2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Merhaba güzel anneler 14:35te güzel kızımı kucağıma aldım.6 saat sunni sancı çektim anca 4 cm açıldı.miniğim dayanamadı kalp atışları çok düştü. Acil sezeryana girmek zorunda kaldık Sezeryandan ne kadar korktugumu biliyorsunuzdur.Allah isteyince herşeyin sabrını veriyor.Kızımın minnak yarimin sesini duyup kokusunu alınca tüm acılar yok oldu.Allah herbirinizi kolay geçitlerden geçirsin inşallah.Sizleri seviyorum güzrl anneler :)kızım Adayla tanıştırayım sizi :)))Maşallah deyin fıstığıma :*

hayırlı uğurlu olsun canım sağlıkla büyütün kızını

canım yine sen şanslisin bi kere kesilcek iki bebek çikacak : )) saka bi yana sezeryan gozunuzu korkutmasın bn çk kişi gordum sezeryn olup hemn ayaklanani . Hayırlısı neyse o olsun .
ay orasi öle canim ds benim agri esigim cok düsuk ya strese giriorm düsundükce bakalm nolacak

insan disariya adim atmaya korkuyor bu karda kisda.eve tikildik valla yuruyemiyoruzda iice costu benim kilolar

hayırlı olsun canım maşaallah kızına sağlıkla büyüt

İnşallah bir an önce emer bebeğin. Kilosu da güzel maşallah rahat olmasına çok sevindim . Kv den Allah razı olsun . pompa almış olman çok iyi olmuş bende her ihtimale karşı aldım.
sağol canım inşaallah emer çok zor böyle
inşaallah seninde doğumyn çok güzel olur

Ceylan iyi canım.. bebiş de bugun çıkacak inş. . :)

Canim medipolde de Dr mesai saati dışında gelmiyo. gecen hafta konuştum çok uzuldum. Beni rahatlatmak için diğer arkadaslarini övdü. Hepsi isinde profesyoneldir falan dedi.. yeri geliyo bende onların hastalarına doguma giriyorum sıkıntı etme dedi..
Ahh bu anormal Dr lar! Bende sinir oluyorum böylelerine..
Neden gününden sonra bekletmiyor? Sonuçta 42 haftaya kadar doğum olabilir..
Canim sıkıntı yapma ya.. hep öyle değilmiş ve hep öyle devam etmez..
Herhalde bizden hamileliğin ve anneliğin zorluğunu görüp annelerinin değerini anlıyorlar.
Süper bi analiz.. tebrik ediyorum.. :)
Canim hayırlı olsun inş Boll bol sütun olsun. :)
Çok canım sıkılıyor ya daraldım iyice durup durup ağlıyorum bunaldım iyice
Tek değilsin canım.. Bende aynı..
Hayırlı olsun.. :)
Ya kizlar hala dis eti kanayan var mi fircalarken? Bi de bel agrisi artik regl agrisi gbi sanciyla ufaktan hissettirio :) psikopat miyim ne sevdim ben bu agriyi sanki oglumu yaklastirio :)
Ben yumuşak bi şey yerken bile dış etlerime degince kanıyor. Çok kötü oldu..
Kızlar ben doğum yaptım dün çok şükür oda bende iyiyim.Darısı bekleyenlere olsun Hayırlısı ile inşallah.

Amin hayırlı olsun :)
bugun dogum yaptim ama kizimi direk yogun bakima aldilar enf varmis solunumu kotuymus( nolurr dua edin teyzeleri cok ihtiyacimiz var
Allah yardimciniz olsun canım.. ama merak etme solunum sıkıntısı olabiliyor böyle. . Bi arkadaşımızın bebeğini de bağladılar Birkaç gün önce. Bugün çıkıyor inş. Gayet iyi.. üzülme canım sütun etkilenmesin..
Annenin yardimci olmasına çok sevindim. Bak korktuğungibi olmadı.. Eşine de çok kızıyorum! Böyle bi zamanda hala nasıl davranıyor.. boşver sen bebişine odaklan.. miss miss kokla.. :)

Allah yardimciniz olsun canım..
Geçmiş olsun canım.. Bize de yaz gidersen habersiz bırakma..
Hayırlı olsun canim.. :) Ne yaptın ettin doğurdun.. :) Minik fıstığı da kokla miss miss benim yerime de..

Son düzenleme:

Teşekkürler arkadaşım 38+4 için söyleyeceğim hayırlısı inşallah hepimiz meraktayız E="PINAR45, post: 38759963, member: 552876"]2350 olmus cnm 1 haftada 50 gr almış anca[/QUOTE]
Anladım canım durum biraz farklı o ned2nle doktora güvenip kararları ona bırakmak endoğrusı olacak hayorlı dogumlar net tarih falan belli mi ?

Hamileler benim ikinci bebeğim ve sezeryan yerimde incelme var doktor pazarresi gün verecek bi şey anlatmıyo erken almak istiyo Allah biliyo ya bu gebeliğimde en çok pimpiriklendiğim konu 39u geçerek aldırmaktı.bemde hiç istemiyorum Sİzce doktorla pazarlık yapayım mı 3 gün 5 gün dite yoksa ne derse o mu olsın offf[/QUOTE]
doktorun ne diyosa onu yap canım sonra keşke dememek için . İstersen bi sor 39 u doldurmasında bi sakınca varmı diye o zaten bebegin ve senin durumuna gore en dogru kararı verecektr.[/QUOTE]
Teşwk

Doktor bana muayene sonrasında lekelenme olabilir dedi, sancıları takip et bence de, gerçi nişan mukuslu oluyormuş.
Sanci yok hala canm lekeymis
Nişandır o, ben de salı çatı muayenesi oldum baya acıdı ama leke gelmedi.
Canim sancim yok hala muaneden demkki
Goxun aydn canm
Gozun atdin canim mis kokuyodr bebegin
Hemn iyilesin de evinize gidin ins
Gecmis olsn yni zmnda iyi dr a denk gelmssn
Ne bicim doktormus ya birak git hastani bi de.ozel olacak o kadar para veriyo.bu insan sana
Hastaneden prasini alamadigi icn bask hataneye gecti canm
Hayirlisiyla doguralm artik bizde cnm
Aynn canim ya hayirlisiyla alalim bebisleri kucagmiza ins
Gozun aydin canm faydali bilhiler vermssin saol moral oldun
Kızlar ben doğum yaptım dün çok şükür oda bende iyiyim.Darısı bekleyenlere olsun Hayırlısı ile inşallah.

Gozun aydin

Gozun aydin canim amiiin
bugun dogum yaptim ama kizimi direk yogun bakima aldilar enf varmis solunumu kotuymus( nolurr dua edin teyzeleri cok ihtiyacimiz var
Gozun aydin canim rabbimden acil sifalarbdiliyorum
Gece
Uyanmicaklarsa ne sana eziyet yapiyolar tobe tobe
Tabi verirsin ole 8 kilo yorma kendini canm cek elni ayagini herseyden yapsinlar bosver
Acil sifalar canm
Gizun aydin canm almissin hayirliiyla kucagina

Herkese günaydın içim sıkılıyor bugün hep ağlayasım var hayır olsun sizler nasılsınız doğum yapan herkese hayırlı olsun

Salı günü doktora gittim doğur artık kız dedi ehh inşallah ne diyelim

Kimler kaldı bekleyen az kaldı galiba sıkıntılı kimse yoktur inşallah geçmişe bakıcım Öğlen şu kızı okula gönderirim rahat bırakmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…