2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Gecmis olsun cnm olumsuz dusunme bi sey yoktur Allah in izniyle..
hosgeldin cnm..

canm benimde skınca hep oluyor yumos yumos oluyorlar ama sut her dail var zaten meme kanallari genisledigi icin artk yas gibi olmuyor bebisimikinci cocuguma ama bende bazen ikiside bazen bi birini bi birini veriyorum ozellikle geceleri bi birini bi birini gunduz en son verdigimi biraz emziriyorum sonra digerini uzun sure tekrar emecegi zaman en son emzirdigim memeyiemiyorsonra dogeri yani onemli olan yagli sut ama bide su var benim bebegim cok uzun sureli emmiyor 15dk toplamda maksimiu; 20dk hacimli geloyor sutum cuk cuk ona gore

en iyisini yapmissiniz cok hayati bi organ sonucta canim butce falan hikaye cbosver onlar icin kazanyrz zaten sabahtan aksama kaar hamile hamile onun icin calistin bosver tekrar hayrli olsun ins nisan gibi bende konusuyum esimle koru guven. Arasindaym sunnetten sonra ilk firsatnda nasil gectigini merak edixez optm tekrar

ah canm benim yaa seni gorucem iki yil aonra eger kadinlarda unutma olayi olmasaydi ilk doum sonrasi herkese soylemosim dogurmucam diye bakarkende zor tek basina diyordum sonucta oglum kucagimda bu dogum sonrasida ayni seyi diyorum millet sus diyor

hacettepe univeraitesine gitik arastirma hastaneai oldugu icin ilk etapta neden olabilir diye herseyi yapiyorlar canm sanrm doktor ondan suphelendo ama bize bisy soulemedi sukr zaten alerji testi de tertesti de temiz cikti zaten hassas cocuk hısıltili cocuk gecici astm oldugu soylediler sukurler olsun 2aydr hic tetiklenmedi bizim pismanligimiz malesef nalesef bakicinizin evinde baktrmak oldu esi sigara kullanyrmus evd icilmesi etwr dedi dr yaninda olmasi sart dgil diyor o yuzden eylule eve gelecek bakici ariyorum

Kizlar humana still tee yi kac ay tuketebiliriz ben 3 kutu bitirdim yeniden siparis etmeyi dusunuyorum..
canim iki yil sonucta emzirecegiz 6aya kaar kullanilavbilrir hatta 2yila kaar ama zaten 6aydan sonra biraz daha ek gida desegi girince ac kaldi mi korkusu olmazsa az kullanirsin ..tabi icinde koruyucu var mi bilmiyrm sonucta ot karisimi biseydi ben cemenotu falan alamayacagmz ixin sutunnu aetirdigini dusuniyorsan asiriya kacmadan ic kullanim onerisi 3bardksa 1bardk gibi

Canim diyete ne zaman baslayacaksin
Ben kendime bir program yazacagim ama annem gidip gorumcem gelecek o gitmesini bekleyecem malum evde misafir varken olmuyor
Sik yemek ve programli ilerlemek istiyorun
Havalar isinincada yürüyüşe baslicam
Canim çekilen sancilar uykusuz geceler unutulmaya kimse 2. Yapmaz ama demek unutuluyor ki çoğu kişi tek çocukla kalmiyor

Kizlar humana still tee yi kac ay tuketebiliriz ben 3 kutu bitirdim yeniden siparis etmeyi dusunuyorum..

Benim de 3. bitiyor canım, yenisini sipariş vericem zararlı olur mu diye de düşünüyorum fazlası.

Benim planim bir paket humana bir paket lactamil
Zarari olacagini zannetmiyorum emzirme boyunca tuketmenin
Kizlar bebislerinizin tırnaklarini kestiniz mi yoksa kırkı cıkınca mi kesmeliyiz?
Uzundu canim beklemedim 40 ni
Annemden gizli 15 günlük felan kestim

Cevapladığin için teşekkür ederim. Benim oğlum 3100 dogdu 27 günlük oldu ilk hafta kilo kaybıda oldu 4 kilo olmamıştır yani ben 2 numaraya devam edeyim eşim 2 paket almıştı bitince 3 e geçerim duruma göre.

yettogini gosterir sut cogalmis sevin ;-)

Sagol cnm cevabin icin insallah sutum artmıştır. .ben emin olmak icin mama veriyodum ac kalmasın diye ama mama yerken bikac dakika sonra aglamaya basliyo cozemedim bu davranisini..

Canim o istedigini soylesin sen de istediginj yap. Cahil bi insan degilsin sonucta. O alma dedi diye almicak degilsin. O kim oluyor da 2 saat sure koyuyor ya. Doktorlar bebeginizin her istediginde emzirin mutlaka diyorlarken hele.

Hosgeldin aramiza. Keyifli paylasimlarimiz olsun..

Benim koca bana yaklasmasin valla tek cocukla bile kaldiracak gibi degilim. Seni dusunemiyorum bile :)

Yeni dogN bebek gunde ortalama 17-18 saat uyumali deniliyor tum internet sitelerinde,bnm bebegim toplam en fazla 12 saat uyuyor,mumkun degil yani 18 aaat uyumasi bazende toplamda 9-10 uyuyo,oyle birsey olsa paso uyurduk heralde uykusuz anne kalmazdi

Nerdeymis o kadar uyuyan bebek. Bizimkiler mi tuhaf ben anlamadimmm :/

Ben onceden bosaltiyodum. cunku tas gibi oluyodu rahatsiz ediyodu. Artik bebisler buyudugu icin gogsu daha iyi bosaltiyolar. Ne zamandir sagmiyorum ben hic. Gigsumu de genelde donusumlu emziriyorum. Birini emziriyorum 20dk sonra altini aciyorum. Oyle olunca uykusu aciliyo tekrar araniyom bu sefer digerini veriyorum. Ama geceleri tek gogus emziriyorum. Uyuyunca uyandirmak isime gelmiyo cunku. Siger uyandiginda da diger gogsumu veriyorum. Ama eger az emdiyse ayni gogusler baslayip biraz sonra digerine geciyorum.

Doktor her ağladığında alın emzirin dedi, ilk 6 ay güven duygusu kucak önemliymiş, çünkü bebek kendini annenin bir parçası olarak görürmüş. Sen de doktora götürdük böyle böyle dedi falan desen?

Bu
Açıklama yapmana bile gerek yok bence bebek senin bebeğin kimse müdahale etmemeli yani tabiki fikirlerine saygımız var işe yarıyor mu dersen evt bazen çözüm oluyor ama sadece önersinler yaptırım olmamalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…