2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
@Mrv5534 canım benimkininde burnu tıkanık aynen hırıldıyor özellikle geceleri normal burun aspiratörü işe yaramıyor otri bebe alıcam

sezaryanla doğan bebeklerde çok sık görülüyor bu durum

minione canım gözünaydın hayırlı uğurlu olsun sağlıkla huzurla büyüt bebeğini bol bol sütün olsun emsin kuzun

Kızlar ben ne yicem ya o gaz yapıyo bu gaz yapıyo.. Dun karnıbahar yedım o gaz yaparmı... Cocugum geceden berı ıkına ıkına bı hal olsu...
Ne yıcemmm benn

merve karnıbahar hem de nasıl gaz yapar ama yesekte yemesekte o gaz oluyor

minione canım gozunaydin Allah analı babalı büyütmek nasip etsin sizin için hayırlısı buymus demek ki önemli olan sizlerin sağlıklı olmasi .. Normal dogum da olsa sezeryan da olsa hic kolay değil insan canından can çıkarıyor Rabbim şifa versin en kısa sure içi de toparlanirsin inş..

Merve canım karnibahar gaz yapar cidden lahana brokoli filan hepsi ayni sülaleden zaten yememeye çalış. Sut için bulgur çok iyi gelir mesela hem de yemek çeşidi de olarak ne bileyim yanina et yaparsın tavuk yaparsın köfte yaparsın patates yemeği yaparsın mevsim degisesiye boyle idare edicez kisin biraz zor oluyor sebze bakımından yazın da hep bolluk o yüzden yazı daha çok seviyorum

Kızlar ben ne yicem ya o gaz yapıyo bu gaz yapıyo.. Dun karnıbahar yedım o gaz yaparmı... Cocugum geceden berı ıkına ıkına bı hal olsu...
Ne yıcemmm benn
Allah iyliğini versin karnıbahar hamile değilken bana bile gaz yapıyodu çocuğu mahvetmişsin bulgur ağırlıklı ye bide ben ilk kızımda günde 3 fincan rezene anason karışık çay içerdim.çok şükğr fazla gaz problemi yaşamadık dene inş ile yarar.nette okudum yediğin herşeye azcık kimyon ekle iyi geliyo diyolar. .Allah kolaylık versin..haa unuttum bide nete yaz bulursun videosunu gaz için bebeğe bir iki masaj var...

tüm annelerimizi gönüden tebrik ediyorum Allahım bu güzel duyguyu bizlere yaşattığı için ne kadar şükretsek az :)
artık bu forumda emzirme problemleri gaz problemleri filan konuşuruz tabi fırsat bulabilirsek
bu arada tesadüftür ki ben yıldız tilbeyi çokseverim tarikat kursa müridi olurum o derece ben ameliyattyken en sevdiğim şarkısı aşk yok olmaktır çalıyordu ulan bi sakinleştim ameliyatta bi güzele geldi sırayla yıldız tilbe çalması tarzım değildir o tarz müzik ama kadın bi başka aşk kadını ben de aşka aşığım hani özellikle yıldızz tilbe aşk yok olmak çalsın desem belki olmayacaktı şimdi o şarkıyı dinledikçe aklıma o güzel anlarım geliyor şarkının da böylece bi anısı olmuş oldu

Gercekmi ya... Wallahı Allh bni bîldîgi gibi yapsın... Allhım dahada yemem... Ne yıcemi şasırdım...
Yeşil mercimek gaz yaparmı
Neyse ben bi nete bakayı

mervem yeşil mercimek gazın alasını yapar:) namı diğer kara şimşek:)

nohut kuru fasulye ayran portakal mandalina kırmızı mercimek leblebi aklıma gelenler

rezene kimyon iç canım rezeneye bende başlıycam elim değmiyor bir türlü rezene sütde yapar

birde karnına yağ sürüp masaj yap sürekli

saç kurutma makinası sesi dinlet sakinleştirir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…