2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Test yaptım 1 i net kırmızı çizgi diğeri silik yani pozitif mi oluyor
Cnm normalde pozitif demek ama tedavi oldugun zaman iğnelerin etkisi ile 12 gunden onceki sonuclar yanıltıcı olabiliyor. .Bu durumda Zor biliyorum kesin Sonuc icin bikac gun daha beklemelisin..
Hakkinda hayirlisi olsun...

alemsin minione : ))) banada dunyanın en guzel bebegi bnm miş gbi geliyor. Bence herkese gore oyle . Bu arada dedgin modele bi bakıcam . Ya ben çok seviyorum boyle beşik modellerini ya ev hep beşik dolu utanmasam elektirikli olanlar varya onlardan alicam . Zaten kaynanam gelip gittikçe soyleniyo her yer beşik diye. Yeni gozdem ana dizi . Bi arada hamak beşiklere takmiştim . Beşik manyagı oldum.

minione sağol canım benim

tespitlerin çok doğru

psikiyatriye mi gittin canım

artık canım çok yanıyor

dediğin gibi onu değiştiremem

ama bende şu hayata bakışımı değiştirmek istiyorum

büyük oğlum altına kaka yapıyor

eşim geldi işten baktı ben dellenmişim

nasılsın canım dedi

iyi değilim yine kaka yaptı dedim

sende üzülüyorsun değil mi yazık oğluma diyor!!

Ona mı yazık çamaşırını temizleyen benim

bana yazık değil mi diyorum

bakıyor bön bön!!!!

tövbeee neyse:)

Aynen öyle mahfoldu cocuk kabizlik kotu bugun bi yapti rahatladi. Inşallah dusMustur. Sarligi hast ortamı uzuyor insani

Kizlar kizimla a101 e indim bi roman varmis aldm sirlar ucurumu adi alein kentigerna yazari elimden birakamiyorum oglumu araba koltugu olan anakucagina koydum ayagimla sallayp kitap okuyorum guya cocuk sallamicaktm kitp aski hersy yaptirdi

Kizlar 1.ay asisini olanlar bugün bizde olduk ama kizimi uyku uyutamiyorum ayagimda salliyorum yerine koyuyorum 5 dk geçmiyor kalkiyo koltukta falanda oyle durmuyo onceden dururdu hic giki cikmazdi hatta iki gundur evde yokuz nerdeyse full uyudu gunduz uyumayan cocuk uyudu yani.saabah 9da kalkti odur budur doğru uyumadi aşidan dolayi olabilirmi agliyo ben alana kadar ayakta sallicam bitek ozaman susuyo mamayi da zor iciriyom iki seferde.aksi gibi esimde 4 12 calisiyo.eeve geldigimden beri yemek yapamadim camasirlari makineye zor attim makineden zor cikarttim bi makineyi astim diğer makine Sepette bekliyo ay Allahim tamam bi gunleri bi gunlerine tutmuyor ama bu ne ya.Ayni sekilde olan arkadaslar Allah size sabir versin vallahi.

Benim rutin hayatim hep boyle cnm dogdu dogali...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…