2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
:) sorma canımya bunaldım artık bu ttur sorulardan. Evet canim 41 42 de dogan bebekte çokmuş . Allahın izniyle bişey olmaz inşallah . Onlar dogacagı zamani biliyorlar . Sag salim kavuşurz inşllh en kısa zamanda .

Uykusuz anneden İyi aksamlar kizlar....kısaca dogumumu yazayım 13 ocak sabah 5:30 da uyurken suyum geldi (aynı ilk dogumumda olduğu gibi bi gün oncesinden bol hurma yiyip yürüyüş yapmistim sağ bacagima feci kramplar giriyordu birde kasığımda adet sancisi) neyse esimi panikletmeden uyandirdim giyindik kızımı anneme birakip 6:15 gibi hastaneye gittik...ilk alttan muayenemii oldum 7 cm dediler çook sevindim dogumun kısa surecegi anlamindaydi...nöbetçi dr geldi nst istedi ben bağırıyorum yanliz geliyor alın benij diye ikiniyorum kendiliğinden istem dışı yatakta doguracaksin tut diyor hemsire apar topar doğum catalina dr geliyor ben dayanamiyorum epidural istiyorumm dedim geçti o asama az kaldı sabır diyorlar...neyse ikin ikin derken bi zorladim kafa pirtladi doktor dur ikinma bekle dedi (o sirada guzelim yirtiklarim olmus) sonra bi ikinma daha oglus hop kucağımda 6:40 biraz geç agladi çok korktum su kaçmış cigerine kuvozde kaldık 2 gün oksijen tedavisi gorduk...çok şükür bin şükür zor günleri atlattık taburcu olduk...şimdi evdeyiz aglak,gazman bi oglusum var herseye rağmen bin şükür ikinci kez normal dogurabildim iri kafalı sezeryan ol diyen dr a rağmen normal hatta kibarcik oglum var:))3700 dogduk 51 cm boyla kafa 34cm bizden böyle tüm doguranlara doguracaklara hayırlı olsun :))))))

Bugünde doğuramadık mı yani kızlarwhatsapp ıma henüz doğurmadı yazdım. Keşke arayanlara da yapabilsem aynısını

Doğuramadık valla :))

Şanslısın ne güzel bakalım pazartesi ne dicek bize

kızlarr vajinasına bıçak batması tarzında şeyler yaşayanınız varmı nedendir acaba

Aynen öyle oluyor benimde neden oluyor bilmiyorum ama

Hayırlı olsun canım ohh bi avazda bitmiş sanırım seninki darısı biz bekleyenlerin başına artık

Anam bizim umutlar pazartesi ye kaldı desene :))

canım nişan gelmiş . sanırım doğumun başlamış. nişandan sonra 24 saat içinde doğum olur diyorlar . sancı sıklığını kontrol et . düzenli olarak artması lazım.

24 saat oldu karnımda sürekli hareket var ama başka bi durum yok (

Bilmiyorum ki belkide beklemicwk alalım dicek pazartesi belli olucak benimki

Bizim de yarin kontrolumuz var. Bugune kdr nst ye girmedim alttan kontrol de olmadim. Bicak girio gbi bi agri bugun aksam bana da oldu. Bebek cok hareketli. Bel agrisi fln hafif oluo bu sin 1 haftadir. Bakalim yarin ne dicek. Ben cok agirlastim ve bebegimi kucagina almak istiyorum artik.

aslianne nerelerdesin ne durumdasın bi degişiklik varmı?

Yok canım burdayım bugün gelen giden çok oldu giremedim pek hala doğuramadım sen nasılsın kasılmalar düzene girdi mi

Ben doktoruma sordum nişan gelince muayeneye gel dedi.

Offf yaa yarın bi arayayım o zaman ben

Bugun yuruyuş yaparken aynı binada oturdugum bi kadın geçerken gordu diyo aaa dogurmadınmı sen diyo ne kadar salakça bi soru koca gobegi gormuyomu , yok dogurmadım dedim Allahımya soruya bk.

Banada yetr artik doguramadin gitti diyorlar baaende arayip dogurmadinmi diyorlar bende dogursam kwsin herkwsin haberi ollur diyorum

Banada soruyorlar hiç ses gelmiyor diye merak etmeyin yakında bol bol duyarsınız diyorum

Evet ya ben iisallah ocaga girerimde oyle gelir diyordum ama bbirak ocaga girmeyi ocagi bitirez bu gidisle ☺

Aynen aman aralığı geçsin dedik bu bebişler abarttı sanırım :))

Aynı şeyleri yaşamışız sanki beni anlattın bak bu doğumumuzda benzicek sanırım :))

Hayırlısı olsun canım doktorun yönlendirir seni zaten

bende merak ettim ama aslianne den ses yok hala

Geldim canım geldim oğlum sürekli hareket halinde bu su nasıl patlamadı anlamadım zaten yarın doktoru sorucam Artık Nişan geldiyse gitmek gerekiyormuş sanırım ben hareket ediyor çok diye biraZ rahatlatıyorum kendimi ama yine de içim bi garip sen nasılsın var mı bi gelişme

Gözün Aydın canım ohh ne güzel yaa Allah'ım bizede nasip et böyle kolay dığumlar Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin

Benim cumartesiden beri yani bi haftadır yarım saatte bir kaskatı kasılıyor. Doktor yalancı sancı dedi.

Aman canım mutlaka haber ver az kaldık sanırım sağ salim bitirelim şu doğumları artık

duyduğum en guzel en kolay doğum hikayesi,maşallah size,Allah evlatlarınızı bağışlasın,darısı bizim başımıza ...

Son günleri olan ya da günü geçen arkadaşlar bebeğinizin hareketleri nasıl? Geçen haftaya kadar günün her saati sürekli hareketini hissederken son birkaç gündür hareketlerin seyreldiğini hissediyorum. Öyle ki yatağa yattığımda bile kıpırtısından uyuyamazdım. Hadi sen de uyu artık bu ne kımıl kımıl diyordum. Ama şimdi nadiren sert hareketler yapıyor, o anlarda kasıklarımda çok ağı oluyor zaten. Sonra saatlerce hareket etmiyor sanki. Arada bir birkaç pıt pıt atış o kadar. Yer darlığından mı kaynaklanıyor acaba? Benzer durumda olan var mı?

Canım benim son günler ama özellikle akşamları çok hareketli belki seninkinin yeri daraldığı için öyle fazla hareket edemiyordum doktoru ara bi sor istersen ne kadar zamandır böyle

Muhtemelen yeri daraldiginicin canim. Doktor 4 saat hareketsiz kalmasin yeter demisti. Endiselenme

@rappunzel doğum mu yaptı ne zaman sancılandı normal mi sezaryan mı kaçırmışım ben

zayıflamak isteyen güzel anneler kiloyu gerçekten düşünmeyin kendi kendine gidiyor kahvaltımı öğlen anca yapabilyorum vaktim olmuyor akşam yemeğim dokuzda bir çorba beklemekten buz gibi olmuş:) özel bir çabaya ihtiyaç yok inanın zayıflamak isteyen güzel anneler kiloyu gerçekten düşünmeyin kendi kendine gidiyor kahvaltımı öğlen anca yapabilyorum vaktim olmuyor akşam yemeğim dokuzda bir çorba beklemekten buz gibi olmuş:) özel bir çabaya ihtiyaç yok inanın zayıflamak isteyen güzel anneler kiloyu gerçekten düşünmeyin kendi kendine gidiyor kahvaltımı öğlen anca yapabilyorum vaktim olmuyor akşam yemeğim dokuzda bir çorba beklemekten buz gibi olmuş:) özel bir çabaya ihtiyaç yok inanın zayıflamak isteyen güzel anneler kiloyu gerçekten düşünmeyin kendi kendine gidiyor kahvaltımı öğlen anca yapabilyorum vaktim olmuyor akşam yemeğim dokuzda bir çorba beklemekten buz gibi olmuş:) özel bir çabaya ihtiyaç yok inanın :)

Hayirli ugurlu olsun allah bagislasin gununu tamamlamismiydin? Bebegin kafasi bu degerle buyukmu oluyor yani

Ayyy maşallah 25 dk da doğmuş ne güzel Allah im bize de nasip eder insallah

Yarim saat önce 2 kere kasigimda batma.oldu ama ondan birsey olmaz herhalde

Canım benim son günler ama özellikle akşamları çok hareketli belki seninkinin yeri daraldığı için öyle fazla hareket edemiyordum doktoru ara bi sor istersen ne kadar zamandır böyle
Sabah doktora gideceğim zaten ama akşamdan beri takıntı yaptım o yüzden sormak istedim. Bu güne kadar çok fark etmemiştim, bugün durup düşününce son günlerde seyreldiğini fark ettim. Çok şükür arada ben buradayım diyor ama yine de bilemedim. Sabah nasıl olacak bakalım, zaten uyku yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…