2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
korkunc yakti cnm yaaa suresiye ciglik cigliga feryat etti yan etkilrrinde yaktigi yaziyor ama evt okudum pisige birebirmis

Canım pişik kremlerinin altına imce tabaka bepanthene sür yakmasını engelliyor yoksa çığlık çığlığa sürdürmüylrlar bile

Canım senden bildirim gelince hamile mi yoksa dedim :) hayırlı olsun
İçine doğmuş demekki :)

Ooo hayırlı olsun canım valla bütün ocak anneleri hamile nerdeyse:))
Allah razi olsun :)

Aa sahi mi ? Hayir olsun, sasirdim çünkügitme ihtimalimz oolan ülke İngilizce konuşulan biter ve eğer gidersek kizimi anaokuluna göndermeyi düşünüyorum İngilizceiiçin :) komşu da oluruz belki belli mi olur :) canim benim kizim sadece türkçe anlayip konusuyor çünkü almancaya neredeyse hic muhattab olmadi, sadece sokakta insanlar laf atarsa.. Ama bi arkadaş kizimdan tam 1 yas büyük kuzini erken anaokuluna yolladi gecen sene ağustosta filan almanca anlayip birkaçkelime kkonuşabiliyordu..
Allah razi olsun, sanada kolay saglikli bir doğum nasip etsin Rabbim

Hayır olsun inş bugün gördüm rüymda tam yazacaktım sen yzmışsın.. Hakkınızda hayırlısı olsun kolay yoldan inş..
Ben artık tr ye dönerim, son bir senemiz kaldı inş, o da bitsin diye bekliyorum..
Benim kızım konuşmaya başladı evde sadece yes no dangerous vs diyordum ama dün komşuya köpek geliyor u ingilizce söyledi bana da dönüp türkçe söyledi şok oldum:/

canım hayırlı olsun yeni bebis senin adına sevindim yeni hayatınızda güzel olur inşallah hangi ülkede olursanız sagllikla huzurla olun

Canım pişik kremlerinin altına imce tabaka bepanthene sür yakmasını engelliyor yoksa çığlık çığlığa sürdürmüylrlar bile
saol cnmm tesekkur ederim
praline hayirli olsun cnm
ishalimiz devam ediyor popomuz gece duzeliyor gunduz yine fena
annmi babamida vurdu hastslik onlarla yardimlasiyorduk oglen esimi aradim kv ye geldik birazda burada takiliriz dedik,eyy hastalik sen nelere kadirsin :)

heyy masallah subhanallah ne guzell yaa darisi bize artik hic konusmuyoruz eskiden anne dede anane arda derdi yokk birsuredir dissss jiiii cijiii cuccuuuu bunlari diyor hicbisey anlamiyorum

canım annelerde mi hasta oldu onlarda mi ishal kusma

öğlen okulda kermesimiz vardı stand kurdum satis yaptik 150tl kazandık okulumuza teslim ettik kızım oğlum çok eğlendi bakicimiz geldi oglumu o gezdirdi şişme balonlar falan lunapark gibiydi okul ..ahmet orda kumla bile oynadı bir dakika durmadı yerinde sıpa herkes Allah yardim etsin dedi bi ara Allah korudu ağzına maden suyu kırığı cam almış nasıl tükürttm bilmiyorum Allah korudu ağzı falan kesilmeden sıpa korkuttu bide bakıcı pesinde ben yanindayim eflalimin dediği gibi ahmet tam boyle durmuyor

Dün aklıma geldin canım ne zamandır gözükmüyor kk da o da bebek istiyodu hamile mi acaba diye :)) Hayırlı olsun ben de hamileyim nasipse

oyyy Allah korumusss cnm ya en buyukk korkum cam kirintisidir ,cok sukur alabilmissin

korkunc yakti cnm yaaa suresiye ciglik cigliga feryat etti yan etkilrrinde yaktigi yaziyor ama evt okudum pisige birebirmis
Canım nasıl oldunuz yaaaa annenlerede geçmiş ishal kusma zehirlenme geldi direk alkıma

Aaaaa super haber çok sevindim canım hayırlı olsun sağlıkla gelsin inşallah

minione gecmis olsun canim
praline hayirli olsun saglikli dogumlar diliyorum I imspecial C Cucu niye nick degistirdiniz nasil desifre olmuslar nedeni ne anlamadim da canim
Nickden deşifre olmamış aslında konularından tanıyan biri çıkmış kv sinin arkadaşı
Ben ismim olduğu için değiştirdim canm

yok cnm usuttuk biz ailecek
iki gun ust uste havslar dahw isinmadan corapsiz terasta oturduk uzun sure birde o gun suriyeden gelen col toz firtinasi varmis muhtemelen ordan mikrop aldik diye dusunuyoruz

fistiklar genclik bayramimiz kutlu olsunnnn
birsey danismak istiyorum hava suan superrr ruzgar bile yok ama minik
kusum saat basi ishal yapiyor kimisi atletine esofmanina kdr geciyor,hic yemk yenedigi icin cok zayifladi bitkin nesesix ama yinede kurcalamaktan ysramazliktan geri kslmiyor,sey sorcam hasta ya daha sizce onu yormadan bisikletiyle soyle bir tur attirip az birsey salincakta sallamaya cikarsam mi iyi gelirmi moral olurmu yokda yormamalimiyim cikmamalimiyiz ???

Bence çok yormadan süreyi de çok uzatmadan çıkarırsan iyi gelir canım

Aboovvvvv hemde kv sinin arkadasi allah korusun

En iyisini anne yüreğin söyler ama hasta baş yastık ister derler ya zaten onun gözü görmüyordur dışarıyı... İki gün daha dişinizi sıkın bünyesi güçlensin öyle çıkartırsın dışarıya.. Ben her gün çıkartıyorum karsa kışta bile ama ateşli hastalık vs zamanı evde dinlensin diye çıkarmıyorum.. Bence çocuğu giydir soy oraya koy va hareket ettirme, evde dinlensin kuzum..

Aboovvvvv hemde kv sinin arkadasi allah korusun

Ben de yeni evliyken spor salonuna gitmişim telde dedikodu yapıyorum vakit geçsin diye:)) lak lak lak anlatmayacağım şeyleri bile anlattım iki saatin sonunda ganımdaki teyze sen x in gelini misin dedi heheheh:))) dünya küçük..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…