2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
hihami hayırlı olsun canım çok sevindim senin adına, sağlıkla kucağına al inşallah.

Reengarenk hayırlısıolsun canım, ne zaman hazır hissedersen o zaman olur inşallah.

Bu arada kızımın kan değerleri gayet iyiymiş ama bağışıklığı dusukmus, İmmünolojiye götürün dedi doktorumuz nedenine baksınlar. Neden düşük acaba bağışıklığı aklıma taktım şimdi. Randevu aldık bakalım gidicez inşallah.

Sağol canım. İnşallah kızının da bişeyi çıkmaz canım

ay boşver en iyisini yapmissin yasun küçük ustuste zor biraz bekle nasılsa hazırda bekliyor seninkiler

canım herkes kendi kapasitesini sabrini bilir tatlim bencede kendinde o sabri göremiyorsan yapma çok zor gurbette cocuk büyütmek Allahim yardimcimkz olsun mesela simdi anneme birakip carsiya gidip gelicem boyle lüks var mi ah ah zor tatlim insan yetistirmek eismin bile gözü korktu 33 yasinda bi 5yıl sonra dusunemiyorum kafam goturmez diyor bende yapıcaz zaten diyorum gercekten Allah gönlüne gore versin benim kız kardesim yok ama kuzenlerim ablam gibi telefon bile yetiyir koşup geldiler kaç kere bebeklerim oldu gormeye evaldim görmeye yeter seninde kuzenleri

canım çok sık hasta oldugundan bagisiklik dusebiliyor antiviyotuk ne kadar kullandiniz

:)))) olabilir 40 ve ardindan 46 olmak guzelll
hahaha 46sen halinle tatlı olursunbiraz kaçık biraz anne ama lokum

hihami canım hayırlı uğurlu olsun allah tamamına erdirsin ilşnci hamilelikler su gibi geçiyor ilk şocukla ilgilenmekten:)) diğerindr sayardım sayardım hala aynı haftada olurdum:))

Minilola da vs de bantlar var netten sipariş vereceksen.. Lcw de çorabına kadar takım vr süslü yapıyor.. Yaz bebeğini ilk doğunca yarım kollu body giydirir üstüne de inceden penye ile vs kundak yaparlar sanırım..

Bir de örgüden parmak arası terlikler oluyor ben ondan da aldım ikinci kızıma ne dr olsa yaz bebesi:)))

@bestemeste tek başına çocuk büyütmek çok şok çok zor canım.. İnsanın sinirleri sayanmıyor sabrı kalmıyor. Eş anne vs bir güvendiğin yakının yardımcın yoksa hem bedenen hem ruhen beynen tükeniyor insan... Hanilrlik dahil son 2 yılım yaşanmamış gibi. Kuaföre gitmek bile lüks, duş almak bile./ ama kızımı her gün yıkıyorum:))) tek başına bakınca çocuk yük oluyor bir öğün başkası yedirse kendi sorunsuz yese./ ah ah((

Burada çocukları gördükçe çıldırıyorum(( arkadaşım beni avm ye davet etti. Ben bebekle gidene kadar yoruldum su istiyor üstünü değişyir altını deişyir ğusetye pturma peşibe koş her massaya dalıyor uyumuyor vs rezil bir gündü ve arkadaşım çanta taşır gibi bebeğini taşıdı ne alt açtı ne yedirsi eline koca bi biberon verdi içine çorba döküp onu içti.. Sonra kendi uyudu((

Ben de çok yorgunum belim bacaklarım kalbim beynim kldırmıyor(( inş ikinci bebeğim rahat yiyen ve uyuyan bir bebek olur

Kardeş gibisi de yok. Bu bi gerçek ama hiçbir şey planla da olmuyor her şry basip kısmet..

Kardeşi olan evdr sıkılıp anne babasının başına tünemiyor iki kardeş oynuyorlar evde yolda tatilde misafitlikte vs.. Ya da ileride canyoldaşı oluyorlar.. Benim neyim olsa ablamlar yetişti allah rqzı olsun.. Hamilrliğim berbat geçiyo kimsem yok diye ablam dayanamadı altı aylık bebeğini alıp geldi.. Bunu kimse yapmaz rn büyük destekçi..

Kızım 23nisan oynadı çok duygulandim kızlar darius Ahme te albüme koydum eşiyle
Yerim ben onu yeerrr

Bilmiyorum canim test yaptım silik çıktı canım sonra koyulaştı hayırlısı diyelim beynim uyuşuk şu anda :))
Aaaaa supersin canm sağlıkla gelsin inşallah hayırla

Anaaaaa aysimason kız I imspecial ben sana demedim mi buraya yazan bidaha kopamaz diye iyiki geldin seviyorm seni

Geçmiş olsun duhacım kıyamam abdullaha kuzucuma acil şifalar

Test yaptım negatif çıktı kızlar:)
Daha vaktimiz varmış:)
Aslında iyi oldu pozitif çıktığı bu yaz hamilelij. Çekilmedi :)
Allah gonlune gore versin canm

Abla gibiisi var mı ya can ciğer onlar
Gonlunden nasıl geçiyorsa oyle olsun canm cadı serra abla oluyor hey gidi
Sağlıkla gelsin isme karar verdin mi canm

Kızım 16 aylık oldu canım, bir ara çok sık hastalaniyodu şimdiye kadar 4 yada 5 kez antibiyotik kullandik ne yazık ki ama son 2 3 aydır kullanmadik hasta olmamisti sadece biraz iştahsızlık vardı doktorumuz herseyine bakalim dedi, kan degeri 12.6 falandi cok iyi dedi doktor gelisimide cok iyi dedi 11 kilo ve 87 cm, neden bagisikligi düşük anlamadim.
Siz bagisiklik için biseyler kullaniyomusunuz? Balık yagina başladım, Imunoksu önerdi eczacı onuda biraz arastiriyim dedim. Sizler neler kullaniyosunuz yada biseyler kullaniyomusunuz bağışıklık için?

hihami teşekkürler canım.

Nego cok geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin.

bende öyle diyom zaten hazırda var yaparız sonra acelemiz yo ama seneye eşim iater o zaman bişey yapamayacam sanırım..

ywşwkkür ederim canım bende seni srviyorum:))

Walla özlüyorum sizi eşime vakit ayırmak için gelmiyim dedim ama eşime vakit ayırmam onu dahada asabi gıcık sinir bozucu etti malesefen aın köyden döndüğümüzde kavga ettik onu bi güzel haşladım öyle kendine geldi:) şuan ikinci baharımızı yaşıyoruz bi iyi ılduki bana sormayın bazen haşlanması gerekiyormuş

CAnım antıbıyotıı cok kullanmışsın ondandırbız maşallah daha hic kullanmadık ..calpol soğuk algınlığı surupları ıle hallettık canım ya mumkun olduğu kadar az olsun insallah bisey çıkmaz..nutrigen balık yagı kullanıyorum canım

Haşlama kızartma en iyisi canım

teşekkür ederim canım ben hazır değilim ama çocuk olmayan dönemlerden kalma galiba hep hamile kalmak istiyorum ama yok kalsın şimdi:))

Sizede geçmiş olsun canım inş düzelir kuzun..

Hosgeldin canım

Nego saol canım rapor aldım 3gün zaten perşembe cuma teog var gorevluydım o günlerede rapor aldım
iyi yapmışsın canım, iyi gezmeler; )

çok geçmiş olsun canım

yap gitsin bir tane daha:) derler ya hani:)

Test yaptım negatif çıktı kızlar:)
Daha vaktimiz varmış:)
Aslında iyi oldu pozitif çıktığı bu yaz hamilelij. Çekilmedi :)

Hayırlısı canım inşaallah transfere gerek kalmaz kendiliğinden hamile kalırsın
hahahaa hicde bileee bananeee
sizler yapinn
menelerim
emzirmekten zaten diz kapaklarima degcek nerdeyse ikinciyi yapsam ayaklarima gelir tepetaklak devrilirim zaten estetik dr umuzda rahmetli olmuss yokl ben bir taneyle kalmak istiyorum :)
Ha hay dün sabah bunu minigime dedim annenin memeler kendinden geçti plastik cerrah ol da annene operasyon yap diye
İnşallah sonuçlar iyi çıkar canım
Nego canm geçmiş olsun acil şifalar
Sağol canım iyi annem çok şükür, hoş geldin özlettin
canım 87 cm mi?

Amin Sağol canım iyi annem

Selam güzel anneler , hamilelik çok güzel ya çok özlüyorum hamileliği :) ama mümkün değil düşünmüyorum emir hasta oldu yine onunla uğraştım, eşim oldu dünde annem iyi çok şükür.

Eltimin babası vefat etti, yoğun geçiyor günler.

Bir yandan bahar temizligi, doğum günü hayalleri pasamın bugün doğum günü, hani hediye diyor bir yapsaydım şu doğumgününü eltim bu durumdayken olur mu bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…