2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Canim cok zor zamanlar gecirmissin uzuldum. İnsallah bundan sonrasi kolay olur.

Nego basiniz sagolsun canim

Hoşgeldin canım
Ohh ikinize uygun yomtemi bulmuşsunuz ne guzel

Benim oğlumda sallanma sevmiyor bende bunu 9 aylıkken falan çozdum ilk 2-3 ayda sallamamıştım kendi uyuyodu yada emerken uyurdu sonra o ara salladım ama hep kaçmak isterdi

Bi ara kucakta pışpışla uyumaya başladı ama kollarım kopuyodu resmen hatta burda yazmıştım ayakta sallamak ne buyuk nimet diye

Şimdilerde de uykusu gelince gelip kucağıma yatıyor şarkı soyluyorum oyle uyuyor

çok haklisin tatlım boşver eşinde hem yardim yok hem 2.aman salla kimse seni bilemez istemiyorsan yapma

olsun canım geç olsun güç olmasın

Seker kızlar çok güzel di bugün lise arkadaşları ile buluştuk sonrasında ise universiteden sınıf arkadaşım memleketlim düğününe gidememistim ona uğradım bi kahve içtim eşiyle tanıştım abimin arabası bendeydi eve 21.00 de girdim arkadslarimin hediyelerini verdim çok güzel bigundu yarında teyzeme gidicez cuma kuzene oyy bol gezmeli bi hafta arkadaslarim tığ gibiydi diyeetisyene bi yıl gittim diyor arkadaşım biri ben de tombis degilim iyiisin dediler ama yinede bi dahakine zayiflarsin dediler inşallah bakalim mekik programı uyguluycam arkadaş söyledi bakalim eflalim de soylemisti inşallah gidene kadar vermesemde almayim inşallah ahmet.çok mutlu herkes ne hareketli diyor herkesin evinde mutlu mutlu etrafı dağıtıyor

Canım kefir içirmeyi denedin mi bağışıklığı güçlwndirmede çok etkili olduğunu düşünüyorum istersen bir araştır
Hoşgeldin canım kefiri araştırdımda bir çık şeye iyi geliyormuş özellikle uykuya iyi gelmesi ilgimi çekti ben daha önce hiç yapmadım yemedimde benim oğlum süt içmiyor süt içmeyen bebeklere önerenler var sana sorum nasıl yapıyorsun acaba?

Ahmet memede debeleniyor 12de yattı yanımda üstüne 4 kere emdi .. benide uyku tutmuyor son 1aydr boyle malesef sabaha karşı uyuyup 10da kalkıyorum
Uff çok kötü olmuş benimkide hasta sanki bi türlü iyileşemiyoruz ben doktora bu kadar suk hastalanmasının sebebini soruyorum o antibiyotik yazıyor ne yapıcam bilmiyorum yine grip oldu sanırım hastaneye gitmeye utanır oldum

og maşallah bende bezdim hem de çok ama sanmıyorum işe yarasın çok yaygaracı maalesef

Safransari teşekkür ederim canım :)
Nego Allah rahmet eylesin canım 1 hafta daha atman iyi olmuş bence kırılabilirdi eltin
Evet canım haklısın
Canim cok zor zamanlar gecirmissin uzuldum. İnsallah bundan sonrasi kolay olur.

Nego basiniz sagolsun canim
amin canım sagol

Ohh iyi yapıyorsun canım keyfin daim olsun

işte antibiyotik kısır döngü yapıyor, hastalandıkça antibiyotik o verildikce tekrar hastalık, çok zorunlu olmadıkça kullanmamak lazım , idrar yolu enfeksiyonu olur mecbur kalınır, kulak enfeksiyonuna bile gerek yok iliadin damla üç gün kullan tamam , onun dışında soğuk algınlığında ağızda koku varsa dil tamamen beyazsa antibiyotik gerekiyor onun dışında tam tersi zarar veriyor , kadir tuğcu öyle diyor.

Şimdi uyandı onu demeyi atladım ben tam uyudum o uyandı hafifte ateşi var yine iş çıktı bana
Geçmis olsun aslında iyide emziriyorsun kilosuda iyi biraz çocukla alakalı galiba direnci az benim kizda boyleydi maşallah ahmet daha iyi ikinci de rahat edersin inşallah

Kefir mayası vermişti arkadaşım minik bir karnabahar parçası gibi ama yapışkan yaklaşık 300 ml sütü bir cam kavanoza koyuyorum mayayı da içine atıyorum birgün bekliyor karanlık bir ortamda ben mutfak dolabına kpyuyorum ertesi gün plastik süzgeçten süzüp tekrar cam kavanoza üstüne yine süt yoğurttan biraz yumuşak ayrandan biraz daha kıvamlı bir hali var ben ilk zamanlar meyve ile karıştırp verirdim şimdi ekmek doğrayıp yediriyorum sanırım alıştı ilk zamanlar reddetmişti ama ben meyvelerle cicibebeyle alıştırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…