2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Merhaba.
Ben bu sabah 10 da yaptım doğumumu spinal anestezi ile.
Prensesim gayet sağlıklı dünyaya geldi :)
Sezaryenden nefret ediyorum ama normal doğumu zorlayın kızlar.
Her şeyimiz sancılar dışında yolunda.
Görüşmek üzere.

Geçmiş olsun bol bol süt olsun canım

Arkadaşlar bana dua edin hastanedym Doğumum baslamss

Allah kolaylık versin. Sağlıkla al kucağına inşallah

inir harbi yaşıyorum ağlıyorum tutmuyor tutmuyor memeyi tutmuyor açlıktan ağlıyor ama tutmuyor sütüm boşa akıp gidiyor emzirmeye çalışırken

çok zoruma gidiyor kızlar çok bebeğim beni reddediyor resmen:KK43:

Merhaba.
Görüşmek üzere.
Gözün aydın bol bol sütün olsun. Benim de sezeryan oldu 10gundur hala agrılarım var

Kızlar çocuk doktorunu kadın doğum doktorum beğenmiyor başka doktor önerdi onun önerdiği doktoru daha önce çok kişi tavsiye etmişti zaten .
benim sizlere sorum şu ilk doktor bir ay önemli haftada bir kontrole gelecek bebek Sonra ayda bir olur dedi. Tavsiye üzerine gittiğimiz ise 30.gün görüşürüz bu ay başka kontrol yok işitme testi yapılacak ve 15.gün D vitamini damlasından başlanacak başka birşey yok dedi. Ne yapmalıyım ???

Siz ilk ay bebeği muayeneye kaç kere götüreceksiniz . Ben ne yapsam yaa yardimci olun. Siz ne yaptınız ne yapacaksınız? ????????o_O

alize27 alize27 canım inşaallah normal doğum olur yok sezaryan olursanda korkma hemen kalkıyorsun sana muhtaç bir çocuğun daha olunca Allah kolaylık veriyor

ilk günden beri ayaktayım ben eşim büyük oğlumla ilgilendi ben bebekle

yardıma gelenlerin gölgesi vardı sana tavsiyem bir haftalık yemeğini yap dolaba koy ben öyle yapmıştım ilk bir hafta yemek derdimiz olmadı

ozlmsd ozlmsd canım benim çok zor anlıyorum seni bende yaşamıştım

inşaallah operasyonu çok rahat geçer sağlıkla evinize getirirsiniz ondan sonra hiç ayrılmazsınız doya doya emzirir koklarsın kuzunu

inir harbi yaşıyorum ağlıyorum tutmuyor tutmuyor memeyi tutmuyor açlıktan ağlıyor ama tutmuyor sütüm boşa akıp gidiyor emzirmeye çalışırken

çok zoruma gidiyor kızlar çok bebeğim beni reddediyor resmen:KK43:
Canim.bahsettiğim.parmağa şekerli suyla emzirme ardından şekerli su göğüs ucuna şurup vermeyi denedin mi ?
Ben öyle alistirabildim hala tutturmak için boyle yapiyorum

Kızlar çocuk doktorunu kadın doğum doktorum beğenmiyor başka doktor önerdi onun önerdiği doktoru daha önce çok kişi tavsiye etmişti zaten .
benim sizlere sorum şu ilk doktor bir ay önemli haftada bir kontrole gelecek bebek Sonra ayda bir olur dedi. Tavsiye üzerine gittiğimiz ise 30.gün görüşürüz bu ay başka kontrol yok işitme testi yapılacak ve 15.gün D vitamini damlasından başlanacak başka birşey yok dedi. Ne yapmalıyım ???

Siz ilk ay bebeği muayeneye kaç kere götüreceksiniz . Ben ne yapsam yaa yardimci olun. Siz ne yaptınız ne yapacaksınız? ????????o_O
Benim yasadigim yerde de tek ozel hastane var
Doğumdan sonra çocuk Dr u 1 hafta sonra devlete işitme testine gotur. Şubat basinda da bana gel dedi.
P.tesi 1 haftalik oluyor işitme testine goturecem sonra da sanirim devlette devam edecem.
Genel.kontrol için ise bir rahatsizli olmazsa 1 aylikken goturecem.

Safransari Safransari canım az önce okudum mesajı deniycem çok sağol hiç umudum yok ama sütüm öyle güzel akıyor ki buna rağmen tutmuyor slikon uçla azcık emiyor ama çıplak uca uğunuyor resmen:KK43:

dişlerimi sıkmaktan başım ağrıyor

Merhaba.
Görüşmek üzere.
Hayirli olsun bebisin saglikla huzurla buyusun inşallah
Arkadaşlar bana dua edin hastanedym Doğumum baslamss
Hakkinda hayirlisi olsun guzel bi dogum yaparsin insallah

Benim yasadigim yerde de tek ozel hastane var
Doğumdan sonra çocuk Dr u 1 hafta sonra devlete işitme testine gotur. Şubat basinda da bana gel dedi.
P.tesi 1 haftalik oluyor işitme testine goturecem sonra da sanirim devlette devam edecem.
Genel.kontrol için ise bir rahatsizli olmazsa 1 aylikken goturecem.
Teşekkür ederim :KK19:

Safransari Safransari canım az önce okudum mesajı deniycem çok sağol hiç umudum yok ama sütüm öyle güzel akıyor ki buna rağmen tutmuyor slikon uçla azcık emiyor ama çıplak uca uğunuyor resmen:KK43:

dişlerimi sıkmaktan başım ağrıyor
Benimki silikon UCLA da normaliyle de agzina koyduğum anda 1 kez bile çekmiyor agliyordu.
İnşallah sende de ise yarar.
Emzirmek çok büyük nimetmis, bunu anladim bu durumu yasayarak

kızlar buda benim iğrenç doğum hikayem çarşamba günü doğum raporunu uzatmakiçinhastaneye gittim doktor muaene etmek istedi ve 3 cm açıklığım olduğunu nişanımın 4 gün önce gelmesiyle bebeğin enfeksiyon kapabileceini ve doğumu sunni sancıyla başlatmak gerektiğini söyledi ve ben hastaneye yattım 2 saat sonra 7cm açıklığa ulaştı ebe 1 saat sonra doğum yapabileceğimi söyledi sancılarım bile hiç canımı akmıyordu zaten kolay sancı çektim ve sonra nstde ben bebeğin kalbinin daha yavaş attığını duyunca ebeyi çağırdım ne bebekte taşikardi olduğunu yani nabzın birden düüp birden 180lere ulaştığını söyledi doktor ebeye suyumun patlatılması gerektiğini söylemiş ters dönük olan rahim ağzım yüzünden doğumdan daha zor bir işkenceyle su kesem patlatıldı ve suyumun çok sıcak olduğunu ve suyma kan karıştığını söyledi bebeğin kalp atışları 180nin altına hiç düşmedi ve doktr acil sezeryana aldı beni o kadar doğum sancısı su patlatma işi ve sonunda piskolojimi bozan sezeryan bebeğimin kordonu iki kere boynuna dolanmış ve bebek kanala indikçe boğuluyormuş nabzı o yüzden çıkıyormuş ama sonunda mucizem kucağımda 3930gr ve 52 cm olrak allaha şükür çektiği sıkıntılardan şimdilik zarar görmeden 21 ocak 19:35 de dünyaya geldi

X