2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
İnşallah öyle olur, çok teşekkürler yanıt için en azından şimdiden karamsarlığa kapılmama gerek yok onu anlamış oldum.

minione canım yok biberonu ben 4. gün verdim

öncesinde şırıngayla verdim sütümöncesinde şırıngayla verdim sütümöncesinde şırıngayla verdim sütümöncesinde şırıngayla verdim sütümü

ilk doğduğu andan itibaren tutmadı

hastanede ne kadar ebe hemşire varsa denedi

onlar bile pes etti

beni reddediyor

bunu hamileyken çok ağlamama

yaşadığım strese bağlıyorum

öyle bir yazı okumuştum annem beni istemi

şu mesajlarım saçma çıkıyor ya deli oluyorum

neyse anladınız siz:)

eşim duysa kızar dillendirme sen kendine nazar ediyorsun der
Hadi inşallah böyle devam eder aman nazar değmesin maşallah diyelim. Ne çektirdi sana bu oğlan? Hazır tertemiz emmek varken plastik biberondan ne anlıyorsa? Sağmak zulüm gibi şimdi ben de sağdığımı için. Sürekli öyle yaşamak hakikaten sıkıntı. Sağmak yarım saat olsa bile ön hazırlığı sonra temizlemesi falan 1 saatini alıyor.

S sevil yiğit 33 geçmiş olsun canım

hepimizin sıkıntısı ayrı işte

çok mu oturdun dikişim bir o sebeple atar

birde vajinal enfeksiyon çok olduysan

o bölgedeki doku çürüyormuş

dikiş zor tutuyormuş

en iyisi artık uğraşmamak

ağlamaktan sütüm kesilecek yoksa

Sukret Nego sutum var diye.. 23.gun sutum artmadi mama takviyeli gidiyoruz..memedeyken sut bitince sinirlenmeyede basladi..Sık sık emzirmekte mumkun degil cok sinirleniyor..herseyi denedim ama olmuyor..anne sutu verin verin bagiriyorlar cok onemli bende biLiyorum Ama olmuyor..olmayinca caresi ne var mi..soran yok dusunen yok anca soruyolar emziriyosun dimi sutun yeterli dimi..izole edecem kendimI insanlardan, sanki isteyerek vermiyorum sutumu..ne yapmali sasirmis durumdayim..kabullenmek gerek belkide ruh sagligim ve bebegimin ruh sagligi icin

@Girlboymom canım evet çok yoruyor

halimi en iyi sen anlıyorsun

yaşları yakın çünkü çocuklarımızın

bizimkide sürekli çizgi flim izler oldu

mecburum emzirme seansım malum

en çok o zaman sinirli oluyorum

ben ne kadar hırçın olursam

oğlumda o kadar oluyor

benim elimde sabırla sükunetimi korumam lazım

ben iyilikle yaklaşınca hemen yumuşben iyilikle yaklaşınca hemen yumuşben iyilikle yaklaşınca hemen yumuşben iyilikle yaklaşınca hemen yumuşuyor

iş benim sakin olmamda

benimde oyle cnm bide bnm bu ikinci çokk normal bi dogum oldu ne suni verildi ne epidural ne kesi yapıldı sadece ufak yırtık olmş oda iyilesti şukur . Ama epidural almayı isterdimde doktrm yapmıyrmş risklerden dolayı

.......

Son düzenleme:
.......

Son düzenleme:
berndnz canım uzun uzun yazdım çıkmadı mesajım

sana adını yazıyım sen nette bak canım

supplemental nursing system diye bir ürün supplemental nursing system diye bir ürün supplemental nursing system diye bir ürün supplemental nursing system diye bir ürün var

bebeğin m

bu sayfada emzirme notları altında bir sürü yazı var. onları okuyabilirsiniz. çoğu kişi etkisi odluğunu söylüyor.
ben bir örnek veriyorum. umarım bebeğiniz emer, siz de mutlu olursunuz. biraz daha mücadele?

http://bebekyapimbakimonarim.blogspot.com.tr/2013/02/tomrisin-emzirme-notlar-3-peki-sutu.html

Bu damladan denesene canim. Ben çok memnun kaldim. Anlamda bende kullanıyoruz
Faceden de kullanan annelerin yorumları olumlu

Canım sırf senin için pc yi açtım telden beceremeyince

hiç sütüm gelmiycek bitti deme gelecek Allah'ın izniyle canım inan bana kendine de inan lütfen, olumsuz konuşanlarla bu sürede görüşme lütfen

bak eltim iki ay mama verdi sütü çok çok azdı şimdi bir aydır kendi sütünü veriyor sadece yani artıyor emdikçe artacak

ee emmiyor kızıyor diyeceksin onun için bir sistem geliştirmişler canım ekliyorum sen bak lütfen

http://www.amazon.com/Medela-009-0003-Supplemental-Nursing-System/dp/B000W73YKY

http://pratikanne.com/2007/03/urun-...viye-sistemi-supplemental-nursing-system.html

bu da videosu

supplemental nursing system

cok tesekkurler Nego daha once bakmistim iyice arastiracagim..doktorumuzu degistirdim daha onceki onceki once anne sutu sonra mama demisti simdi once 20 30 cc mama ver sonra memeni ki doyuma memende ulassin dedi..3 gundur onu deniorum..ise yariyor gibi bu yontem gosterdi ki nerdEyse yari anne sutu yari mamayla doyuyor bebegim ama an gelior damla sut gelmiyor..artis var mi sanmiyorum ama en azindan mememle kavga edip ciglik atmiyor eh buda beni ruhen cokertmiyor..oysa copur copur emmek isteyen bir bebegim var.. ne zor bir sinavmis...

Gecmis olsun canim ya biran once duzenin otursun inş bende ani bi kararla sezaryene alindim canim bugun 4.günüm

Kızlar bebeği için vitamin kullanan var mı? Bir arkadaşım daha ilk kontrolünde doktorun d vitamini içeren damla verdğini söyledi, benim doktor vermedi, verilmesi gerekli mi şimdiden?

Canim ya benim kv yapmadi o kürü sezaryen olanlar incir yerse dikisi acilir dedi normal dogum yapanlar yer dedi ne alakaysa

Kizlar bebegim surekli mememi istiyor emzirmesigim zamanlarda yalanci meme versem emmeyi birakir mi? Bi de cok gazli rezene, kimyon veriyorum yinede gazli baska ne verebilirim

Bugün 11 günlük olduk. Hala emziremiyorum. Hemşireler doktorlar da çare olamadı. Memeyi ağzına dayayınca basıyor yaygarayı. Katılana kadar ağlıyor. Biberon verdirmedi Dr sonda ile parmağımla besliyorum. Pompa yap sonda ile besle tam eziyet. Foruma doğumdan sonra şimdi ilk girişim. Önümde okunacak çok sayfa var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…