2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
benim pompam sante bebe

ilk oğlum doğduğunda almıştık

güzel sağıyor

günaydın herkese

bu gece saat başından terfi ettik

bir buçuk saatte bir uyandı

gaz için zinco daha iyi gibi

sab simplex daha huzursuz etti

hem kimyasalmış içim rahat etmedi

nurse harveys ve omvimit kaldı

yarın dr a sorucam inşaallah

adaçayı yağı süreyim dedim ayaklarına

oğlumdan kalmıştı tarihi geçmiş

fön makinası sesi açıyorum netten

dün rezene papatya kimyon karıştırıp içtim

bir kaşık miniğime versem olur mu bilen var mı

birde hastayım boğazım ağrıyor burnum akıyor öksürük

kızlar ben çayı çok içiyorum

başka türlü ayakta duramam

uykum açılmaz

çayda gaz yapar mı

birde hastayım boğazım ağrıyor burnum akıyor öksürük

kızlar ben çayı çok içiyorum

başka türlü ayakta duramam

uykum açılmaz

çayda gaz yapar mı

Kızlar bu meme ucu yaraları ve acıları ne zaman geçer tecrübeli olanlar bilir çok cnm yanıyo aglıyorum sürekli birde sütüm yetmiyo geceleri ve akşam bazen mama veriyorum sütüm ne zaman yetecek oğluma çok üzülüyorum aglamakliyim hep gece uyumuyo doymazsa sabaha kadar uğraşıyoruz eşim işe gidiyo ona üzülüyorum allahım yardım etsin inşallah biran önce düzene girsin hayatımız.

Eflalim annemler kv ver Demişti Çay kaşığı ile ama ben vermedim annem kv bi veriyorduk ne olacak dedi. Sen iç ye senden alsın bence

Canım sütün yeter bebek varsa süt de var üzülme sokma Can'ını

Meme yaraları için de mutlaka Garmastan al dene bana şok dua edeceksin

Canım sütün yeter bebek varsa süt de var üzülme sokma Can'ını

Meme yaraları için de mutlaka Garmastan al dene bana şok dua edeceksin
Çok Sağol deniycem cnm inşallah iyi gelir hemen alcam :) sütüm yetmiyo çünkü ağlıyo hemen uyanıyo mama verince uyuyo rahat Biz öyle düşündük yani siz tecrübeli siniz tabi inşallah yeter de mamadan kurtuluruz.

Cnm ben göğüs ucumu hep karbonatlı suyla siliyorum bi de bella b göğüs ucu kremini kullandım çok şükür hiç çok yara olmadı olan kısım da 2-3 günde iyileşti
Sütüm benim de yetmiyodu sezeryandan dolayı sanırım sarılığı yükseliyodu kızımın.. Mama verdik ilk 1 hafta.. Sonra sarılığı düşmeye başlayınca doktor mamayı kestirdi,doğumdan yaklaşık 10 gün sonra sütüm yeterli gelmeye başladı.. Meme ucu yara olunca insan çok sık emziremiyo ama çocuk emmeden de süt çoğalmıyo malesef
Allah yardımcımız olsun annelik zormuş

Kızlar white noise diye program var telefon uygulaması ücretsiz olan... İçinde fön makşnası elektrık süpürgesi vs vs cocugu sakinlştırrn bilim adamlarının beyaz gürültü diye tabir ettigi anne karnındaki seslere benzeyen seslermiş.. Ben aldım huysuz olunca telefondan acması cok kolay

205 iyiymiş canım indirimdeyse kaçırma ama modeline dikkat et hiç o fiyata görmedim ben. http://mobil.e-bebek.com/philips-avent-natural-gogus-pompasi-elektronik_PAV-9430128 benim kullandığım model bu genelde 269 tl ye oluyo

Canım yanlış soylemisim ayniginkargo diye bi yer var 199,5 TL fiyatı ama oradan hic alışveriş yapmadım guveilir mi bilmiyorum ereyonda 205 TL fiyatı ben ebebek yazmisim aynı urun 400 kusure de satılıyor araştırıp almak lazim ne kadar çok fiyat farki var

zafergul canım sütüm yetmiyor deme

sabah yazdım gazı olan bebek açmış gibi aranır ağlar

aç mı gazdan mı aranıyor bunu ayırt etmek lazım

sütün gündüz yetiyorsa akşamda yeter

gaz akşam artar haliyle bebeğin uyumaz

meme ucuna Pinking Tree yazmış canım

inşaallah şifa olur

Pinking Tree sağol canım vermiycem

içim rahat değildi

zincoda var zaten bir sürü yağ

sen nasılsın tek başına Allah yardımcın olsun

pasaportu çıktı mı kızının ne zaman gidiyorsun

Anneler,

Benim minik bızdığım Pamukçuk olmuş.

Ilaç kullanmak istemitorum. Karbonatlı suyu da her doktor tavsiye etmiyor , ne yapmak Lazım? Tavsiyes olan var mı?
Emzirdikten sonra bir çay kaşığı kadar kaynamış ılık su verebilirsin canım bana ebe olan arkadaşım söylemişti. Bir de bebek yıkama videosunda gördüm gazlı bezi işaret parmağına dolayıp kaynamış ılımış suya batırıp ağzının içini silebilirsin

Selam kizlar biseyler yazayim cevap vereyim faydali olayim diyorum gecmisi okurken canim benim Pinking Tree o kadar guzel yardimci olmus ki gerek kakmadi ama ben sana faydali olamicam biz hic pamukcuk olmadik cnm..seni ozlemisiz sen yazmaynca iki cocuklu anneler yetisemiyor....
Ben kendi halimizden bahsedeym kirkinda birazda olsa akilli oldugunu dusundugum oglum kirki cikarttigindan beri yani iki gecedir uyumakta zorlanyr onceden emer uyurdu ara vermezdi simdi gaz sancisi mahvediyr tabi bunda gaz damlasini kstm devam edicem uyandi opuyrm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…