2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
bencede canm ben olsam da eşşimle giderdim

evde sadece zıbın bazen dışarda da zıbınla geziyo bazen akşam serin oluyor ama nadiren bitane uzun alt ve ince Bi ceket yeterli olur
gerek olmaz ama Bi ihtimal

burasıda aşırı sıcak nem eksik sadece :)

maşallah oğluna canım hep boyle iştahlı olsun bizimki iki gündür dış patlıyor ishal iştah derken uğraşıyoruz ..çiğneme iside iyiymiş yoğurt çiğniyor he
aynen ne versem çiğniyor
ama ben hiç blendır kullanmadım hep çatalla ezdim belki ondandır semiz otunu bile yedi o şekilde

oyy minik ahmetcik dişler yordu onu kıyamam
tatilde dinlensin

Sabah çok az bişey tattı. Ben de sütüm artsın diye milk plus süt arttırıcı içiyorum şimdi.bu geçiş dönemi böyle herkeste demek.

Canım bende korkuyorum birşey vermeye ama eşim köyden organik salatalık getirmişti onları veriyorum onları koparamıyor..

Kızlar yürüteç aldınız mı ? Yürüteçte dikkat etmemiz gereken neler ? kare ve yuvarlak yürüteçler var hangisini tercih edelim acaba? veya direkt hangi marka aldınız?

benim eşimde 100 tl ye aldı biraz ağır yürüyemiyor bencede hafif birşey al canım

Hayırlı olsun canım bende ikinciyi istiyom ama tüp bebek olduğu için beklemede...

canım çok geçmiş olsun insan bebiş haasta iken umutsyzlasiyor geçecek sen bakma kaynanaya herkes hasta olur ..bu arada evinize niye su basmış kolay gelsin inş istediğin kiloya ulaşırsın bende acık buf ede saldım çayıra verecem dönüşte inş

Yok canim daha var ya :)) bikac ay daha emzirmek istiyorum kizimi, insallah bikac ay sonra
canım son 3 aya kadar emziriyorlar sma tabi sen en iyisini zamanini bilirsin Allah sana hayırlı sağlıklı birde oğlus versin

Merhaba kızlar herkes ek gıdadan bahsetmiş benim oğlumda yoğurt karpuz salatalık hastası kahvaltı hiç sevmiyor daha doğrusu karıştırıp yemeyi sevmiyor bende tek tek biz nasıl kahvaltı yapıyorsak öyle veriyorum öyle olunca azda olsa yiyiyor..
Çorbalara gelince oğlum aynı ben çorbaları çok seviyor ama onuda az yiyiyor..
Oğlumun alt 2 dişi çıkıyor sabaha kadar çığlık atarak uyanıyordu çok zorlandım bu gece babamızlada aramız kimoni kalktı havuza gitti bey efendi ben bunun hesabını soeacam ona biz evde patladık o eğlenmelerde...
Bizden haberler bu kadar..

Simdi kendimi tam hazir hissetmiyorum, bikac ay daha kizimla ilgileneyim hemen abla olmasin :). Canim valla gonlumde kizda var hem kizima arkadas olur diyede dusunuyorum,ama erkek evlat duygusunuda tatmak istiyorum en iyisi ikiz olsun bi kiz bi oglan

Aslında hoşuma gitmiyor değil bu durum.herkes diyetle uğraşırken ben giyinip geziyorum.sanırım metabolizma ve kalıtımla ilgili.baya yerim.ama çabuk yakıyorum.

Bir gostermedin kendini
Cok merak ediyorum su meshur kilolarini
Abartiyorsun gibime geliyor :)))
Su bir haftadir ekmegi azalttim az yemeye basladim ve 10 gunde 2 kg gitti
O azcik kilo bile insana moral veriyor
Evettttt ocaga kdr tum dogum kilolari gitsin oyleyseeeee kizlar :))

Yapılırda canım çok stresli bi dönem bebekle kaldıramam..
Canım bu arada iyi tatiller okuyordum ama cevap yazamıyordum..
saol canım.. haklisin biraz rahatla ikisi zor olur hem acılar ustuste

dişler hayırlı olsun canım güzel günlerde kullansin

en guEli bende ilerde oğluma erkek kızıma kızkardeş istiyorum ama tek seer de doğurmak istiyorum

Canım bir Sürü koşturmaca üşeniyorum albüme ama çabucak kglar gidiyor başlamak Lazım topic açalım:)

Yavrular ben yine yollarda annemlere doğru gidiyorum sağ olsun eşim götürüyor yarın sabah o dönecek biz kalıcaz oğlumla

cumartesi geç kalmış mevludumuzu yapıcaz inşallah tecrubelerinizden faydalanmak isterim

kokulu tesbihlerden alıcam mevlud için uygun olur diye düşündüm şimdi bunu yazarken bebek şekerlerini evde unuttuğumu hatırladım

tavuk pilav börek sarma biber dolması olarak düşündüm tatlı olarak da baklava fikirlere açığız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…