2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
canım bende önceden yapıp buzluga koyayım diyorum, ben kurabiyeleri salataları yaparım, annemin el açma böreği meşhur, ablam poğaça yapar , salatalarim meşhur zaten uydurup uydurup yapıyorum :)

bende anneme ablama birde iki gelinir ize söyleyeyim diyorum , kv den görümcemden yardım istemiycem bu sefer , tek başıma yapmaya çalışıp stres olmanın manası yok , haklısın

Canım klasik olması şart zaten çünkü hep orta yaş üstü gelecek :) çocuklar için eti puftan yaparım senin marshmallow dan:) şeker hamurundan kurabiye birde

marsmolow ıkı dakkalık etıpufta cocuklara ozel yapardsın sekr hamurndan kurabıyey ugrasmna derım yas pasta var etıpuf marsmolow yeter..annen ablan gelınler cesıt yapacaksa hafıflersın

marsmolow ıkı dakkalık etıpufta cocuklara ozel yapardsın sekr hamurndan kurabıyey ugrasmna derım yas pasta var etıpuf marsmolow yeter..annen ablan gelınler cesıt yapacaksa hafıflersın
Bugüne kadar hep tek yaptım bir kere de yardım alayım :) gelinlere demedim de annem ablam kesin yapar , pastayı da hazır aldırıcam galiba , kendim uğraşmıycam

Nego masallah esin adina cok sevindim

kolay gelsin canim dogum gunu yapucakmissin Paşalar a....kizlarin dedigi gibi yardim eden olunca rahatliyrsun...biz oyleyiz kalabalık misafir de eltim kv yapip getirler bende onlara gotururum.
Bol salata( madem farkli taruf alabiliriz salatalarindan) haxir al dedigin gibi eymen zor cocuk.ugrasma birde pastayla

Canim sanirim bundan
Benimki metal rengi
Suyu kahveyi sekeri koyup basinda bekliyorum. Hafif kopurunce filincana dokuyorum. Basinda beklemek gerek cok cabuk pisiyor. Yoksa tasar

selam kızlar cuma gunu zumba baslıyor toplamda 1.5saat bakıcı bakar dıye yazılmıstım para ıadesıde olmuyor toplam ayda 8 gun 8.5saat yapıyor 50tl verıyım demıstım bakamam dedı ben para ıcın bakıyorum dedı cok sasırdım para ıadesıde etmıyorlar off canım sıkıldı komsuya bırakabılırım ama sıgara olayı var neyse uzaktaa olsa eltıme bırakcam artık

Srlam kızlar ben aysimason eski üyeliğimi iptal etmiştim sonra sizi özledim geri alayım dedim alamadım ozamanki epostamı değiştirdim hoş zaten şifresi falanda aklımda kalmamış

Sizi çok özledim nasılsınız bizde durumlar aynı gün gün yarmazlık ve huysuzluk artıyor paşam mamayı bırakmak isyiyor bende sütüm yetersiz diye zorluyorum ama içmiyır bu gifişte bırakıcaZ..
İnek sütünüde içmiyor onu içseydi mamayı takmazdım ama napalım içmeyincede zorla veremiyoruz..

Bahar temizliğine girdim nerdeyse 1 aydır temizlik yapıyorum şğkür bütün ağır işleri bitirdim çok az işim kaldı kendime yedekmhalı aldım halılar yıkamaya gidince evim çıplak kalıyordu ev alıcaz diye diye birşey almıyordum eve ama evde belli deği:))

Bu gece sabah beşte uçağımız var memlekete gidiyoruz adaklarımız için allah izin verirse 3,4 gün kalucaz oplum çok huysuz öksürüyor köpek dişlerini çıkarıyor görseniz öyle zayıflamışki şaşırırsınız

Gelgelelim nerden estide tekrar yazdığıma:)
Bu gece hepinizi rüyamda gördüm teknedeydiniz bikinileriniz maşallahınız vardı hepiniz fıstık gibiydiniz.. Sakın yanlış anlamayın sapık falan değilim @Mrssuperfine. Doğum yapmıştı

Hepinizi çık seviyorum çok öpüyorum:)

@Mrssuperfine çok geçmiş olsun canım rabbim vaktinde bebeğini kucağına almayı nasip etsin..

Nego canım eşindeki gelişmelere çok sevindim:)

Diğer kızlar hepinizi seviyorum öpüyorum memlrkette vakit bulursam oralaron resimlerini atarım size

Canım para vereceğin halde mi bakmam dedi?

Canım para vereceğin halde mi bakmam dedi?
eevt ekstra 50tl verıyım dedım az dedı 100 ver dedı o zaman spor bana 200e gelıyr ne anladım b u ısten hıc beklemezdım ama kırıldım ben 15 tatılde bıle kesmedım gelemdıgı zamanlarda oldu babasının baktrıgı erken geldım ona bakarsan deddı kac kere geldın kı dedım ama alındım gecen tereyag getrısdım ucretsız neyse aman

50 tl az mı tamam işi o da sende hediye falan veriyorsun ayıp etmiş

hosgeldin dayanamadın dimi:) iyi eglenceler

Sıkma canını kuzum beklediği para az gelmiş olabilir ama ayıp etmiş para için bakıyorum demesi hoş olmamış belki eltine götürünce daha iyi olur Ahmet için de değişiklik olur

aslında 1saat bakacaktıu ekstradadn haftada 2 saat ve evıne bırakacaktım bakmazasa bakmasın aman eltıme gotururum ıyılıkten maraz ddoguyor
vardır bir hayır canım ya , sende ona göre muamele edersin bundan sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…