2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Cnm sevmiyosa zorlama o zaman..
Isteyince icsin annesi, sutun iyi ise ordan da alir siviyi..

Kızlar hepinize maşallah :))
Benden de bir Çubuk kraker tarifi, hem sağlıklı hem de bebeklerin elinde tutacağı cinsten. Ablam bana gönderdi, ben anneme okuyacağım :)) o da yapacak. Sizle de pylaşayım dedim..:

Eklentiler

• image.jpg
    107,8 KB · Görüntüleme: 55
minione canim kizim biberon hic emmiyordu, agzina veriyordum ancak sakiz gibi ucunu cigniyordu, bende elimle suyu agzina sıkıyordum, hergun verdim bijac kere en sonunda birden emmeye basladi cok mutlu oldum :)) simdi avent alistirma bardagindan bende aldim bakalim inu ne zaman emcek :)

Pinking Tree Larkin kizlar sizi cok merak ediyorum. Ozellikle mevlut resimlerinizi. Hazirliklarinizi hamileyken paylasiyordunuz hepsi cok guzeldi :)

ınanır mısın bugun yatak odasını supuruyordum aklıma sen geldın bu mhulyak da nası guzel ıcımı ferahlatmıstı sagolsun dıye ıcımden gecırdım
lisedeki arkadaşlarım pollyanna derlerdi.insanları rahatlatmak beni de ferahlatıyor. hele de memnun kalırlarsa...faydalı olmaya çalışırım genelde... herşeyde bir hayır vardır hesabı; herşeyin güzel bir tarafı oluyo. tabi biz görebilirsek...

Oh sen de boş durmamışsın hamarat anne :) ailedeki ilk torun olmanın avantajını yaşıyorsun anne be ablan sana koşuyor :))
Şu tuz ve şekerdeki ısrarı anlamıyorum sanki yararlı da Israr ediyorlar

Ayyyy yerin dibine girdim ne biletim belki tanıdık demiştim ama mesajını da okumuşum şok olduk hiç hiç hiç hatırlamıyorum herhalde gece Yarısı okuduysam ( bir de kv akrabası herhalde diyorum sen yazmadın diye:)) ay larkin özür dilerim (( burda yazmasaydım iyiydi:))
Ben doktor için yaka değiştiriyoeum ama hayallerimdeki doğalcı doktor :) aldığım bilgileri yazarım..
Diş buğdayında takım giyinmeniz çok hoş olur biz de yapıcaz:) bir de kınamız var ama hediyr dağıtmayacağım çünkü kv ailesi poşet poşet alıyor görgü yok Şekerim:)) ayy larkin(( hem okumuşumhem mesaj gelmedi diye yorum yapıyorum kendimce özür dilerim..
Cakepops lar va hepsinden yaptıracağım ama sadece dağıtmadık hediye olmayacak:) temayı bizle de paylaş ben de harekete geçmeliyim :) bu sefer evin Bahçesinde yapacağım ama az kiii olacağı için..

Parmak Salatalık yeşil SOĞAN biber çeşitleri bebek loru ve yumurta sarısı bunları yeni koyuyorum önüne... B meyveleri koyuyorum.. Haftaya Bisküvi koyacağım annemden Alıp.. Bu şekilde.. Kaşıkla yoğurt da koyuyorım.

Pinking Tree canım benide izlemeye alir misin?

Aldım canım

Sağol canım resimleri atıcam inş hep birlikte bakarız :) dedikodu yaparız

Bi yanlislik mi oldu Pinking Tree ahmet yurumuyor sadece kalkıp ttunuyor siralama asamasinda
aysimason basınsagolsun

Alıyım canım Albüm yapamadım mesaj yazmaktan :) yapıcam :) biliyorum sıralıyor diye demiştim adımlıyor diye..

Pinking Tree canim senin doktorun asiyi destekliyor mu? Yaptiriyorum ama her zaman endise ve supheyle, suana kadar 2 kere asi oldu kizim.. Universite hocalarina bile sordurttum hepsi asici, yaptirma diyenler anne baba, bilemedim yaptiriyorum.l, insallah dogrusudur..

İYİ AKSAMLAR KIZLAR :) bugun dondum evıme sukur ınsanın evı gıbısı yok.... bı yıgın camasır dagınıklık.... oysa kı evı temız bırakıp gıtmıstım yaz vaktı cok camasır cıkıyor malum hemen ıse koyuldum
bebısımde kı degısıklıkler cook ınanamıorum bu munık benım mı hıc sırtustu durmuyor hemencecık donuyor tekrar eskı halıne gelebılıyor cok ugrastı basardı
bebeklı halıme bakmadan kayserıye gezmeye gıttık tıkıs tepıs bebısım perısan oldu aman allahım o nasıl sıcak of of off
ogluma bebek arabası aldık dedesı aldı sagolsun bızde gızlı gızlı telsız aldık haberlerı yok nıhahahha napalım cok heveslenıyorduk evımızde kutu gıbı ha ıh dese duyarız ama dıger cocuklarada lazııım canııııııım
bebısımın kkakası aynen dedıgınız gıbı ama cok pıs kokuyor öghh kendı cocugumun kakasından mıdem bulanıyor zor temızlıyorum olur o kadarıyıkı eskı zamanlarda kı annelerımız gıbı elde yıkamıyorum sukurler olsun
oglum aynalara bayılıyor tabı bunu goren teyzeler yohh yawwwrııımmmm ruyasına gırerler dıye korkutmuyor degıller
ek gıda ısı meyve ve muhalebıden ıbaret sebze yemıyoryogurt kv de taze bulamadım sımdı eve gelınce hemen sut pısırdım yogurt yapacagm ınsallah gecmısı okudum aysimason allah sabır versın canım cok zor yakınlarını kaybetmek allah rahmet eylesın Pinking Tree adını yanlıs okuyanlardan bırıde benım kuzum soyle kolay soylenebılır bı ad bulamadın mı kendıne fotolrı bende bende beklıyorum benıde ızleyn nolur @Larkin hosgeldın gozumuz yollarda kaldı bebıse yaptıgın hazırlıkları an be an takıp ederdım sımdı nasıl ozenıyorsundur kım bılır
I imspecial ohh ohh tatılınkeyfını cıkarın ıyı gelır @eflalim sabrın sonu selamettı allah yuvanıza mutluluk versın minione senınde yuvana aynı sekılde ınsallah @mhulyak ah canım benım ne guzel bende onceden oyleydım fakat artık kotu kalplı mı oldum nedır kafama takıyorum ama artık yacvas yavas bıtırmeye calısıyorum....
hihami masallah oglunu senı gordum annelık yakısmıs cınarda pek yakısıklı masallah kadarıde yuzu gıbı guzel olsun gayette kılosu yerınde masallah
opuyorum hepınızı hamarat hatunlar masallah bende bahce bıberlerımızı ne yapsam dıye dusunuyorum konseve yapacagım galıba dolmalık bıber vardı yıne bahceden buzluga attım hayırlısı..

gorusmek uzere

@asliayet telsize çok güldüm :))) nesine heves ediyordunuz:)) Hoşgeldiniz evinize.. Aynaya gelince ben bebeklikten beri baktırmoyorum el burun ayak yapıştırıyoruz sırtıma alıyorum ayna karşısında çok Gülüyor. Çok şükür de öyle Şeyler hurafe de geç :)

Asla su icmiyooo zorla iciriyorum
Ama beni gayet guzel emiyor
Zorlada olsa su icereyim
Ben en iyisi
Bizimde katıydı.muhallebiyi daha sıvı yapın.biberondan süt gibi veriyorum hem doyuyor hem sulu tüketmiş oluyor.bizimlidr suyu az içiyordu.zorla veriyorum bende bibetondan sıkıyorum.bazense çok susuypr uafa acıkıyor emiyor suyu.

Tabiki gidiyorum doktora sağlık ocağına kan ilacı veriyorlar bende kararsız kaldım kullanıp kullanmamakta.ek gıdayıda erken başladık biz mama kullandığımız için püreleri meyve sularını veriyorum.cam rendemde var:) yeni değilim sadece izlemedeyim.kemik suyu ile çorbada veriyorum sırası ile hepsini denedim alerjisi yok şükür.burada merak ettiklerimi soruyorum uyguladıklarımı değil.bir yerde duydum muhallebi sine az tuz katıyormuş bayan bende katcakmıyız yoksa diye merak ettim. doktorlarda bazen farklı şeyler söyleyebiliyor.

Saclarim o kdr dokuluyorki oglum zaten avuc avuc yoluyor
Ama dun kuaforw gittim canima tak etti upuzun saclarimi cene omuz hizamda kestirdim kuafor cok normal bu aylar cok dokulur panik olma demisti
Ne zaman geçer aceba.benimde yeni başladı bu aralar dikkat edemiyorum beslenmeme ondan sanırım ayaklarımda ağrıda başladı sonradan sonraya.benim bünyeye hiç açık vermeye gelmiyor zaten.doğumun etkileri uzun sürecek demekki.Dr bir buçuk yılda toplar vücut demiştide yok canım demiştim ben süperim filan demiştim içimdrn:)

Kardesimin esi de senin gibi yapiyordu, mama kulandigi icin dr. 6. Ayda biraktirmis onun yerine biberonda muhallebi verdirmis pirinç unu ile civik yapıyorum demisti gelınımız.
Ben demir ilacını veriyorum ama aksatarak mlsf..su oncesi ve sonrasında emzirmeme olayi zorluyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…