor :) başka türlü yemek yapamıyorum çünkü.

Özel bir şey de yapmıyorum abisiyle oynuyor genelde abinin avantajı çok bizde , ihmal ediyorum bak buraya yazınca anladım birde bolca konuşuyoruz her şeyi soruyor tekrar tekrar bu ne bu ne aksama kadar sorularını cevaplıyorum.

Kuzumm kelimelerini not etmeye başladım.

Anne , baba , dede ,mama , meme, bitti ,aç, ağaç, gıd gıd, çiçi ( çiçek ) , aaba (araba) , han düt, akka ( ayakkabı ) ,adda , bay bay , gel

Cümleleri : deden nerde oğlum? Dede ditti mama ( dedesi manav oldu mama satıyor yani)

Baba nerde oğlum? Baba ditti ise

Abi nerde oğlum? Abuuu ditti oku

Hatırladıklarım bunlar.

4YIL Kuzum darısı dsana olsun canın cektıyase

Pinking Tree saol canım cok önemli ya tırnak batması gitsin

@hihami gözünaydın canım
Hayırlısı artık saldım gitti

Ay iyi korktuk valla seni duşunemiyorum bile
Çok şukur anlaşılmış gerçek

minione canım bu ara legoya taktı benimki kule yapıyoruz birbirine takıp çıkarıyor
4parçalı puzzle gb ahşap bi oyuncağı var onunla oynatmak istiyorum ama hiç umrunda değil araba kamyon çok seviyor bide oyuncak kopek hastası nerde bulsa opucuğe boğuyor kopekleri
Çorapların nerde biberon nerde emzik nerde suluk nerde kumada telefon nerde dediğimde onları doğru şeklide bulup getiriyor bide burdaaa diye bağırıyor

Bu aralar yeni oğrendiği bişey var mutlu olunca bir ki ooooooo diye bağırıyor tek başına oyun oynarken çok yapıyor

En sevdiği oyunlar
Yatakta hop hop (op op )diyerek hoplamak
Benim topuklu terliklerimle tum evi gezmek (benden iyi yuruyor:))
Yakalama oyunu
Babasıyla lunapark (şekildwn şekile sokuyor çocuğu)
Muzik duyduğunda dayanamıyor seke seke oynuyor
Vestiyerseki tum ayakkabıları odaya taşımak
Dıgıdık dıgıdık ata binmek vazgeçilmez
Sehpalardan koltuklara atlamak
Mama sandalyesinden masaya geçmek(çok korkuyorum)

Kelimeler
Anne baba dede mama teyze asya(kuzeni)su sut abi abla bebek
Koltuğa gelip çıkıyım mı diyor :)
Bide babasının saatlerine aşık saati gosterip takıyım mı diyor
Birleştirdiği kelimeler
Baba geliyo
Anne mama
Anne su

minione tatlım benim yarın duğun için manyak bi sutyen almam lazım sen bilirsin bu işleri
Super otesi kuçultmesi lazım taşmaması lazım
Anasını satayım 27 yaşındayım bi kere taşırmayan sutyenim oldu oda babaanne sutyeni gb lingeria dan almıştım kuçultmesi çok iyiydi ama tişortle elbiyle çok belli oluyor dikişleri
Nerelere bakayım

Canim haklisin eski soguklar yok
Eskiden kapinin onune cikamazdik biri acmadan
Ben universiteyi afyonda okudum, kulagim donup dusecek sanirdim
Simdi kar bile bir kac hafta kaliyor yerde
Kuresel isinmadan bakalim ne olacak halimiz

minione tatlım benim yarın duğun için manyak bi sutyen almam lazım sen bilirsin bu işleri
Super otesi kuçultmesi lazım taşmaması lazım
Anasını satayım 27 yaşındayım bi kere taşırmayan sutyenim oldu oda babaanne sutyeni gb lingeria dan almıştım kuçultmesi çok iyiydi ama tişortle elbiyle çok belli oluyor dikişleri
Nerelere bakayım

Canim cogu sey ayni
Mama sandalyesinden masaya yeni gecmeye basladi. Emniyet kemerini kullanmaya baslayacahim artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…