2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Çorba karıştırırken size yazmak akrobaslsi yapıyorum :) ins oğlum çorba olana kadar uyanmaz böylece çorba kesilmez :) kızım bugün pek mulaim masallah kardese alisti sanırım ... Dün eltım misafirim di 3 çocuğu var kucugu kızımla oynadı yavrum enerjisini attı sanırım ...

Kızlar biz de Dr dan çıktık Bebeğin başını hissetti Dr ama açılma yok yarın sabah yatış yapıcaz hastaneye ilaç ile açılma deneyecek Dr bakalım nst de de sancım baya çıktı ama ben sadece bir tanesini hissettim bu gece normal gelebilirsin sonuca göre dedi eğer gece sancım falan olmazsa da yarın kesin yatıyoruz dua edin bize

@mlnlone sana yazmak istiyorum ama şu oğlan bi fırsat vermiyor kilo işini düşünme halledeceğiz.... Doğum işine gelince ins gonlundeki olur doktor kontrolünde beklemenin bi zararı yok tabi ki en sonunda sezeryan olma olayı da var ama ona takılma sen normale odaklan fanflnl yapacaksan korunarak yap ..küvet gir sıcak suya bıdene cnm düşünme sezeryan olsan da üzülme sonuna kadar çabala yeter

Son düzenleme:
Bende ayni durumdayim nstde sanci cikti bende hissettim ama acilma yok 3 gun sonra kontrol dedi

Fanfiniyi esim olse yapmaz cnm ama aksam kuvete biraz oturayim hem idrar yollarima belki iyi gelir,yok artik zamana biraktim valla takmiycam artik hersey gzl olcak,yaza kdrda epey bi zayiflicaz insallah

Selamlar kızlar. Kendi mesajımı alıntılamıştım ama beceremedim sanırım:)
Bizim oğlanın gelmeye hiç niyeti yok teyzeleri. Ne açılma ne sancı hiç bi şey çıkmadı kontrolde. Üstelik paşam daha kanala bile girmemiş çarşamba tekrar kontrole çağırdı dr açılmaya bakacak. Çarşamba ne yapacağımıza karar veririz dedi. Kanala girmemiş olmasından normal olmayacağını düşündü herhalde. Fikri olan var mı? Kaç gün sürer ki kanala girmesi?? Bol bol yürü dedi bana. Yapılanilecek başka bişey yok sadece yürü dedi. Hurma yiyorum şimdi kasılmaya yatdım ediyo dediler. Bir de plates topuyla çalışmaya başlıycam akşam. Komşum gösterecek nasıl yapacağımı. Çarşambaya girdi girdi kanala yoksa bende sezeryan furyasına katılıcam. Çok da istiyorum normal olsun ama hayırlısı...

Allah yardimcin olsun canım keske benim de sancim olsaydi

Ben de bugün doktoruma gittim. Nst de sancım çıkmadı. doktorum doğurmazsan haftaya pazartesi tekrar gel. doğum gününe karar verelim dedi. haftaya günü dolucağı için çok bekletmiycek doktorum. plasenta yaşlanmaya başlıyormuş. hafif hafif başlamış bile. doğum sancısını da vajinal tabletle başlatıyorlarmış. suni sancı vermiycez dedi.hayırlısı bakalım artık. ve her gün yürü dedi haftaya kadar.

Bana da yarın öyle yapacaklar vajinal tabletle açılma yapıcaz suni Sancı vermicez dedi inş kolay olur ben yarın yatıyorum hastaneye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…