2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Kizlar dun sabah sezeryan oldum
Ve sutum.hala yok
Bebek ise hic emmiyor o kadar ugrasiyoruz agzinda tutuyor
Makine ile sut sagiyorum 15 dk da 1 damla geliyor.
Ne yapacam ben
pes etme canım kendi tutup emene kadar ugras elinde sonunda emecektir. Sakın sagdıgın sutu biberonla vermeye kalkma bu seferde hiç tutmaz memeni. İlk gun sut olmaması normal ama sutunun gelmesi içinde emmesi şart pompayla olurmu bilmyrm.

Gunaydin kizlar biliyosunuz pazar gunu normal dogum yaptim, dikislerim var, buyuk abdest konusunda endiseliyim, sivi agirlikli besleniyorum ama cekiniyorum yapnaya, lavman geldi aklima zarar verir mi yapsam?
Günaydın canım. Hayırlı uğurlu olsun bebeğin. Sağlıkla büyüt. Bence lavman kullanma canım. Lavman bağırsaklarını tamamen boşaltacak. Tekrar wc ihtiyacının gelmesi uzun sürecektir. Bu da tuvaletini sertleştireceği için tekrar sorun yaşayanilirsin. İlaç adı önerebiliyor muyuz bilmiyorum ama ben yaklaşık bir aydır doktorumun tavsiyesi ile bir şurup kullanıyorum. Kabızlık sorunu için. Emziren annelerde de kullanılabiliyor. Günlük tuvalete çıkarıyor. İstersen doktoruna bir danış. Seni çok iyi anlıyorum wc benim için de son bir aydır tam bir kabus ((

D Duru ipek canım sağol ne güzel senin eşin anlamış hatasını bizim durum iki yıl sürdü ikinciyi niye istedin dersen oğlum için kardeşi olsun diye amin canım duana amin

minione canım ya eşimde aynı anlattığın gibi sanki benimkini yazmışsın bende o hasta olunca elimle beslerdim yıkardım ama o bir bardak suyu çok görürdü surat asardı bende artık ona yapmıyorum

ne hastanede ne evde on beş gündür bir kere yat dinlen demedi ağrın var mı diye sormadı ama merak etme bu modeller bebek bakımında çok iyi:) beni gözü görmüyor işte

Hayırlı uğurlu olsun canım bende bebegin. Her emdikce sütun geldiğini biliyorum

Aman bu kocalar yaaa pofffff

Hakkinizda hayırlısı olsun canım inşallah sağlıkla alırsın kucağına

Safransari canım hiiiççç üzülme 3. Gün gelmeye başlar düzenli emzir ve sağ bu sürede mama ver ihmal etme şırınga kullan ama püf noktası bol bol sıkma mamayı ve kendinin vakumlayarak çekmesine izin verme yoksa benimki gibi meme şaşkınlığı yaşar memeyi tutmaz

önce emzir sonra mamayı ver sonra da sağ hiç ihmal etme mutlaka gelir tahin helvası ye humana still tea iç 3-4 bardak iç bolca dinlen sütüm gelmiyor deme

Ilacin adini ogrenebilirmiyim canim doktorumu arayip kullanayimmi diye sorayim

raindrop26 canım verdiğim tarifi mutlaka yap ilk doğumumda tam iki hafta kabızlık yaşadım iyi bilirim
şimdi her gün içiyorum bunu hem süt yapıyor hem kabızlığı gideriyor
kuru erik kuru incir gün kurusu dut kurusu hurma hepsinden eşit miktarda koy göz kararı kaynat blendırdan geçir günde üç dört bardak içebilirsin boza kıvamında oluyor blendırdan geçirince ilaca gerek kalmaz bunu kuru erik kuru incir gün kurusu dut kurusu hurma hepsinden eşit miktarda koy göz kararı kaynat blendırdan geçir günde üç dört bardak içebilirsin boza kıvamında oluyor blendırdan geçirince ilaca gerek kalmaz bunu kuru erik kuru incir gün kurusu dut kurusu hurma hepsinden eşit miktarda koy göz kararı kaynat blendırdan geçir günde üç dört bardak içebilirsin boza kıvamında oluyor blendırdan geçirince ilaca gerek kalmaz bunu kuru erik kuru incir gün kurusu dut kurusu hurma hepsinden eşit miktarda koy göz kararı kaynat blendırdan geçir günde üç dört bardak içebilirsin boza kıvamında oluyor blendırdan geçirince ilaca gerek kalmaz bunu kuru erik kuru incir gün kurusu dut kurusu hurma hepsinden eşit miktarda koy göz kararı kaynat blendırdan geçir günde üç dört bardak içebilirsin boza kıvamında oluyor blendırdan geçirince ilaca gerek kalmaz bunu kuru erik kuru incir gün kurusu dut kurusu hurma hepsinden eşit miktarda koy göz kararı kaynat blendırdan geçir günde üç dört bardak içebilirsin boza kıvamında oluyor blendırdan geçirince ilaca gerek kalmaz bunu kuru erik kuru incir gün kurusu dut kurusu hurma hepsinden eşit miktarda koy göz kararı kaynat blendırdan geçir günde üç dört bardak içebilirsin boza kıvamında oluyor blendırdan geçirince ilaca gerek kalmaz bunu kuru erik kuru incir gün kurusu dut kurusu hurma hepsinden eşit miktarda koy göz kararı kaynat blendırdan geçir günde üç dört bardak içebilirsin boza kıvamında oluyor blendırdan geçirince ilaca gerek kalmaz bunu içersen

Son düzenleme:
Kizlar dun beklemzeryan oldum
Ve sutum.hala yok
Bebek ise hic emmiyor o kadar ugrasiyoruz agzinda tutuyor
Makine ile sut sagiyorum 15 dk da 1 damla geliyor.
Ne yapacam ben
Canim.hic uzme kendini sut dogumdan hemen sonra gelmez 3-4 gun beklemen lazim, benimde 4 gun sonra geldi bebegim 2 gece aglamisti, simdi sutu bitiremiyor. Bol su ic, hosaf, sutlac ye insallah tez zamanda gelir.

Gunaydin kizlar biliyosunuz pazar gunu normal dogum yaptim, dikislerim var, buyuk abdest konusunda endiseliyim, sivi agirlikli besleniyorum ama cekiniyorum yapnaya, lavman geldi aklima zarar verir mi yapsam?
Canim cekinme benimde dikislerim vardi, ama canim acimadi yaparken. Yirtiklarin cok mu ileri boyutta benimki hafif siyrik

kızlar pişik kremi tavsiyem olacak hametan nivea bepanthol işe yaramadı bizde miniğimin cildi aşırı hassas dr desitin yazdı çok memnun kaldım

bez olarsk molfixten memnunum bir numarayı iki paket kullandık ikinci bile fazla geldi iki numaraya geçtik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…