2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
çok geçmiş olsun cnm ,Allah amelıyata gerek bırakmadan kendilipğinden geçirsin,acaba süt sağma ile sağsaydın olmayacakmıydı peki bu durum,neden olmuş cnm ?

hemen hemen benzer durum bende var,cmt gecesi çok daha fenaydım duş aldım bavulumu kapıya koydum ayy bir uyku hali korkudan uyumuş kalmışım,pazar daha seyrekleşmeye başladı bugunde aynı şekilde ama her kasılma oldukça koşa koşa wc ye gidiyorum,sık sık hep wc deyım banada sanki doğum kanalına girmiş gibime gelıyor bende de sancı yada nişana dair birşey yok,bu çarşamba randevum var onu beklıyorum o yüzden gitmıyorum hastaneye

Biz de Dr dan geldik herşeyimiz normalmiş çok şükür açılmam olsaydı biraz yarın Yarından sonra fitillenaçılmayı arttırıp gerçekleşecekti doğum ama hiç açılmam yokmuş Dr bi sıkıntı olmazsa pazartesi ye kadar bekleyelim dedi çok mutlu çıktım Dr umun yanından hadi bakalım her An bekliyoruz artık seni Kerem alp

kızlar,kuzulacak koyun üşümezmiş hesabı bana 2 aydır ateşler basıyordu üstümü açıyordum hep,ondanmı oldu neden oldu anlamadım 4 gündür sağ tarafı sırtımın ağrıdan ölcem yelmi girdi nedir anlamadım,evde bengay tarzı romatizma ağrı kremi vardı gebeler sürmesin yazıyor,sonra yakıyı araştırdım onda da hamıleler kullanmasın yazıo ama kk sayfasında çoğu hamıle dr um izin verdi yapıştırmama deyınce bende aldım yapıştırdım,ama aman yarabbi diyorumm o kdr yaktı o kdr acıttıki ağlıycaktım artık 4-5 saat anca kaldı çıkartıp attım ama şimdi yi,ne çokk sırtım ağrıyor,başınıza geldimi hiç siz neler yaptınız ? varmı fikri olan ?

Hayırlı uğurlu olsun canım Allah herkese kolay dogumlar nasip etsin

maşallah canım ne güzel anlatmissin tebrik ediyorum tekrardan Allah im bize de nasip etsin inşallah

Hakkinizda hayırlısı olsun canım
açıklık da değişme var mi????

Cok gecmis olsun canım sagma makinesi.almadim ben eger fazla.olursa alırım. Diyordum

Bende hala hamileyim...
gittik doktorum bakanliga toplantiya gitmişti nstyi oldum bebek yerinde durmuyodu sanci yok 5/10larda aha dedim yine eve dönecez sonra yardimcisina gösterdi hemşire nst mi... suyuna da bakalim dedi
2 haftadir girmedim usg ye gittim suyu 69 mm kilosu 3160 gram çıktı kafa geriliği hala orda seyrediyordu ama kilo ve boy bakımından adete 2 gün eksikti... Çarşamba gel tekrar denildi tabiki doktorumla.da telefonda görüşecez baska bisey diyeceği yok ama baş hemşire ilgileniyo benimle 40+5 6 ya kadar Bekleriz yüksek ihtimal dedi adete göre çarşamba günüm Doluyo ne olacak bilmiyorum artık düşünmek de istemiyorum açıkçası bunalti geldi bana
herkes doğdu mu diye ariyo

Yine bogaz agrisi yine antibiyotik. Bel agrisi non stop. Ve Ayaga kalkinca sanki rahmim assa duscekmis gbi bi his ve agri. Ayrca iki gozum de sisti ve kizardi. Dua efiorum bu hafta dogmasin melegim obur hafta gelsin diye. Annemler de zaten ctesi gelio

minione geçmiş olsun canım benim bacağı kasılmıs yel girmisti hamile kaldıgımdan doğum sonrasina kadar geçmemişti doktor normal dedi artık ben fitik falan zannedıyordum sukurler olsun yeni yeni geçti.. Bazı çocuklar bazı ağrılar yaparmis ya bel ya kalça baskıdan dolayı sinirler eski haline gelene kadar idare edeceksin doktoruna telefonla bi sor yada çarşamba yapcak bişey var mi diye tavsiyem sirt üstü yatma artirir sıcak su torbası koy

fairytale0713 canım kafana hiç takma boy ve kilo normal olduğu için geç döllenme kaynaklı sadece bi hafta kadar sarkıyor benim kızım kafa yapisindan başından beri hep çıkardı ama dogumum 40 hafta doldu 4gün geçince kendi sancımla oldu senınde en fazla bi hafta içinde sağlıkla gelecek kuzun adet tarihi önemli kafa mafa hikaye :)

Canim profil resmindeki yeni dogan oglun sanirim cok tatlı masallah

Kızlar dun biraz fazla gezmistim bugün hep kasıklarım ağrıdı özellikle ayaga kalkıp yürürken agrıyor böyle orda bisey baskı yapıyor asagıya dogru acaba bebek asagıya mı indi kanala mı yerlesti ki??

Kizlar hastaneye geldim. Hastane onlugumu giydim bekliyorum.. dualariniza ihtiyacim var..
Dualarımız seninle kasma kendini ve hareket edebildiğin kadar et ilaç verirler serum yatağa bağlı kalırsın gerçi ama wc ye kalktığında hareket et fitilin vs yoksa
Ve bebeğinle Konuş çağır onu :)

Bitanem gel artık bak benim kızım sa arkadaşlarını bekliyor hadi doğ annen baban Sevinç be mutlulukla seni bekliyor seni çok merak ediyoruz güzel bebeğim benim.. Yumuşacık tenini annen sarıp sarmalamak için can atıyor.. Hadi kolayca gel birtanecik yavrum..

Diyor mrssuperfine teyzesi:) bunları da oku ona :))

Dualarımız seninle..

Gögsün dolu oluyo anlıyorsun zaten taş gibi. emdiğinde ne kadar göğsünün boşaldığını elinle yokla anlarsın. mutlaka doğum yapınca hastanede ki ebelere emzirme konusunda bilgi alın.

Merve hemen günde 1-2 fincan adaçayı iç emzirmeden önce ılık havlu emzirdimren sonra sert ya da yumuşatan ete buz torbası masajı..

Bak nasıl geçecek inş.. Burada mastit ameliyatı öncesi bunu yapıyorlar aynı dertten çekiyorum ben de..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…