2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .

Simdi ben anlamadim. Siz 39 gundur yikanmiyor musunuz?

Kızlar bebeğim sürekli ağlıyor bugün. Saat başı emmek istiyor. Sonra da kusuyor. Çok geliyor herhalde. Gaz sancısı da oluyor devamlı. Bugün uyumadı doğru düzgün.
canım gaz sancısı oldumu emmek istiyor fazla beslenince daha çok gaz oluyor süt verdikten sonra gazını çıkarmaya çalış geğirene kadar omuzunda tutup sırtını ovazla ve arada vur geğirdikten sonra benimk sakinleşiyordu biraz uğraş ama

Kizlar kayinvalidem bendeydi söylediği bi sey kafama takildi. .
Benim gogsumden şakır şakır süt akardi , kiyafetlerim islanirdi hep diyo senin oyle degil sutun yeterli degil bence cok yemen Lzm sutunu artırmak icin dedi..
oyle mi gercekten ya..

canım sen kendin anlarsın ben sütüm yok diyordum banada bebeğine mama verme süt ver yeter dediler sonra bebeğim az kilo aldı doktor mama ver dedi kimsey dinleme

canım sen kendin anlarsın ben sütüm yok diyordum banada bebeğine mama verme süt ver yeter dediler sonra bebeğim az kilo aldı doktor mama ver dedi kimsey dinleme
cnm kilo alisina bakiyorum
22 şubatta 4665
26 subatta 4780 olmus gunluk 28 gr almis gorunuyor bildiğim kadariyla en az 20 gr alması lzm..Mama versem gunde 120cc ile 50 gr aliyo gunluk oyle hesaplamiSti dr ve fazla demişti kilolu olsun diye de mama vermek istemiyorum sutun yetmediği durumda kesinlikle verilmeli tabi..

yanılmıyorsam normal kilo alımını doktoru dinle derim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…