2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .

hamilelik takviminde yok olmuş gitmiş,yrnda benimkimi gidecek

Slm kızlar nasılsınız biz bugün 8 günlük olduk maşallah subhanallah spinal sezeryan olmuştum hala karnım şiş ve afedersiniz küçük tuvalette bile ağrı oluyo normalmidir karnımı sardım sıkıca biley daha dikkat ettim ikinci sezeryanım aynı yerden kesmemişler doğum yapanların gözü aydın olsun doğumu bekleyenlerin rabbim yardımcısı olsun

@buğdaytanesi82 canım iki saatte bir vermen lazım ve bebeğin ne kadar almak istiyorsa o kadar ver saat başı bile isteyebilir yeni doğan

Ne güzel. Bilgiler vermişsin canim.sagolasin bundan sonra sorun yasamazsinjz inşallah

Hayırlı uğurlu olsun uzun bi süreç olmuş ama sonunda kavusmussunuz maşallah ne güzel

Kizlar ben dogurdum normal dogdu caganim...

Ahahaahaha benden önce doğurdun sende ben ne zaman doğuracam yaaaa
nasıl oldu hayırlı uğurlu olsun tebrik ederim canım benim Allahim anali babali büyütsün

Yarın sabah gidecem doktora açılmaya bakacak sanciya bakacak cevap. Yok olursa kesin bekleriz 41.in bitmesini

Daha dun aksam burada mesaj okurken bugun kucagimda mis kokulumun olacagini tahmin bile edemezdim, 5te geldigim hastanede 9.30da dogum yaptim ruya gibi her sey, detayli anlatirim canlar emzirme seanslarina devam...
Canım ne güzel ya darısı Başıma inş bende yarın alsam mis kokulu Oğlumu kucağıma keşke çok gelsin istiyorum artık

Daha dun aksam burada mesaj okurken bugun kucagimda mis kokulumun olacagini tahmin bile edemezdim, 5te geldigim hastanede 9.30da dogum yaptim ruya gibi her sey, detayli anlatirim canlar emzirme seanslarina devam...
Maşallah canım anlat evet o sandığın gaz sancisi nasıldi bende tık yok hala Allah im beni imtihan ediyo sabrimi siniyo

Canım bende cuma sezeryan olacaktım ama grip olunca haftaya cumaya bıraktı doktorum basur çok zor bendede var şuan köyü değil ama aklım çıkıyor doğumdan sonra kudururmu diye eğer öksürük varsa bekle derim ben çunku sezeryan sonrası öksürüğünde dikiş yerlerin daha çok acırmı acaba ben bunları düşündüğüm için erteledik doktorumla bende öksürük yok ama burnum tıkalı hala cuma sezeryan olucam tabi o zamana kadar gelmezse bebek...

İyi akşamlar kızlar biz bugun taburcu olduk evimize geçtik. İyi dilekleriniz için sagolun tek tek alıntılayamadm. Evet normal dogum yaptım . Sabah uyurken birden suyum ve nişaniç geldi . Hastaneye gittik orda doktru beklerkende sancim başladı çok şukur suni almadım. Hani hep diyrdumya suyum nişanm yada sancım birinden biri olsun beklemeym diye ve bir sabah anszın hepsi oldu. Her sey bir anda oldu . Sancım çok guzeldi 8 santim olana kadar dayanmycgm sancılar yoktu ama son bir saatimde biraz zorlandım . Meger içimde bi efe buyutmuşum . 4 kilo 400 gram olarak dogdu oglum zor bi dogum olmasına ragmen kesi olmadı. Şimdide bol bol emişiyoruz. Darısı butunn bekleyenlerin başina inşallah.

Allahın izniyle yarın bebeğini kucağına alıcaksın hiç olumsuz şeyler düşünme inşallah herşey çok güzel olur dualarım seninle canım sakin ol yarına herşey bitmiş olucak rabbim yardımcın olsun...

Ayyy canım çok sevindim darısı bizim Başımıza inş sen atlattın sıra bize geçti sağlıklı huzurlu gazsız bir kuzun olsun

oyyy oyyy pınarrr maşallah subhanallah,senın oğlan delikanlı doğmuş ya maşşalah
sağlıklı olsun tombik olsun annesi ,ben bayılırım tombik bebeklere,büklüm büklümdür onun kolları baldırları şimdi,ayy popişide çok tatlıdır onun
kolay bakımlar diliyorum,darısı başımıza inşallah

Maşallah darısı başımıza olsun dua et bizlere de

Bu haftasonu doğurayım istiyordum ama haftasonu bitti. 39 hafta bugün doldu. Bakalım daha ne kadar bekleyecek Nazlı bebek...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…