2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
@eflalim ayni seyi soyledim hemsireye. Sizden bi kat fazla giydirin diolardi dedim. Olur mu hic bizler bi usuruz bi isiniriz ona gore giydirilir mi dedi. Lohusasin smdi bi terler bi donarsin dedi. Kafam karisti :)

:))) bnmki o gunu bile saymayi unuttu :)) hayati kaydi onunda,bu 1 yasina gelmeden hmn ikinci diyen adam aslaaaa dio,bu yastan sonra bu bile yeter demeye basladi ,fNfini bile umrunda degil yeterki oglu uyusun,ayrica o kdr hafif bir uykusu varki,cit ciksin istemiyo brbegim,en ufak bir seste o goxler faltasi gibi aciliyor

Çukurluk da kıl da benim oğlumda var, doğumdan bu yana 3 ayrı doktor muayene etti kimseden böyle bişey duymadım. Ben de araştırayım ama panik olacak bişey olduğunu sanmıyorum.
Doktorlar normal dediyse öyledir o zaman canım. Ben çevremdekiler normal dedi diye dr a tekrar sorma gereği duymadım dün de aklıma takılınca normal midir diye araştırınca gördüm de panik oldum. Kötü bişi olsa da drlar söylerdi herhalde bi dahaki kontrolümüzde soracağım yine de.

cnm internete bakma sen. Oksuruk oldum diye internete bak kanser çıkarır seni tobe tobe . Genede içinin rahat etmesi için bi goster doktora . Bzm eltinin oglununda oyleydi doktor normal demiş . Endişelenme yani normaldr.
Haklısın canım, teşekkür ederim.
Her bebeğinki öyle midir acaba diye size sordum zaten canım. Napiyim gördüğüm ilk bebek kendi oğluşum, mazur görün beni

hayrli olsn baska bi ultrasona daha baktr ayni ise zaten iri olsa olsa 4kilo olur oda dogunca minik bisry sadece normal dogum zorlasir ki burda 4kg dogutan arkadasimizda oldu yalnz kilo icin falan daha erken cok dusunme son haftalar bazen cok kilo almiyor bazen aliyor dogum sonrasi dusuneccek cok seyin olacak bunlari dusunme dermde dusuneceksin ,

Sağol canım bizde 2 gündür hastanedeydik hasta oldu minigimiz nezle oldu 2 gün 2 hafta gibi geldi bana hala da tam iyileşmedi ne yapabilirim sizce..

Canlarmo kadar alinti yaptm gitmis aklimda kalanlari yaziyim ... hihami canim arkadaslar cevaplxmis ama o tatli minik popodan kizimdada vardi buyuyunce cukurluj gecti kil dokuldu ama kizimin bide mor hafif dogum lekesi var orda cigere benziyor hic sevmem ama iste zaten dikkat etmeyince anlasilmiyor
sezin_uk masallah adin paşaya ozledik seni cok giremesende arada iyiyim de yeter cnm gecmis olsun ameliyat icin sunnet icin hastane fiyat yazarsan sevnrm bende ankaradym bu nisan gibi dusunuyorum
Meraklii iste hemsireninn soyledigi bicok seyi ikinci cocuk olunca yapiyormusum bez konusunda ben hemen 2numaradan baslamistm sonra 3kullandm baktm gece 12den bese kadar acmiyorum altini oglumun kizimdada kirki cikinca oyle alistirmistm istisna olmazsa o yuzden geceleri +3 bagliyorm gundz 3;-) kiyafetlerindenbazeb bi kere giydigi tulum oldu uzuldum ama napiyim oglumun bacaklari kasmasnda
ebrubirol canm nazar oayina cok inaniyorum ama yalan soylemekte iyi degil sahsen sirf nazar degecek diye gazi var dedigin cocukta bi anda gazli oluyor onun yerine sorulan sorulari gecistirmek daha iyi bence ;-)
@eflalim bende 3.yu dusunmuyorum diyorum hedefimkilo vermek diyorum esimde benim hedefim senden cocugum olsun istiyorum diyor ilerde tabi...ama ben buyuk konusmayim susuyum

Hosgeldin hayalll07 cnm gecmis olsun hepimiz aynisini yasadk sanrm senin bebis emiyorsa bol emzr gaz olacak ama olsun her istediginfe tik agzina burnunu acik tut serum fizyolojik nazal aspirator minione 3damla ihlamur veriyordu onu da yapabilirsn gecicek merfk etme cok ileri degilse doktor hicbisey yapmiyor

@Pınar 45 gecmis olsun bu arada ter testi kolay bisey korkma kizim icin yapilmisti aralikta sadece elektrk gibi bisey verip isitiyorlarbebs aci hissetmez eminim i hastalk olmucak

Bugun oglusun el ayak tirnaklarini temizledim en ufak kalsin gece yuzu cizik icinde yaramaz bu oglan ya yerim ama onu biz her zamanki tempodayz kizimla oyun oglan emsin gaz is guc bugun avea kar dan garip bi var bi yok net ocak bebelerini opuyrm yaa oglumun hala ocak dogumlu oldug unu saniyorum ise bakn 23aralik ne guzel gunsun sen neyse sizi seviyorum digrr topige bakaym

ben de eski kiloma geri döndüm ama göbş yumoş biraz

benimki ikincinin tarihini verdi bile arada 4 yaş olmalıymış 2 yaşnda yaparsak oyun çaındaki oğlumla ilgilenemezmzişim bakalım inş dediği planlar tutar

Kızlar 25 günlük olduk ama hala emzirme konusunda kafam karışık, her seferinde tek göğüs veriyorum, memenin boşalması gerekir diye okudum ama kaç dk emse de sıkınca yine süt geliyor, pompayla mı boşaltmalıyım emdikten sonra? siz ne yapıyorsunuz? paylaşırsanız sevinirim.

Gamzecim eksik olma ben de özledim siZleri, annelikte tecrübesiz olduğum için Tüm zamanım bebekle geçiyor. Sünneti güven hastanesinde yaptırıcaz, başka hastaneleri araştırmadık. Güvendeki cerrahı tavsiye etti arkadaşlarımız.
Fiyatı lokal anestezi olursa 1300 genel olursa 1600. İyice aile bütçesi sarsılacak ama riske girmek istemedik.

benimki ikincinin tarihini verdi bile arada 4 yaş olmalıymış 2 yaşnda yaparsak oyun çaındaki oğlumla ilgilenemezmzişim bakalım inş dediği planlar tutar
Bravo o zmn size :)) bizim demekki canimiz cok tatli ,o kdr zor uyutuyorumki artik,2-2,5 saat uyuyan ogluma bi seyler oldu artik yarim saat uyuyor hmn uyaniyor tam yarim saattir bedigini salliyorum agzinda emzik gozler kapali hoppp meme dusuyo haydi biximki uyaniyo geceleri 12-3 arasi 3 saat uyuyorum birde 5-6 arasi 1 saat toplwm 4 saat uykuyla ,hayatim boyunca hic uykusuz kalmadim ben en yogun is hayatimda bile sabh 8 de kalkip ise gittim,7 saatten az uyudugumu bilmem,ve bu durum aylarca devam edecek sonu yok ,cok seviyoruz bu sevgi tmm herseye deger,kokusu,ons bakmak,emzirirken goz goze gelmek,ama bir ikinciyi yapmk istemiyorum kesin kararliyim

canim sagol . Yanliş hatırlamıyorsam kızının alerjik astımı vardı . Bu hastalık yani kistik fibrozis sindirimi ve solunum yolunu etkileyen bir hastalıkmış sık sık ishal sık sık solunum yolu enfeksiyonları ; bronşit ,zaturre , astım gbi. Kızındada astım oldugu için bu hastalıktan şupelenildigi içinmi ter testi yapıldı ? Bildigim kadar ter testi sadece bu hastalıgın teşhisi için yapılıyor.

Ben artik sagmayida biraktim cunku bu bebegim dogru duzgun uyumadigi icin sut sagmaya vakit falan kalmadi,sagli sollu yarim yatim top 1 saat emiyo,2 saat sonra yine emdigi icin sagmiyorum cnm ben,

aynı caım biz de aynıyız uyusa bile timsah uykusuna yatıyor emzik de almıyor düşün halimizi memeden ayrılmak filan da istemiyor benim de uykum çok kıymetlidir ben uyumak için işten ayrıldığımı biliyorum sene 2012 de sen düşün artık ama bir adet de kızım olsun isterim tabi Allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…