2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .

Bizimki de ne ne diyor durmadan. Sohbet etmeye gelmiyor ne ne diye sorup duruyor
Anne nin de her tonunu soyluyor.
Bazen de babaya takiyor baba deyip duruyor. Simdilik bu kadariz, su disimiz de bir ciksaydi, gulunce yasli nineler gibi gorunuyor

ah canım çok geçmiş olsun bence nazata geldiniz yine allah yardımconız olsun..
Evet insanın annesinin yakın olması çok güzel benimde annem bi sokak ötede çok işime yarıyor..

Bu mesajı okumadan bi önceki mesajı yazdım bak dediğim çıktı nazara gelmişsiniz...

Canim evet oyle bir adet var.
Kizim ceyizi evden cikarkenken, gelin cikarken kapi acilmiyor, erkek tarafi veriyor birseyler
Benim ailem de tenezzul etmez, ceyiz cikarken soz komusu bile olmadi kayinbabam cikardi kardesime verdi 100 lira o zaman. Dugunde de oyle birsey soz konusu olmadi hic.

Ama kalbini karara bence o para dedigim gibi adet, merak etmisler bakmislardir.
Gozu olanlarin gozu ciksin ama kaynana vermekle birsey degismeyecek. Goren gordu senin aldigini. Gule gule harca bari.

Bizimki de ne ne diyor durmadan. Sohbet etmeye gelmiyor ne ne diye sorup duruyor
Bazen de babaya takiyor baba deyip duruyor. Simdilik bu kadariz, su disimiz de bir ciksaydi, gulunce yasli nineler gibi gorunuyor
Benim oğlumda. Biz ona bakınca ne diyor bize

Desitin de vazelin işte işe yaramaz ileri seviyedeyse...
Önce bepanthen sürün yakmasın kremler.. Sonra da mustela nın stelevia kremi var o da etkili. Tuğcu artık bu yeni tarifi veriyor bir de..

Kvye verme ama göZ mü kldı iki misli çıktı o paranın zaten sevmem böyle şeyleri diye laf sok:))
Bir de sadaka ver istersen..
Bayramda kvnin komşusu kızıma harçlık verdi hiç sevmem tenezzül de etmem.. Kabul etmeycektik ısrar ettiler hadi kızımın kısmeti dedim kp de onların yanında vermek zorunda kaldı... Ama somurta somurta. Ve herkes gözlerini dikti elimdeki üç kuruşa..
Ve arabaya bibdik eve döbüyoruz derken akü bitti bilmem ne.. Tam kp nin verdiği para elimizden çıktı. Ben inanırım böyle şeylere..

minione kiyamam ben ardaya. Inşallah ishalide gecer poposu pismez daha fazla yavrumun. Ay bi çocuk acı cekse oturup aglayasim geliyor hiç kiyamiyorum. Sende çok yiprandin tabi herşey ust uste geldi bu ara. Sanada geçmiş olsun canım.
Birde Nazara gelmiş olabilirsiniz gerçekten. sen daha iyi bilirsin ama bence o parayi sadaka olarak versen daha iyi olur. Hem musibetinde önüne geçer sadaka Allahin izniyle. Allah daha buyugunden korusun.

minione damat gönülsüz verse 100 lira verirdi kendi kaşınıp 500 vermiş :)) Kendi görümcemin düğünü aklıma geldi kv dem de bana ilk geceyle ilgili kızına anlatamadığı şeyleri gelip gelip anlatıyordu kızına anlatmam için töbe yarebbim yaa bi de hurafe hepsi tabi hiç birini de anlatmadım eşek kadar insanlarız yine gülesim geldi ya :)))

kAplanim aslanim he :)))) hehee oda bir okuzzzz iltifst etmez beb desen inat gururlu oglak asla pof poflamam ama kayda aldim napim onuda deneyim ne kaybederim ki
dene canım ya hiç denemedin mi :) bende ne yol varsa denedim

evet canım onun tarifi, bize de eczacı aynısını demişti yani eşime demiş bende ona ne yapsın demiştim eşimde söylendi ama sonuç bir günde geçti, desitin vs hikaye o kanamayı hiç biri geçirmez

canım nazar olduğunu düşünmüştüm sen güzelsin göze batarsın arda sa çok tatlı senin yüzünde hep güller açıyor e millet bilmez ki içini ne mutluyum aile kadın der nazar eder , o parayı kv ne değil ihtiyacı olana başınızın gözünüzün sadakası olarak ver bence

çok hoş yaşlı nine gibi ha

kv de komikmis sen bilmiyorsun sanki

Canım çok seyrek dayıları gibi kelliğe aday :) abisinin ki sık

Horoz anası olabilir
Ayy çok tehlikeli gerçekten erkek bebeler böyle oluyor bir dakika durmuyorlar
Oldu bu nick o zaman :) öyleymiş canım erkekler gerçekten hareketli kızım ne sevimliydi anca bebek sallardı
kuzum ya çok geçmiş olsun Sen de mi hasta oldun Allah hastanenin yoklugunu vermesin düşürmesinde öğlene kadar tahliller derken bi tuhaf oldum ardam nasıl korkuyordur kim bilir sen kendine bak onun anneye ihtiyacı var dikkat et canım yemesin emiyor ya yeter sutunde onu rahatlatir..bua arada trosyd kremi var kesinlikle al derim @momfortbayb tugbaya da onermistim çok memnun kaldı pisikte kesin çözüm

Birde trosyd aldırsan canım anında sönüyor
Çok güldüm canım çıkar çıkar ama yasli nineyi bi daha bulamazsin

Desitin de vazelin işte işe yaramaz ileri seviyedeyse...
Önce bepanthen sürün yakmasın kremler.. Sonra da mustela nın stelevia kremi var o da etkili. Tuğcu artık bu yeni tarifi veriyor bir de..
ayyy cnm annemdeyim ya hastaneye ysttim acilde yatak pistir diye sen kalk giysilerimi at makinaya yikamaya :) bugun iki sefer babacim eczaneye gitti artik kiyamam onu gondermeye yrn a kdr bu kremlerle idare edeyim giysilerimde kurur yrn krndim bulup alirim insallah cok saol
ayyy cok yasa tatlimm yaa,himm bende inanirim kesinlikle o ariza o paradan kaynakli
bu arada senden aldigim gucle kv aradi az evvel nasil oldunuz diye dedim valla keske istemeseydik diye bozuldu tabi calmadik etmedik rizasiyla verdi dedi hihami nin dedigi gibi gonulsuz olsa 50 verirdi dedi senmi dedi 500 ver diye vermeseymis dedi ,halen daha gayette hakk diye idda ediyo altin yapip ardaya saklicakmisim oldu ikinci bi serum parasi olsun tovbe est eve donesiye ilk isim sadaka vermek olcak onu
aminnn cnm Allah razi olsunn bende sadaka vermeyi dusunuyorum insallah
ayyyyyy ne fantazili bir kv o
kizini dusunuyo soyle boyle yapin diye ahahaaa
kendi kizina demeye cekinmis geline soylemeye cekinmemis bu seye benzemis ters deyim olmus ama :))) gelinim sana soyluyorum kizim sen anla
ayyy cnmm yaa nazarada inaniyorum
siz tabi gormuyorsunux burdan bilsenix instagram hesabimi kizardiniz bana askolsun bu kdr resim
paylasilirmi diye bundan sonra koymicam

aslinda trosd dun eczaci verdi ams yakti gibime geldi cnm ya dr a sordum oda kullanma onu dedi birdaha icerigine bakayim olmadi uclu kreme birazda ondan koysbilirim cok saol cnm

Hahaaa benim benn erkek anası demek
Ha hay tavuk anası süper :) bende gülüyorum smile ahmet aklıma geldi hareketli ya :) kumral olur en fazla :) çıkan saçı nasıl sık mı? Bizde kestirsek bir
Canım bizde işe yaradı gibi daha sert çıktı guçlendi ama sıklaşmaya pek faydası olmadı

Canım trosyd cidden super
Arhan kividen pişik olmuştu kanıyodu bildiğin
2 dune bitmişti

Bizim memlekettede yapılır
Onla alakalı mı bilemem ama aklına takıldıysa ver gitsin

aslinda trosd dun eczaci verdi ams yakti gibime geldi cnm ya dr a sordum oda kullanma onu dedi birdaha icerigine bakayim olmadi uclu kreme birazda ondan koysbilirim cok saol cnm

korkunc yakti cnm yaaa suresiye ciglik cigliga feryat etti yan etkilrrinde yaktigi yaziyor ama evt okudum pisige birebirmis

Selam anneler nasilsinizz, epeydir giremedi m arada okuyup kactim, yazayim dedim tlf akibeti yaziyorum siliniyor filan uyuz olup Vazgeçtim bikac kere.. Hayatimzda bir takim değişiklikler oldu hanuz net değil ama başka ülkeye tasinma ihtimalimz var, birde pazar günü test yaptim hamileyim, çok sasirdim doğrusu beklemiyordum, kismet iste.. Kizimi süttenkestim, yemesi uykusu ddüzeldi maşallah.simdi yeni heyecanlara odaklandi, sizde ne var ne yok? hihami sende mi hamilesin :)) Pinking Tree doğum yapti mi acaba? Diğer hanimlar nasilsinizz??

Canım senden bildirim gelince hamile mi yoksa dedim :) hayırlı olsun

Ooo hayırlı olsun canım valla bütün ocak anneleri hamile nerdeyse:))

Hoşgeldin:)) nasıl bir tevafuksa.. Canım rüyamda seni gördüm yazacaktım şimdi buraya:)) taşınmışsın komşu olmuşız hamilesin ve bebeğin şakır şakır şngilizce konuşuyordu:))) bugün gördüm yazacaktım tam..
Allah sağlıkla afiyetle kolaylıkla tamamına erdirsin inş hamileliğini, benim son haftalarım artık..
Bir de bebeğin iki dili de anlayıp iki dilden de kelime söylüyor konuşuyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…