2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Canım bebeği emzirirken uyku arkadaşı ile birlikte göğsüne al sonra onlar birlikte Babasına ver ya da yatağına bırak.. Doğar doğmaz böyle kullanıyorlar burada hastaneye uyku Arkadaşı ile gelen bile var:)
Ben de okumay başlamak istiyorum ama gede uykusuzluğu bende hal bırakmıyor
..

Benimki de öyle canım o Yüzden alternatif arıyorum ya neyle oyalayabiliriz diye :)) uyanınca kucak meme istiyor:KK43:

Oyun halısını ben de düşüneyim iyi fikir oldu..

Hehe eflalim kırk çıktı ama bizim de canımıZ çıktı demek ki :))
Sağol canım inş kavuşucaz.. Evet büyük kardeşler parçalıyor küçüklerin eşyasını :))
Senin resimlerini göremiyorum ben ;(((
Ayrıca doğum hikayeni okudum çok güzel en çok da iyi ki demene sevindim hastane seçiminde pişmanlığının olmamasına.. Keşkesiz ve sağlıklı bir doğum olmuş ne mutlu size ..

Ben de alıcam sanırım aslında evi doldurmak istemiyorum ama kullanışlı demek ki sen de yatağın üstüne serip kontrollü kullanabilirsin büyük babaannedeyken..

Kesinlikle :))
Gamzecim Ahmet bey gerçek bi paşa ayyüzlü maşallah barakallah :)
Ben bakımını yapmaktan kızımla konuşamıyorum hiç:KK43: vakit olmıuor yanda halim olmuuor :)
Bu arada enerjine hayrandım meğer 88liymişsin iki çocuğunu da yapmışsın oh ne güzel sana en Güzeli genç anne olmak hem sabır hem enerji bol oluyor :) biz daha birinci çocukta pert olduk:))

ben senin kuzuyu göremedik eflalim :KK43:

Ben de Doğduğu ilk günden beri kundakvari uyku tulumlarını kullanıyorum çok kullanışlı :))

Canım nazarı taktıkça daha çok çekiyoruz inan ben de tr de anlı Şanlı Mevlüt yapmak istiyorum ama korkuyorum nazardan :)) düğünüm sonrasında da hep hasta olmuştum vs. En iyisi okuyup Allah a sığınmak :)

Canım 40'a kadar yolumuz var hahaha:))
Bebişi kardeşsiz bırakmak olmaz topluca yeni topicte buluşacağız hehehee

bende aynısının pembesini vve kremini kullanıyorum çok da kullanışlı..
heheh adin paşa nasıl sezincim? :)[/QUOTE]
Ben şimdi 3-12 ay için olanından ısmarlamayı düşünüyorum.
Adin iyi çok şükür, Serra bebek de iyidir inşallah. Biraz seni yoruyor sanırım ama sağlıkları yerinde olsun da yorgunluk gelir geçer.
Ben albüm yaptım az önce Gamze'den özenip :)
Bakmak isterseniz birkaç resim ekledim
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?gallery/albums/adinim.37097/

Canim bu kundaklar cok guzel bende seviyorum ama kizim ellerini oynatamadigi zamanda sinirleniyor, uyutmaya calisirken zor oluyor hatta eller oynadikca bizimki gozlerini aciyor..
Adin de ilk başta elleri çıkarmaya çalışıyor ama sonra duruyor ve uykusu daha güzel bu tulumla. Buna benzer eller yukarıda olan bir model de var, yine tulumun içinde ama yukarıda durabiliyor. Öyle uyumayı seviyorsa bakabilirsin.

Hahahaa gecmis olsun,bende simdi tam aksam yikiomusynuz diye sorcaktimki yikamissiniz hemde iki defa,bizde az evvel esimle yikadik,adamin eline hicbiis yakismio yararindan cok zarari dokundu su dok diorum saf saf bakio kil gibi dokuyo sonunda sinir geldi aldim masrapayi kendim doktum yikadim,demekki tek basima yikayabilirmisim onu anlamis oldum,daha isimiz bitmenis coxuk havlusunda titriyoo kalkmis anasini goruntulu ariyo isin arasinda,oda demezmi gece gece coxukmu yiksnir,haspinallah ne ara yikiycaktim oglunu bekledik heralde
Senden cesaret alarak az önce bebeği tek başıma yıkadım. Eşimi kaldırsam şimdi tıntın edecek biliyorum. Hem kaka hem kusmuk olunca hızlıca yıkayıverdim, gayet güzel oldu :21:

Ben şimdi 3-12 ay için olanından ısmarlamayı düşünüyorum.
Adin iyi çok şükür, Serra bebek de iyidir inşallah. Biraz seni yoruyor sanırım ama sağlıkları yerinde olsun da yorgunluk gelir geçer.
Ben albüm yaptım az önce Gamze'den özenip :)
Bakmak isterseniz birkaç resim ekledim
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?gallery/albums/adinim.37097/

Adin de ilk başta elleri çıkarmaya çalışıyor ama sonra duruyor ve uykusu daha güzel bu tulumla. Buna benzer eller yukarıda olan bir model de var, yine tulumun içinde ama yukarıda durabiliyor. Öyle uyumayı seviyorsa bakabilirsin.
Canim nereden bakabilirim modellere? Ben bebekform da gormustum ama diger modelden goremedim. 3-12 ay icin varsa.almak cok isterim, bizimkide alissa iyi olur elleri disara oldugu icin uykusu surekli bolunuyor.. Bebegini goremedim ben nasil gorebilirim :)

IMG_60913720609927.jpeg gunaydin

Peki gazını cikartmays calisirken uyanmiyormu benimki uyaniyor hrmen cikadan koyuncada 10 dk sonra gozler cin gibi uyaniyor uyuyamiyor sonra
ben genelde gazını cikarmiyorum cnm bi sure denedim kendi cikariyo genelde yatakta ama bikac gundur sizinca omzuma aliyorum geceleri uyuyor orda..

Uykusuz geceler nobetler :)) sallanan besikler elde telefonla :))
aynen ne zormuş annelik..

Kızlar ya bebeğim gündüz uykuya dalamıyor:KK43:1 saattir ayağımda sallıyorum tam uyudu diyorum açıyor gözlerini.sabah tan akşam 4,5 e kadar böyle sürüyo arada çok kısa uykuları oluyo sanki 5-15 dakika.böyle olunca tüm gün kitleniyorum siz nasıl uyutuyorsunuz?sling aldım ben işimi yaparken göğsümde uyusun diye ama kullanmayı beceremedim

Canim nereden bakabilirim modellere? Ben bebekform da gormustum ama diger modelden goremedim. 3-12 ay icin varsa.almak cok isterim, bizimkide alissa iyi olur elleri disara oldugu icin uykusu surekli bolunuyor.. Bebegini goremedim ben nasil gorebilirim :)
Ben ebayden almıştım, avustralyadan geldi. Ergo cocoon yazarak arayabilirsin. 1 tog olan modeli kullanıyorum ne çok kalın ne de ince. Albümü hemen düzenliyorum, bakabilirsin.

Gunlerce uyumak istiyorum:KK57:resmen perte cıktım ben:KK67:4 gun boyunca kaka yapamadi oglum en son fitil yardimiyla yapabildi de rahatladi yavrum benim..ben 2.cocuk falan istemiyorum buna zor bakiyorum 2 cocugu olanlara allah yardim etsin guc kuvvet versin
Aynen canım ben de 2. çocuğu zor yaparım diyorum kendime, pes ediyorum sanırım kırkımız çıkınca memlekete gidicem, tek başıma inanılmaz yorucu, doğum iznim boyunca orada olcam.

Kızlar ya bebeğim gündüz uykuya dalamıyor:KK43:1 saattir ayağımda sallıyorum tam uyudu diyorum açıyor gözlerini.sabah tan akşam 4,5 e kadar böyle sürüyo arada çok kısa uykuları oluyo sanki 5-15 dakika.böyle olunca tüm gün kitleniyorum siz nasıl uyutuyorsunuz?sling aldım ben işimi yaparken göğsümde uyusun diye ama kullanmayı beceremedim
Cnm ben 1.5 aydır bu şekilde yasiyorum tuvalete bile gidemiyorum bazen, onume biri getirirse öyle yiyebiliyodum..Artık kizim huzursuz olmaya basladi gunduz ve aksam uyumayinca..

Allah hepimize kolaylık versin kızlar.
ben de bugün ağlarken meleğimin damağında beyaz yuvarlak birşey gördüm. sanırım pamukçuk...
bu durumu yaşayanlar var mı?
çarşamba doktorumuza gittiğimde göstericem inşallah.

Allah hepimize kolaylık versin kızlar.
ben de bugün ağlarken meleğimin damağında beyaz yuvarlak birşey gördüm. sanırım pamukçuk...
bu durumu yaşayanlar var mı?
çarşamba doktorumuza gittiğimde göstericem inşallah.
Ebe pamukçuk olursa emdikten sonra azıcık su ver demişti, dene istersen ilerlemesin.

X