2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Şule hastanede demek..Rabbim yardımcısı olsun inşallah...

Son zamanlar ne zor geçiyor değil mi kızlar.ben sizlere bakınca belki gerideyim ama benim 3. Doğumum olduğu için normalden daha erken agirlastim hele bu aralar iyice halsizlestim uyuyakaliyorum isleri dinlene dinlene yapıyorum çok da kilo aldım 70 kg olmuşum dun tartildim 20 kg almıştım..istahim da açık aksi gibi bebeğim de dönmedi eşim de yürüyüş yap deyip duruyor bu soğukta nereye yürüyüm yağmur da yağıyor zaten.. Azıcık yurusem ellerim ayaklarim sisiyor alyansim dar gelmeye basladi ..

cnm aynısı bndede olmuştu ama bn hemn hastaneye gittim antibiyotik tedavisiyle ve surekli iltihaplı sutu sagmayla geçmişti birde sıcak bnyo iyi geliyor . Gercekten çok acı veren bir durum bnm atesim yukselmişti havale geçiriyodum az daha her tarafım tir tir titremişti hmn banyo yapmiştim snrada hastaneye . Dikkat et cnm ateşide çıkartyr.

Tecrübe böyle bişey işte.. :) hastanede seminerde de öyle söylediler. En az 5 dk en fazla 20 dk emzırıp ara vermelisiniz dediler.

Şule doğum yaptı arkadaşlar.. Bebek de kendisi de iyi çok sukur. :) gelince anlatır kendisi de..

Bugun kontrolumuz vardı sabah gittik . Doktr biraz yogundu iki ameliyata girmiş . Benm biraz hastaneye gidince sancım oldu asistana soyleyince beni onden aldı . Nst çekinip geldim çok az sancı çıktı . Açilmaya baktı doktr hiç açilma yokmş . Bebegin durumuda gayet iyi dedi suyu eşi vs. doktor artık dogsun istedgmi bildgi için istersen suni verelim ama senin içşn çok zor olur dedi. Bende siz ne derseniz oyle olsun dedim. O zaman bir hafta daha bekleyelim sancın suyun olursa gel olmassa pazartesi tekrar gel bi bakalım dedi. Yani farklı bişey yok hala beklemedeyiz gunumuzun dolmasınada az kaldı yakında hamilelik takvimimde terkedecek beni . Neyse saglıklı olsunda beklerim biraz daha hayırlısı olsun artık.

canım baska bir doktora daha gittinmi hiç. Kafasındaki şekil bozuklugu olur diyemi korkuyorsun yoksa Allah korusun bir anomali olur diyemi? İkili test uçlu test yaptrdın degilmi ?

Dr dan geldim
Bebeğim hala dönmemiş. 2 aydir kafasi yukarıda uyuşuk kişinin
P.tesiye sezeryan günü verdi.
Testleri yaptik.
Genel anestezi olacakmis bebek ters olduğu için.
Hakkimizda hayirliai artik.
Hadi hayırlı olsun canım, en son ben doğurcam diyodun bak ben senden sonraya kalıcam gibi görünüyor
Bende de o tarz ağrılar var canım bugün ebe kanala yerleşiyodur başı baskı yapıyodur dedi

D vitamini eksikliği var mı diye tahlil yaptıranınız oldu mu ? Ben osteocare günde 2 tablet içmeme rağmen d vit eksikliği çıktı 10 gündür d vit damla kullanıyorum.. Bebişimde vitamin eksikliği yoktur inşallah dimi

Hadi hayırlı olsun canım, en son ben doğurcam diyodun bak ben senden sonraya kalıcam gibi görünüyor
Bende de o tarz ağrılar var canım bugün ebe kanala yerleşiyodur başı baskı yapıyodur dedi
Evet canim en son ben diyordum :)
Burada kimse kalmadi doğum yapanlar firsat bulamiyor sanirim
Larkin i çok merak ediyorum
İyidirler insallah

@bestemeste o dediğin kasık ağrıları bendede başladı cnm,ayağs kalktığımda hele cok kötü sanki çok çişim varmış gibi,bir baskı hissi,inş bebiş doğum kanalına yerleşiyordur

benim niye ağrım yok kızlar ağlamak istiyorum kendi gelsin sancı filan gelsin hatta önce suyu gelsin istiyorum ama yok hergün 2 kere 5. kata çıkıp iniyorum yok fanfini yapıcam desen prezervatif yok şu dönemde enfeksiyon riski varmış korunarak yapmak gerekirmiş dün kaynar banyoya girdim yok yok da yok

Ayy alemsin yaaa çok güldüm

Bende de ağrıya dair hiçbir şey yok, her gün magnezyum kullandığım için mi bilmiyorum

İnşallah canım bakalim hayırlısı olsun

Kiz patlasak da catlasak da onların geleceği zaman belli boşver :)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…