2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
heyy masallah subhanallah ne guzell yaa darisi bize artik hic konusmuyoruz eskiden anne dede anane arda derdi yokk birsuredir dissss jiiii cijiii cuccuuuu bunlari diyor hicbisey anlamiyorum

Günü gelince konuşacaklar canım hiç heves etme gece üçte dörtte kalkıp bir şeyler anlatıyor:)) çekilmiyor ayıptır söylemesi.. Gerçi babası gittiğinden beri küstü çok konuşmuyor kuzum..

canım nasılsın oğlun nasıl evde dinlenmek iyi geldi mi

19 mayis spor ve genclik bayramimiz kutlu olsun caankuslar
Iyiyiz canim evde dinlenmek gercekten psikolojik olarak cok iyi geldi daha az yorulunca daha cok seye katlanabiliyor insan tayin yeriniz hayirli ugurlu olsun erzurum da guzel yer soguk ama olsun farkli bi deneyim olur sizin icin

Iyiyiz canim evde dinlenmek gercekten psikolojik olarak cok iyi geldi daha az yorulunca daha cok seye katlanabiliyor insan tayin yeriniz hayirli ugurlu olsun erzurum da guzel yer soguk ama olsun farkli bi deneyim olur sizin icin
saol canım senin adına da sevındım
gunaydinnn
tayininiz hayirli ugurlu olsunn
kisin artik karlar icinde bir album yaparsin :)
inşallah canım:))

şok olmuşsundur eminim
Hem de ne şok:)))

Offf Olayın gerisini merak ettim ben
Bir daha o spor salonuna gidemedim teyzemle karşılaşmayayım diye.. Bi de gelinleri karıştıraın anlatırken diye dua ettim başka napabilirim ki, hehehe:))

Bence teyze anlattiysa kaynanasi paralamıştır ben bile korkuyorum Pinking Tree nin kaynanadan haşin
Geçen arıyor eşimi.. Doğum ne zaman soruyor sonra da diyor ki bende de trbak batması var onu çekyircem sen gel benim yanımda dur:)))) diyor.

Kızlar gunaydın tayın yerımız bellı oldu erzuruma gıdıyoruz temmuz sonu inş. Güzel olur en yakın arkadaşım orda o yuzden sevındım soğuk olduğundan üzgünüm bakalım
Hadi hayırlı olsun canım..

Puffff bu nasıl koku abdullah paşa kaka yapmış sabah sabah burnumuzun sirwği kırıldı..
valla ben de dayanamıyorum artık ömrüm kakalı bezlerle mi geçecek(

Canlar duyduk çok şükür bebisimin kalp atışlarını
Oh gözün aydın canım allah sağlıkla tamamına erdirsin. Geriye cinsiyet öğrenme hareketleribi hissetme derken hopp bi doğum kalmış:))

geçmiş olsun canım annenlerede

Allah korumus ahmeti

Kızlar gunaydın tayın yerımız bellı oldu erzuruma gıdıyoruz temmuz sonu inş. Güzel olur en yakın arkadaşım orda o yuzden sevındım soğuk olduğundan üzgünüm bakalım
Hayırlı olsun canım, sivas ın Erzurum un eski soğuğu yok canım kışın kar bekler olduk kaç senedir yağıyor bir gün durmuyor kar
Puffff bu nasıl koku abdullah paşa kaka yapmış sabah sabah burnumuzun sirwği kırıldı..
ayy evet çok fena bir koku :))))

Canlar duyduk çok şükür bebisimin kalp atışlarını
oyy hayırlı olsun darısı cinsiyete annesi gibi güzel bir kız olsun inşallah

Kızlar moralim çok bozuk...

Eşim bana kocaman uzunca bir aşk mesajı atmış( ok tamam beş dkya geliyorum çıktım ararım dan uzun yazmaz bu adam ve mesajın içeriği imkansız aşkı anlatıyor.

Kendisi öyle bir mesajı arayıp bulmaz hayatta, biri göndermiş.

Beni aeadığında mesaj çok güzel aşkım, berden buldun dedim. Bir arkadaş gönderdi dedi.. Moralim bozuldu. Yanımda da değil ki kurcalayamıyorum( telde kavga etmek de çözüm değil haksız duruma hiç düşmez..

Altı üstü bir mesaj ama bizle ne alaka falan filan. Seni mzledim seviyorum bile demez mesajla..

Bebeği doğurdum gel diye çağırasım var sinir oldum şimdi:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…