2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Benimkidw akmiyor bilmoyorum acaba yetiyormu gece izun sire verneyince akiyoorda gunduz hic aktigi olmiuor yeterli mi acaba

Canim ben mama vermiyorum ama kuzenim ayni senin yaptigini yapiyormus. Bebegi birkac ay sonra biberona alisip memeyi reddetmis, bi daha emmemis. Biberonla vermemeye calis. Dedigin gibi eziyet ama emmeyi birakmasin bebisin.

Benimkidw akmiyor bilmoyorum acaba yetiyormu gece izun sire verneyince akiyoorda gunduz hic aktigi olmiuor yeterli mi acaba
biliyorum ama şuan çok uykusuczum evim karmakarışık hadi evi boşver diyorum bu sefer çocuk için temizlik gerekiyor zaten bebekte hiç uyumuyor ne yapacağımı şaşırdım

yazık adam ya o yanakları görüp nasıl dayansın ben çok öperim hatta öpme dıyenlere ben öpmek ıcın doğurdum baskasının bebegını opemeıyorum kendı çocuğumu öpeyim barı
İlk günlerde ben opuyodum tek yanaktan Şapur supur Esim opmuyodu doktor opmeyin demişti bakti ben opuyorum oda başladı öpmeye sen opersen bende öperim dedi opcem tabi kizim benim her yerini hem opuyorum hem kokluyorum
Anladim canim saol cok güzelce aydinlattin beni.yarin tamamen lohusaliktan kurtulayim ozaman

Simdi ben anlamadim. Siz 39 gundur yikanmiyor musunuz?

yıkanmak diye boy abdestinden bahsediliyor canım kırkından sonrada gerektiği için yıkanmak diye kullanılıyor
Hakikaten benimde hiç gulecegim yoktu
Arkadaş yeterince anlatmis benim orda ne demek istediğimi sanirim ben yanlis anlattim kendimi
Eki Görüntüle 1433319
kadinlar kulubu paylasmis hosuma gitti kizlar..
Ayni bizim durum valla :- . Ben önce kahvalti sonra ev isi sonra dinlenmeye cekiliyom

Canim misdely nin oglu 8 gunde bie yapiyormus kakasini. Doktor normal demis. Sadece anne sutuyle besleniyor. Her insan gibi her bebegin de rutini olabiliyormus.

Sali kontrolumuz var cnm dr.a mama vermedigimi soyliycem az derse veririm takviye olmadi..

Canim birincisi herkesin sutu akmazmis. Bu memebasi yapisiyla falan ilgiliymis. Ikincisi gogsunu cesme altindaki bi bardak gibi dusun. Gogus sadece bardak. Asil sut cesmeden geliyor. gun icinde bebek sik emdigi icin cesmeden gelem sut direk bebege gidiyor cogunlukla. Dolayisiyla meme dolup tasamiyor. Ama gece daha uzun araliklarla emzirildigi ve dinlenildiginden sut uretimi de arttigi icin bardak doluyor bebek emene kadar da haliyle biraz tasiyor. O yuzden sen sadece bebeginin kilo alimina ve doktorunun tavsiyesine gore hareket et. Tabiki doktorunun anne sutu yanlisi ve mama gonullusu olmadigina guveniyosan.

hayır cnım bence.benım hıc sutum fıskırmadı hc de ustum ıslanmadı ama sutum yetıyo yarıyoda masallah

sagol cnm ben de bunu anlamiyorum destek olacaklarina panik yapiyorlar insani..

hayır cnım bence.benım hıc sutum fıskırmadı hc de ustum ıslanmadı ama sutum yetıyo yarıyoda masallah
Sagol cnm ben iyisimi kontrole onu da gotureyim yanimda dr. Yeterli derse lafini etmez belki tamam iyi niyetli ama bazen yanlis dusunceleri oluyor. .Gecen su iciyorum Sutum olsun diye kiziyor zaten zayifladin hala su iciyorsun sut olsun diye git yemek ye Onun yerine diyor..
uff su 6 ay bitse de ek gidaya gecsek bi an once..

Canim ben mama vermiyorum ama kuzenim ayni senin yaptigini yapiyormus. Bebegi birkac ay sonra biberona alisip memeyi reddetmis, bi daha emmemis. Biberonla vermemeye calis. Dedigin gibi eziyet ama emmeyi birakmasin bebisin.
Ben ilk oglumda bir ayin spnunda cocuk kilo almadığı için hrm mama hem memr vermrye bssladik ilk zamznlar hep kasikla vrtdim emxirdikten sonra 30 60 ml vetiuordum dahs sonra bibrton vermeye basladim masallah 18 aya kadar emzirdim hic bi zaman memeyi reddettihi olmadi kolay degkl kasilka vrrnek ama nd yspacan ilk zamsnkar idare etmelisin memeyi birskmasin yeterki

bnde biberonu altı aydan sonra verdim memeyi bırakmadı biberonuda emdi bende 2,5 yaşina kadar emzirdim oglumu darısı yigit imin başina..

Ha birde bnm sutum ilk zamanlar akıyodu birini emzirirken digeri ustumu başimi islatıyrdu. Şimdi bebek buyudukçe memeyi daha iyi boşaltıyor . Emzirirken digeri az akıyor emzrdgm memede birden çeşme gbi fışkırıyor genzine filan kaçiyr korkuym yutamıyr çok gelince bırakıp nefes alıyor . Kilo alımıda iyi bir ayın sınunda 1 kilo 300 gram almiş..

evet sagarak hemde.3 ay bıtıyo dua edın azalmasın
Bi tanidigim memeyi almayan bebegini ilk 6 ay sirf anne sutuyle sagarak besledi, insallah sende yapabilirsin canim, gercekten sabir ve disiplin gerekiyor, o tanifigim kisi gittigi her yere sut sagma makinasinida goturuyordu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…