2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
hihami hayırlı olsun canim sevindim senin adina..en hayirli saglikli şekilde kucagina al ins.
Reengarenk canim ins sende hamissindir.hayirlica tabi....abdullah a kardes geliyo oylemi...

.ne guzel haberler kizlar
imrendim valla ikinci bebidi boyle hevesle karsilamaniza benim ne cesaretim var ne gucum....zaten zor da oluyo bebisimiz....hakkimizda hayirlisi

I imspecial iyi gezmeler canim....

iyi geceler guzeller ana ogul hastayiz yine o kadar sık hastalaniyiz ki yoruldum artik cidden..rabbimin gucune gitmesin de....cok kosturuyrum bunye dayanmiyo patlak veriyor...iki gundur de sesim gitti..konusamiyrum:)))
Abdullah da hasta dun gece sabahladik...bu gece de onun sesi gitmis öksürüyor....yavrular hasta olmasinda hic dayanamiyrum.hem kendileri cekiyor.hem de bize cektiriyrlar...

Çok geçmiş olsun tatlım ya inşallah hemen iyileşir sari kuzu da sende bol nane limon acili çorba iç onada içerse ıhlamur nane limon tam çarpılma havasi

waow 1 hafta sonuna 2 hamilelik haberi sığmış, tebrik ederim kızlar bravoooo. Bende istiyorum ama üşeniyorum zor beee. Ama yaş gidiyor 34 oldum biraz daha ağzımı açarsam 1 taneyle kalıcam neyse artık Allah bilir. Size hayırlı olsun sağlıklı evlatlar doğsun kızlar

Eline sağlık canım çok güzel olmuş aklıma geldi kendim süslesem diye de oğluş uyanıkken çok zor bunları yapmam :) Uyurkenki vakit de anca bana yetiyo

Duha22 Dafiduck Pmetre Teşekküler kızlar :)) Duhacım geçmiş olsun herşeyi kendin üstlenmemeye çalış eşinden destek iste

Kızlar tşekkür edetim ama ben hamiş değilim zaten dün gece gözüm korktu iyiki değilmişim:)
Sabaha kadar emdi benim yaramaz çok huysuz geceleri bygün doktor kontrolümüz vardı tahlilleri temiz çıktı kan değeride iyi eee niye böyle huysuvz ozaman dedim delidir ondan dedi:) I imspecial bunu anlar
Şimdi gelelim ikinciye geçen gün tüp bebek merkezindende ü aradılar yumurtalrın süresini uzatmak için eşime uzat dedim korkuyorum ikinciden

hahahaa hicde bileee bananeee
sizler yapinn
menelerim
emzirmekten zaten diz kapaklarima degcek nerdeyse ikinciyi yapsam ayaklarima gelir tepetaklak devrilirim zaten estetik dr umuzda rahmetli olmuss yokl ben bir taneyle kalmak istiyorum :)

gecmis olsun cnmm
allah sifa versinn insallahh

hahahaa hicde bileee bananeee
sizler yapinn
menelerim
emzirmekten zaten diz kapaklarima degcek nerdeyse ikinciyi yapsam ayaklarima gelir tepetaklak devrilirim zaten estetik dr umuzda rahmetli olmuss yokl ben bir taneyle kalmak istiyorum :)
Ben de senin gibi düşünüyorum canım ama belki 40 tan sonra ikinciyi patlatıriz.

Doktora gittinmi canım allah kucaüına almayı nasip etsin:) bende senin gibi düşünüyorum ama dün niraz kendimle kalıp düşündüm de ulan dedim zaten 4 5 senedir çocuktu tedaviydi hamilelik doğum derken hiç kendinle ilgilenemedin daha yaşın 27 ne acelen var dedim sonra oğlumu düşündüm daha süt içiyor inek sütünü ağzına değmiyor mamayıda bıraktı yok dedim bana göre değil iki tane peş peşe:)
Bide benim oğlumun kanında delilik var bitane daha onun gibi hayal edemedim

İyi demişsin canım ne acelen var :) Ben 30 biterken bari iki çocuğum olsun derdim 4 yıl sonra çocuk yapınca acele edesim geldi doktora gittim kanda da var ama çok küçük tabi kese filan yok daha kalp atışı duymadan da moda girmek istemiyorum. Benim oğlan da çok deli nasıl olcak bilmem ,ki 1 ay öncesinde bi daha çocuk mu tövbe diyodum :)

Bende 2.cocugu dusunmuyorum herkes kardessiz mi olsun diyince tek cocuk olsun ne olacakki diyorum ben ona hem anne hem baba hem kardes olurum diyorum olmaz oyle falan diyorlar da ben bir cocuk yetistirecek daha gücü sabrı özveriyi kendimde bulamiyorum aile yakin olmayinca olmuyor bence su an acil bir isim ciksa bebegi birakabilecegim tek bir kisi yok komsum var bir iki tane onlarada birakamam guvenemem çünkü tabi yalniz cok kisi var biliyorum tek basina bebeklerini buyuten ama bende o sabir yetenek kalmadi

Canım aile büyük destek gerçekten yanlız olsam ben de okula başlayana kadar düşünmezdim heralde ama ben onun herşeyine yeterim diye düşünme annem de hep öyle derdi şimdi yeni yeni anlıyo daha Allah korusun onlara bişi olma durumunda tek kalacağımı tabi şu da var illa kardeş şarttır diye bişi yok çevremde ne kardeşler görüyorum düşman gibi,birbirini kıskanan vs o yüzden Allah herşeyin en hayırlısını versin hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…