2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Malesef canım kimseler yok..

Kızlar yoldayım annemlerın yanına gidiyoruz oglusum bı yaramax kızım uyudu o daha uyumadı deli kuytuda meme de emdı güya tv izliyor
İzinlimisin canım, güzel vakit geçirin inşaallah
Bu grupta ses yok diye küstüm 2017 Ocak annelerine transfer olayım dedim hihh

Ay canım hayırlı olsun inşaallah gönlünde ki olur:)

aaa hadi inşallah hamilesindir canim

a aa topige bak herkes hamile olarka sanırım inşallah vardır canım

yok canım 2.de herseyi bildiginden daha tirsak oluyor insan yaa inşallah güzel olur canim

hadi bakalım cicili bicili kizin olsun

Hahaha çok güldüm. Hakkımızda hayırlısı olsun canım. Şu an kendime saydiriyorum yarın sabah yapsaydım keşke diye uykum da kaçtı
Amin canım:) çok rahatsızım ben. Hamiletsrm hamilelikten değilsem gwcikmeden herhalde tansiyonum düşüyor çok sancım var
İzinlimisin canım, güzel vakit geçirin inşaallah

Ay canım hayırlı olsun inşaallah gönlünde ki olur:)

aaa hadi inşallah hamilesindir canim
İnşallah canım..
a aa topige bak herkes hamile olarka sanırım inşallah vardır canım

yok canım 2.de herseyi bildiginden daha tirsak oluyor insan yaa inşallah güzel olur canim

hadi bakalım cicili bicili kizin olsun
İnşallah yaa bugün eşimin yiğeninin kızı olmuştu ona ciciler aldım bi heveslendim içim gitti:)

Oo sen kizin olsa neler alırsın

Ayyy kız bi limon testi bari yap seni de merak ediyorum :))
Oo sen kizin olsa neler alırsın

Kız muhabbeti açılmışken sorayım kızlar görümcemin 2 ay sonra kızı olacak inşallah ona süslü tulumlar saç bantları vs arıyorum bulamadım oglusuma hamileyken hep görürdüm kız olsa neler neler alinirmis diye şimdi bulamıyorum kız anaları bi yardım edin bana :))

ben sokkk ben iptalll
sen yerinde say büyükşehir çalışıyor

her bebek cidd var canım toker bebe aziz bebe ama sen özel takimmi istiyorsun tasarımlarda netten sipariş ver bak www.oykulutasarimlar.com/2015/10/isimli-cicekli-kiz-bebek-tulum-takimi.html?m=1

Sagol canim Toker bebeye bi bakiyim netten,aziz bebenin de sitesine baktım bulamadım buradaki mağazası da kapandı acayip boşluğa düştüm zaten Bu gönderdiğin gibi takımı da kendisi yaptı benim istediğim günlük giyebilsin ama süslü de olsun bi de saç bantları bereler filan olurdu unnado da filan şimdi onları da bulamıyorum :))

Anladım canım netten bakma ama direk bebeklere git sizin orda nereler varsa çok oluyor aziz bebe kapana ak magazami ya idil bebe de harika

Anladım canım netten bakma ama direk bebeklere git sizin orda nereler varsa çok oluyor aziz bebe kapana ak magazami ya idil bebe de harika
Adam gibi mağaza kalmadı canım burda aziz bebeye çok üzüldüm zaten. O etiketledigin tulum da çok guzelmis bayıldım bi de ben hep uzun kollu penye alıyorum yaz bebeği ama yenidogan olacak ya kısa kol badi üzerine uzun kollu tulum giydirir gibi geldi böyle bişi de alsam mı giyebilir mi ki

Yaz bebeği sıfır kolla gezer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…