2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Kk da ürün ıncelemeye yazmıstm numune gönderelim diye prima bebek icin bugun tam boy paket geldı 27 liraya alıyorduk..Kırk yılda bir işe yaradı kk..kullandıgm ürün bıtmeden yenı paketım var yuppi
Ha hay iyi olmuş gule gule kirletsin ahmet

ayyy cok yasa emi ne guldurdun beni

oyyy minik kusumu arimi sokmus pis ari sokcak kimseyi bulamamismi ,gerci oldu rahmetli oldu artik ama ucup babanneyi soksaydi keske
gerci cok iyi olur sokunca derler bilemiyorum kocakari lafimi ama 3 yil evvel kv nin yazliginda brni sokmustu o kdr cnm
acimistiki cok agladim herkes kizz sevinmen gerek keske bizi soksaydi bu yil hic hasta olmicaksin diye moral veriyorlardi insallah serraya da guc kuvvet sirwnc katmistir bu durum :)
himmm bocekler , istenmeyen misafirler ve kv icin super bir menu :)
ayyy cnm
bnm kendim
tum imla kurallarini delerim 1,5 yildir yszdigim tum cvplar da mutlaka en az 2 kelime de hatam vardir kalkmisim kizin boregine takilmisim hahahaa
ayy sakw bir yana Nego bendw bayan hihamiye katiliyorum gzl kolay bir sunum
olur

ayyy su emzirme bitse birazda param
olsa su mimiklerimi yaptirsam gobisimi liposuctionlw alsalar ordan aldiklari yaglarla hafif popomu doldursalar brezilya popo su gibi,belki gzk olurum o zmn:)
Günaydın kızlar kandiliniz kutlu olsun
saol tatlimmm
sizlerinde kandilini kutlarimmm

Ha hay benim burnumu da yapma sanıyorlardı sonra nazar değdi heralde yamuldu
Seninde canım
ayyy cok yasa emi ne guldurdun beni
gül gül

Ayy alıntını okurken ne diyo diyorum ben böcekli biseyden de bahsetmedim ama Hiç farketmemistim sen söyleyene kadar koptum yaa ahahah yazık kızlar da hiç bozuntuya vermedi

Merhaba güzel anneler ve bebişleri:)

Uzun zamandır dalıp çıkıyordum tam yazamıyordum.. Hayırlı kandiller, cumalar:)

Kızımın iki tane dişi art arda çıkmış. Çok üzüldüm. Arıdan hep korkar kaçardım kızımı sokmasın diye arıyo avuçlamaya çalıştım bana gelmedi( annelik böyle bir şey mi yoksa ben mi abartıyorum..

En doğrusunu yapmışsın canım yaz geçecekse..

Eki Görüntüle 1807306 ahmet için ev ortasına salıncak inşa edilir evdeki salıncak kesmedi
Oy bizimki adam gibi otrmaz iplerine tırmanırdı:))

Cok gecmis olsun minigime.
Nazari cikmistir insallah
Ari sokmasinin da faydalari varmis, iyi tarafindan bakalim bir de
İnş faydası olur canım, acısına değer:) sağolasın..

Pinking Tree geçen bizi de arı kovaladı parkta geçmiş olsun
SiZe de geçmiş olsun canım..

Coleslaawww bayılırım soğuk soğuk oh mis :)

Pinking Tree cokk gecmis olsun canim...sen nasilsin
İyi diyelim iyi olalım canım menapozlu hatunlar gibi ordan oraya atıyorım kendimi:)) sen nasılsın oğluşun nasıl? :)

Rüyan Hayır olsun canım:)) yaza az kaldı hepimiz tatili hakettik aslında:)) ahh o bende de var iki yıldır ev alıcam diyr eve bakliyat alırken bile tereddüt ediyorum:)) şimdi aen halı aldın ya ev de alırsınız kesin:)) özletme kendini ve abdullahı arasa yz...

Al benden de o kadar.. Kaynım gelin adayı resmi gösteriyor kaşları boya dudaklar silikon burun estetik.. Aslında varoş tipliler ama v secret mankenine dönüyorlar:))

Amin canım senin de herkesin de..

Kk da ürün ıncelemeye yazmıstm numune gönderelim diye prima bebek icin bugun tam boy paket geldı 27 liraya alıyorduk..Kırk yılda bir işe yaradı kk..kullandıgm ürün bıtmeden yenı paketım var yuppi
Oh sefan olsun:))

Kv de kızımı sokacağına anasını soksaydı dedi hahaha) valla canım bu dediklerinin hepsini pilatesle de ypabilirsin tembel bi toton yoksa:)) şayet hepsinin yerine geçiypr ama ben tembelliktwn yapamadım bundan sonra hiç yapamam)

Kızlar esim oglani ustundeki kiyafetlerle tras ettirmis örtü örtmemisler kiyafetleri minik minik kıl içerisindeydi bende iyice silkeledim sonra makineye attim baktim killar gecmemis tekrar makineye attim hala kıl icinde kiyafetler üstelik havlusu baska kıyafetleri de vardi hepsi kıl icindenasıl gecer bilen var mı esim artik gecmez onlar hepsini çöpe at dedi

Keşke makineye atmasaydın( bebeler korkuyor diye örtü örtmüyorlar bazen.. Direkt balkonda dışarıda silkelese veya fırçalasaydın kalanları.. Yeğenimi de babası götürmüştü ablam atmak zorunda kaldı eşyalarını..

Rabbim daha buyuk kazalardan esirgesin canim
Yeni disleriniz de hayirli olaun
Bizim hala hic disimiz cikmadi

Makineye attiysan iyice yapismistir canim

minione hosgeldin bence lipo burun su bu bizi bastan yapsın lar
hahahaa zaten hesapliyorum
bildigin bir ev parasi gidiyor
disleriniz hayirli olsun cnm
ayyy yok yok bende olsam ayni tepkiyi verirdim kesin,onune geceedim brni soksun diye annelik boyle birsey iste :)
vayy be demek yine kv lafi vermis peee hic sasirmadimmm valla yax geliyor arilar vizir vizir elbett gelir biri sokar onu da gorur bakalim babanne
canimm bizzz cokkk aliskaniz cunku 7. ci trasimizi olduk son ikisinde ortu serebiliyoruz sukur ama digerlerindevherdeyimiz kil icinde kaliyordu hep silkelerdim yikanirdi cikmazlardi bende elimde cimbiz gun isiginda balkonda tek tek ayikliyordum oyle cikiyolardi

ne zamndir foto atmiyorum arda tahanin son hallerini atiyim bskin bskalim
kizlsr benim ricky martinbuyumusmu
kotunuda yirttim dun makasla kestim parcaladim
her goren ayyy kotuna bsk sunun diyoo
simdiden basladik serserilige

Pinking Tree yeni incileriniz hayrlı olsun

Sağol canım ama üst üste çıkmış dişleri( hiç hayırlı gelmedi bana:)

Rabbim daha buyuk kazalardan esirgesin canim
Yeni disleriniz de hayirli olaun
Bizim hala hic disimiz cikmadi

Makineye attiysan iyice yapismistir canim
Amin canım tüm bebişleri inş...

Anamm.. Ben cımbızla bıyıklarımı alamam öyle ç:) hey maşallah sana:)

Atayım o zaman kizlar kıyafetleri havluyu falan bizim ilk trasimiz daha minione masallah siz 7.yi olmussunuz saclari cok ince cansiz anca uzadi bu kadar ay :)

Benimkinin de incecik inxecik ama kız çocuğu ilkokula kadar kestirmek istemiyorum tabi bitlenmezse:))))))

ne zamndir foto atmiyorum arda tahanin son hallerini atiyim bskin bskalim
kizlsr benim ricky martinbuyumusmu
kotunuda yirttim dun makasla kestim parcaladim
her goren ayyy kotuna bsk sunun diyoo
simdiden basladik serserilige

Oğluşun delikanlı olmui sen de lokum gibi olmuşsun, estetiği nerene niye yaptıracaksın..maşallah size, yazı getirmişsin saçlarla:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…