2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
cnm bnce sen ona emzik ver çok rahat edersin . Tutturamassan emzige azcık recel yada sekere batır ver tutacaktr .

evet sutu olupta bebegı hc emmeyende var.tabıkı her bebek farklı buna katılıyorum.mesela ben sese alıstıramadm cıt cıksa uyanıyo uykuya dalamıyo hemen televızyon hep acık.herkes bı konuda muzdarıp.sagsamda en azından anne sutu ıcıyo kızım dıorum.ama ole zorkı.tek ısım o.bılen anlar bıtek.ama yogun bakımdan butun tanıstıklarım aynı şeyı dıo herkes bıberon verıyo.cunku bıberonda zahmet yok yorulma yok

benım sutum yetıyo ama hanfendı ugrasmıyo:)

gercekten de oyle.aynen yuzde yuz katılıyorum.begenı yapmak ıstıorum olmuyo kızlar andoroıd de degl tel.

Cnm basladm bizim diger topige yaziyorum 2015 ocak anneleri sağlikli besleniyor die yaz 78.8 den 76.4e dustum 13gunde

Doktor bana süt icme yogurt yeme bunlar da gaz yapar bebege dedi dogumdan beri tuketmiyorum bunlari
Canim ben herseyi yiyorum hegun ogken aksam bi kase yogurt yiyorum her halukarda gaz oluyor benim ogluma gaz damlasi kullaniyrm oglumun hic aglama nobetli masallah gaz sorunu olmadi

Kizlar bebegim surekli elleri kipir kipir hic yorulmuyonu o kollari yahu horon teper gibi sizinkilerde oylemi birde uzun sure hep yatar pizisyondalar uykuda olsun ana kucagi koltukta bir gaz cikartirken gezdiriyorum bu kdr uzun sure yatmalari sirtlarini agritirmi acaba

Yediklerimizin bebeğin gazıyla hiç bi alakası olmadığını söyledi bana doktorum ben de yiyorum herşeyi tabiki gazı oluyo ama gazlı yemediğim zaman da oluo kafam karıştı
alakası var bnce canım. Süt mesela bnm bebegimde gaz yapıyor ama gazdan çok sıkıntılanmıyor patur putur çok gaz çıkartıyr . Bide acı yemekte gaz yapıyor , ama ben hiç dikkat etmedim yani bebektefazla sıkıntı olmadgı için herseyi yiyorum. Kuru fasulye , sucuk , acı .. Bi tek süt içmiyorum.

uyurken arada saga sola çevir yatır . Uyanık oldugu zamanlardada dizlerine yuzustu yatır sırtını hafifçe ovala masaj yap o onu rahatlatr .

benım kızımda cok gazlı uyurken hep cevırırım bende hemen cıkartır.uyanıkkende dızıme yatırırım mıdeye baskı oldugndan rahatlatrmıs.bebekler uzun sure hareketsız oldugunda cıkartamıolar gazlarını.uyanıkken elım devamlı karnında sırtında masaj yapıorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…