2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Kizlar bende yurume konusunda sizinle ayni fikirdeyim bebek hazir olunca yürür ben sadece doktorun sözlerini paylastim trt 1 de iyi fikir programi var sık sık oraya cikan bir cocuk dr.u bayana oyle dedi bende cok sasirdim oyle deyince paylasayim istedim ama telaslandirdim sanirim sizleri Özür dilerim

Bugun arkadasla disari ciktik onun 10 aylik bi kizi var masallah cok tatli ama gelen garson elliyor bazisi pat diye öpüyor benim oglan arsiz yaramaz oldugu icin onu pek open elleyen olmadi ama suna deginicem cok rahat insanlar ya annesi rahatsiz olur mu bebege hastalik bulastirir miyim diyen yok o geliyor bi makas alip gidiyor oteki gelip öpüyor hergun tv lerde su taciz istismar olaylarini duydukca kimsenin ellemesini istemiyorum moralim bozuluyor sevdikleri icin yapiyorlardir eminim ama toplum olarak paronayak olduk herseye bi iskilleniyoruz

Merhabalar.. teyzeleri benim oglus capkinliga simdiden basladi isim var benim bu cocukla
oyy bak sen çapkın a çok tatlı; )

Yok canım ben telaşlanmadım normal olduğunu bildiğim için :) sorun değil yani

Nego tesekkürler teyzesi :)

Dafiduck tesekkurler canim:) benim oglani kimse sevmedi falan demissin ya canim arsiz veya yaramazligindan degil bence cunku benimde oglum var ve oglumdan 3 ay buyuk kuzeni var kiz. Hep farkettim o daha cok seviliyor disarda evde misafirlikte :) onceden içimden kizardim moralim bozulurdu ama sonra baktim hic tanimadik insanlar bile onu daha tatli buluyor yani benim fikrime gore kiz cocuklari yapisi geregi mi bilmem ama daha cok seviliyolar sımdı hiç takmyorum o yüzden yanlis anlamayin kizlar sadece gozlemledigim kadariyla bu kanıya vardim.bende bekarken erkek bebekleri daha çok severdim şimdi erkek veya kız hepsini seviyorum anne olunca duygularım değişti :)

I imspecial canım çok tatlılar ciivcivler ve ahmetcik:)bizimde oğlaklarımız doğdu iki tanecik 1 aylık oldular bile bide komşunun kazları yavruladılar geçen gün çok tatlılar oğluşum sevmek istiyor ama baba kaz izin vermiyor birazdan fotolarını atayım hatta

yürüme konusuna gelince bende hep biran önce yürüsün isterdim sabırsızlanırdım çok. zamanı gelince yürüyolar işte yavrucaklar:) benim oğlan da ıkı aydır yürüyor çok şükür ama keşke biraz daha geç yürüseydi dedirtiyo bana bazen hiç durmuyor ben mutfaktayken geliyo bacağıma sarılıp annii annii annii diyor yani hadi dışarı çıkalım diyor :) hep dışarı çıkmak istiyor hatta geçen gün kötü bi anı yaşattı bize öldüm de dirildim resmen

Merhabalar.. teyzeleri benim oglus capkinliga simdiden basladi isim var benim bu cocukla
oy yesinler çapkınnkazlar harikaydi valla bayıldım hele oğlaklar bizim burda evcil hayvanlar parkindada var çok kokuyor ama bu oğlak familyasi kaz sakin popodan tutmasın çok fena küçükken abimin tutardı sissss tisss de sende

minione nerelerdesin canim oglunun uykusuzlugunu nasil oldu duzeldi mi
slm bayanlarrr
uykumuz bir derece duzeldi canim yaaa
mesala bu gece yine beter bir gece gec yogurt yediginde,yada kivi yedigi zmn sanirim dokunuyor bidaha son olsun valla
en iyi dedigim
gece bile 3 defa kalkiyor sonrada sabhin korundw kalkiyor,anliyacagin yine bir dusene giremedik
artik bende ne yemk yapiyorym
ne ev isi ,gunduz iki defami uyuyo ardindan bende uyuyorym yoksa dinc olamiyorum

merhabalarr cok cok gecmis olsun kolsycacikciksindisleriniz
su yu evt az iciyormus bizimkide zorla iciyirdu simdi aklima geldikce teklif ediyorum gunde bazem 100 ml bazen 200 ml iciyordur bunda en cok aldigim pipetli bardagin payi var cnm mutlaka tavsiye ederim oyunmu saniyor pipetle cekiyorum diyemi ne su icmesindw artis oldu
ama ilk gun faciaydi
ilk heves diyemi ne ic ic ic koca siseyi bitirmis o gece her 15 dk dq bir kalkti salladim geri yatirdimbu boyleee 3 e kdr devam etti sonradan farkettimki ne goreyim bez dolmus tasmis olmus bir basketbol topu,atleti batmis pijamalari yatagi heryer cis olmustu uykusunu bolmeden nasil temizledim bir ben bilirim valla

Sagolun canlarim daha iyiyuz sukur

I imspecial minione canlar evet icnesi gerek daga sık teklif edicem bundan sonra benim de aklima pipetli bardak geldi gamzecim deyince....eltimin çocuklar cokk kullanirdi pipetli bardagi, deniycem ins

I imspecial canim calisinca gercekten zamanim yetmez oldu yogun geciyor benim takatim kalmıyor

Ayy valla kazlara yaklasinca oglusu aliyorum kucagima hemen sesimi cikarsam bana saldirirlar diye korkuyorum bende daha da sinirlendiririm falan canım teke olan oglaklar cok kokuyor gercekten gecen sene vardi tekemiz:)bizim ikiside dişi canım kokmuyolar disi olanlar

Ellemek agu bugu yapmak neyse ama omzundan yanağından ensesinden öpmeye kalkıyorlar hem tiksiniyorum hem kızıyorum hem sapıkça geliyor!
Genelde kız bebekler seviliyor sanırım süslü püslü olduklarından.. Ama sevmemeleri daha iyi.
Kızım toka bere vs çok aeviyor ama dışarıda dikkat çekiyor diye babası taktırmıyor artık, gelen giden öpüyor, öptürüyor çünkü.. (((

ya benim oglanıda sevıyorlar ama benımkı yerınde durmadıgından mıncıklayamıyorlar kızlar cok sevımlı bende gecen kuafırde sevdım ama dokunmadan:))

ya benim oglanıda sevıyorlar ama benımkı yerınde durmadıgından mıncıklayamıyorlar kızlar cok sevımlı bende gecen kuafırde sevdım ama dokunmadan:))

Yok canım sevmeye vs kızmıyorım da omuz açıp öpen amca gördü bu gözler.. Tiksinç:) abla teyzelere kızım kendi atlıyor zaten:) mecbur bırakıyor aevmeye..

Kesinlikle dertleri var normal değil minionecim yaa 1 yaş sınrası bebeler gece bir kere kalkar diyor biz bir kere yatamıyoruz ya diş ya bir şey illa ki var ama ne bulamadım daha ben de..

Ben olsam taşınıcam diye elimi sürmezdim:))) hadi gözün aydın canım...
canım yaz geldi misafir falan gelir ramazan var iftara gelen olur bide temmuzu bulacak erken dedi esim toplanmak için vazgeçtim düzenledim mis gibi ferahladım

Yok canım sevmeye vs kızmıyorım da omuz açıp öpen amca gördü bu gözler.. Tiksinç:) abla teyzelere kızım kendi atlıyor zaten:) mecbur bırakıyor aevmeye..
yuhu diyorum kızımın omzunu babası bile öpmez valla o amcayi orada boğardım yaşına başına bakmaz ne demek omuz fetişimi dir nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…