2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Bu saat oldu oğlum yatmıyor dişi onudA benide mahfetti

Teşekkür ederim canım..

ne bileyim canım aslında kimsenin demesine gerek yok ben farkındayım eridi resmen, büyük oğlumda iştahlıydı o da yemez oldu, tosuncuktu ne bileyim anlamıyorum millet gözünü dikiyor bebelerimize nazar ediyor başka açıklaması yok bunun gerçekten

çok kiloluyum canım ya gerçekten felaket görünüyorum ki herkes sen çok zayıftın ne oldun diyor diyet yapamıyorum canı sıkıldıkça yiyenlerdenim e malum benim canım hep sıkkın

canım eğer benim oğlum bize yaptıklarımızdan yese inan veririm, çok katıydım şeker yok tuz yok diye ama kazın ayağı öyle olmuyormuş şimdi yesede versem diyorum, aç beni emiyor emiyor hep huysuz artık emiyor süt yetmiyor, beş dk da emen yavrum yarım saat memede artık çok üzgünüm sütüme sebep olanlara Allah sorsun

sende rahat ol bence inan veren insan çok ama çok fazla bizim gibiler az:)
Kızlar yürüteç aldınız mı ? Yürüteçte dikkat etmemiz gereken neler ? kare ve yuvarlak yürüteçler var hangisini tercih edelim acaba? veya direkt hangi marka aldınız?
benimki sevmiyor canım büyük oğlum seviyordu kare gibi:)
Baby max marka 100 liraya aldik vecihi gibi kullaniyo,keske daga cok oyuncagi olsaydi daha gzl olurdu yorulup durdugunda cok oynayack oyuncagi yok ustunde
vecihi gibi
Ne kdr bindiriyosunuz bu yurutecte kizlar,15 dk yi gecince kiyamiyorum kucagima aliyorum bacaklari yorulmustur diye
canım gün içinde toplamda bir saat olmalı yani senin yaptığın doğru
hadi gözünüzaydın canım Rabbim kolaylığını veriri hiç merak etme
Sabah sabah aldim cadimi avm ye gittik 1.5 saat kucagimda tasidim kas yapicam yakinda...Etrafi izlemekten perti cikti simdi sizdi kucagimda.
ayy nasıl taşıdın canım ben tutamıyorum uzun süre her fırsatta yere koyuyorum yanımda biri varsa ona veriyorum:) maşallah san
tipik kv yorumu hasta ettiniz, evet evet biz ettik özellikle ettik çok hoşumuza gidiyor hasta olması

ev için geçmiş olsun kötü olmuş
aynen bak ben o haldeyim:) ben çok dedim benimkinine iki yaşındayken olsun diye yok dedi inat etti olsaydı bu kadar sıyırmazdım
hayırlı olsun canım dişiniz, bende kahvaltıda ağzına elimle veriyorum ayrı ayrı hoş onada direniyorta
sen dörtlersin canım iki kız iki erkek

maşallah sana, yok canım tek iradesiz benim böyle balina gibi kalıcam, zaten sütüm yok olsun diye yiyorum yine
Canım bir Sürü koşturmaca üşeniyorum albüme ama çabucak kglar gidiyor başlamak Lazım topic açalım:)
topic var canım teee ne zamandır I imspecial açmıştı
canım şekerleri eşin kargolasın olmazmı, menüde güzel hediyede bence:)
Nego canım tatilde o yüzden yazamıyorum ama arada bakıyorum. Yazacak çok şey var çocuklardan zaman bulunca gelicem inşallah özledim burayı
iyi tatiller canım umarım iyisinizdir
bir sorum olacakti sizlere anneler bebekleriniz gece kac kere uyaniyor? mama yiyoruz biz 90cc yi ancak icebiliyoruz

birde ek gida neler veriyorsunuz. nasil yediriyorsunuz.
benimki akşam 8 de yatırıyorum iki saatte bir uyanıyor sadece emiyor ama sütüm yetmiyor artık mama da almıyor ek gıdada

TEşekkür eederim canım..
Benim oğlumda aşırı var sabah akşam ılık banyo yapıyoruz ama yinede aynı geçmedi doktora götürdüm şimdi biraz iyi
Gecmis olsun benim oğlumda öyle çok fena yaaa yikiyorum krem yazdı doktor kullanıyoruz açık tenli bebeklerde çok görülür dedi. Sıcaklar geceyi biraz rahatlardi bence

Günaydın hanımlar, sütüm resmen gıdım gıdım, moralim bozuk gitti sütüm yok gelmiyor, oğlum aç ama hala ek gıdaya süte direniyor, beni emiyor emiyor yarım saat memede duruyor ama süt yetmiyor, çişli bezi çok çok azaldı, çok terliyor ama su veriyorum sürekli yani tere gitmiyor, bildiğiniz süzüldü, şimdi ağlıyor aç devam sütü veriyorum sıvı olanlardan içmiyor meme istiyor.

Canımı sıka sıka ağlaya ağlaya sonunda gitti sütüm, sebep olanların vicdanı rahat etmesin huzurlu olmasınlar...

Aynada kendime bakmak istemiyorum sarkık bir vücut göbek kalça, selülitler yağ katmanları iğrenç görünüyorum, zaten çirkindim, lekelerim yetmiyormuş gibi şişko çirkin bir kadın oldum, diyet yapmak istiyorum sütüm gidiyor, spor yapmak istiyorum gücüm yok enerjim yok..

Hayatın neresinden baksam negatif tek güzellik yavrularım onlarında tadını çıkaramıyorum çıkartmıyolar

Babamlara gidicem babam ayrı hava yine evde terör estiriyormuş

Kv gilin sesini duydukça sinirlerim bozuluyor oturup ağlıyorum, hala konuşmuyoruz birde görümcem burda kalıyor, benim gece emzirmeye uyandığım yetmiyormuş gibi onun kızının ağlamasını dinliyorum birde iki gecedir, seslerini duydukça öfkeleniyorum

Taşınma işini eşime dedim ama ciddi olmadığımı sanıyor nasıl ikna edicem bu adamı, ev sahibi olmak için dua varmıydı:)

Eşimlede değişen bir şey yok, annesigilin konusunda da pasif ne bana bir şey diyor ne onlara sessiz duruyor

Sütümü nasıl artırıcam bilemiyorum süt yapan şeyler yiyorum, galactago bitmişti bir haftaya anca getirtirmiş eczane

minione senin dediğin b12 vitamininden aldırıyorum bugün belki işe yarar:)

Gecmis olsun bir sorun olmamasına çok sevindim. İyi ki doktora götürdün kafan rahat etmiştir yoksa hep aklında kalırdı

Bu arada minik tırtılım öne doğruda tırtıl gibi gitmeye başladı hala tam emeklemeyi beceremiyor şekilden şekile giriyor ama yok yapamıyor:) alt damağı kabarık bakalım diş ne zaman gelecek, anne anne dedikçe içim gidiyor:)

Benimki de hala 60 cc iciyor
Ben hiç ölçmedim merak ettim şimdi ölceyim bugün. Mamayı göz kararı yapıyorum ölçmeden zaten oğlum çok huysuz istediği anda hazır etmezsem mamayı yemiyor . Emzirirkende aynı şey istediği anda vermezsem sinirleniyor emmiyor o yüzden mama yaparken telaşla hızlı hızlı yapıyorum fırsat bulursam ölçeyim

Bana aynı şeyi söylüyorlar yaa nasıl olmuşsun neye benzemissin devasal olmuşsun diyenler bile var onlar benim kılma laf ederken ben içimden tebessüm ediyorum biliyorum ki bu kilolar dünyanın en tatlı kiloları bir şeyi iyi ya da kötü yapan sebebidir benim kilolarımin sebebi dünyanın en tatlı bebeği onun için o sağlıklı olsun ona süt olsun diye bu kilolar hiçbir kılı böyle anlamlı bir gülümseme bırakamam yüzümde benim sütüm ihtiyacı kalmayınca yine oğlum icin kilo vericem bir kadın bebeği için kilo alabiliyorsa kilo da verebilir annesi güzel olsun zayıf bakımlı annesine bakınca ne güzel annem desin arkadaşları da öyle desin oğlumun hoşuna gitsin hiç merak etme bebeklerimizi için zamanı geldiğinde kesin kilo veririz benim içim rahat hem sağlıklı hem güzel bir anne olmak için kilo veririm hersey bebeklerimiz için anne olmanın gücüne inan içini ferah tut

bir sorum olacakti sizlere anneler bebekleriniz gece kac kere uyaniyor? mama yiyoruz biz 90cc yi ancak icebiliyoruz
6aylıktan önce 4kere uyanıyordu
Simdi 7.5aylık 1kere kalkıyor

Ek gıda olarak yogurtla basladım
İrmik pirinç unu muhallabi
Muz catalla ezerek verdim
Meyvenin hertürlüsünü yedi ya cam rendede püre seklinde yada suyunu sıkarak meyveliğiylede veriyorum
Şimdi kahvaltıya başladım beyaz peynir yumurta sarısı tahın pekmez
Patates kabak pirinç püresi
Mercimekle pirinci haslayıp lapa halınde veriyorum

Ama gel görki ya cok az yiyor yada reddediyor
Hala maması devam sütü yani devam ediyor (
Devam sütünü 150-180cc içiyor
Ek gıda 50cc prtalama

Kızlar bir şey sorcam ben arzum yogurt makinesi ile yoğurt yapıyorum küçük kavanoz lari var memnunum ama meyveli yoğurt yapmak istiyorum meyveli yoğurt yapma özelliği var ama nasıl yapıldığı yazmıyor bilen var mı ? Yardimci olur musunuz?

canım işteyim şu an normalde işteyken burayı okurum ama girmem valla sırf senin için girdim belki bi katkım olur hayır duası alırım diye ben bi ara sütüm artsın diye bira mayası tableti kullandım. solgar ın içinde şeker yok dolayısıyla kilo falan yapmaz.250 tane tablet var içinde günde 6 tane içebilirsin.ben 4 tane içiyodum. 2 sabah 2 akşam. bi dene istersen. her şey süt için bide kuru beyaz dut diyolar onu denemedim ben.

Gecmisi uyaninca detayli okuycam cadimla disari ciktik taşı taşı yoruldum sicak bi taraftan. .Üstüne bi de midemi bozmusum halsizim, gece karin agrisindan bulantidan uyuyamadim. .Tostosum uyurken yatiyim iyisi mi evi filan toplayamiycam..

Canım senin gibi birsürü var üzülme
Ben evlendiğimde 48 kiloydum
Hamile kalmadan önce 53
64.5la dogum yaptım
Suan 57.5
Bu kadarcık verebildim
Göbegin g si yoktu bende
Şimdi sarkan göbek
Sarkan memeler
Demem oki hepimiz böyle olduk hemen hemen
Genç kızlık halimize döbemiycez malesef ama
İşte hayat bu evre evre ilerliyoruz
Yeri gelicek kırışıklıklarımız olucak yaslanıcaz
Hayatın dogal akışı diye düşün
Tabiki kendinede dikkat et ama elinden geleni yaptıktan sonra gerisini önemseme napalım artık

Benim bebişte yemiyor güzel başlamıştık ek gıdaya halbuki
Cok stres yapmıştım
Karar verdim artık yapmıcam
Ek gida tadımlık yiyor nerdeyse
Sma devam sütüyle devam ediyorum yine
İstediğini yedin istemediğini yemesin
Zorakide tukmıyorum artık agzına sık bogaz edince temelli sogur bebe ek gıdadan
Eninde sonunda alışcaklar
Sütüm benimde bitti
Allahtan 6ay emzirebildim ona dua ediyorum
Üzülme hiçbişe için Allah yardımcımız olsun
Bunun ötesi yok

canım çok sağol, alkol oluyor mu saçma bir soru belkide:)
geçmiş olsun canım

sen yine çok çok iyisin canım ben 75 kiloyum

maalesef devam sütü vs almıyor canım alsa ek gıdayı bu kadar dert etmiycem sadece beni emmek istiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…