2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
vardır bir hayır canım ya , sende ona göre muamele edersin bundan sonra
Öyle canım ama çocuğumu birakiyorum eskisi gibi davranicam gerçi kİzmadim ama sasirdim sevdiğim birisi firsatcilik yapmasina paraya ihtiyaci var esinden ayriliyor adam borca sokmuş bunu ama ben zaten hakkini veriyorum adama gelince safligi bize gelince gözü açılıyor :)) neyse bosverdm hayırlısı

Hosgeldin canim buraya ara verip temizligi halletmissin oh ne guzel
Kötü olmus canim bakicinin tavri benim bakicinin tavri hep böyleydi ondan hic sasirmadim cok tanidik geldi ama ben aldim boyumun olcusunu agustosta yeni bir bakiciyla baslayacagim onda daha kati olmayi planliyorum sıcak davraninca olmuyor

Bizim hukukumız var canım bır yıl yanımda okulda yardımcımdı kızıma bır yıl o baktı sımdıde ogluma aslında anlıyorum borcumuzda bıttı biliyor 100lira verse dour düşünmüştür ama bende trılyoner degilim ki erzurumda bakıcı bulunca bende dedıgın gıbı mesafelı olcam ve hemen ses kaydı koycam bu kadına guvendıgm ıcın hıc koyamdım koymam da

Kızlar sabah uyandı ahmet durup dururken yatakta burnu kanadi zor nefes aliyor gibiydi acaba zorlandı ondan mi oldu off çok korktum burnunda bisey var mi diye baktm diğerin de vardı onu aldım kanayan taraf boştu sonrada çok hapşurdu ..bi defalik belki parmağını sokmuştur dimi

Kızlar sabah uyandı ahmet durup dururken yatakta burnu kanadi zor nefes aliyor gibiydi acaba zorlandı ondan mi oldu off çok korktum burnunda bisey var mi diye baktm diğerin de vardı onu aldım kanayan taraf boştu sonrada çok hapşurdu ..bi defalik belki parmağını sokmuştur dimi

Yaz syları burun kanaması normal diye dokkorum uyrdı beni. Hatta serum fizyolojik sıkmıştım daha da kanattı: normal demişti.

canım gecmiş olsun belki çarpmıştır, burnuna bir şey mi kaçtı acaba hapsurdu diyorsun ya çocuklar burnuna bir şey sokabiliyor

Sorunu halettim sekerler aksam seansinda 2kisilik yee varmış aksama geçtim esim bakacak cocuklara
hadi gözün aydın sevindim :)

Borcunuzun bittigini bildigi icin istemistir kesin neyse bosver allah iyileri cikarsin karsimiza

Kizlar ne zamandir soyleyim diyodum kk albumlere girdigimde burun estetigi olmus kadinlarin resimleri dolu:) ne kadar cok estetik yaptiran var yahu herkes mi yapma burunla dolasiyor simdi yolda kimi görsem ilk burnuna bakiyorum biraz sekli guzelse kesin yaptirmistir diyorum :)psikolojimi bozdu bu kk albümler :)

Yaz syları burun kanaması normal diye dokkorum uyrdı beni. Hatta serum fizyolojik sıkmıştım daha da kanattı: normal demişti.
saol canım tamm saol soyledigin için daha olmadi zaten

aynen bende anlıyorum artik bende yaptiiryim koyucam :)))

Nego yok canım çarpmadı ama kurumus sumuk mu kaçtı acaba bilmiyorum ama arkadaşım bugün burnu çok kuruyunca nefes almakta zorlanınca olur dedi rahatladim

Rahatlamana sevindim:) insan panik oluyor
benimde vardı çatlak çocukken ne çektim saçımı cekseler burnuma kanardı yere egilsem kanardı, kaç kere acillik olmuştum kanama yüzünden, durduramazlardı , kendi kendine geçti, o dönem yaktirma falan dememişlerdi

tamm canım aklımda dikkat edeyim..yok bisey sokamaz yeni uyaniyordu emmeye devam ediyordu parmagini bile sokmamıştır

Aynen ya benim de başladığında tamponsuz durmazdı asla hep acilde biterdi üniversiteye başlayınca yaktirdim ben oralarda kendi başımayken olursa diye korkmuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…