2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Ovulasyon testi hiç kullanmadım canım bilmiyorum ama gebelik testini sabah ilk idrarınla yap. Çok silik bile olsa gebesin demektir. Benim de silikti. İnşallah olur canım.

Herzaman hayirlisini istiyorum bu heyecanlarda guzel ama :)) sizin sat neydi?

selam ben de 1.68 boyundayım 50 kiloyum. inşaallah sağlıkla kucağımıza alırız bebeklerimizi. bazen rahmim düşcek gibi ağrım oluyo sizde de var mı böyle bişey.

kızlar bende mart annesi olcam inş rabbim tamamına erdirirse 1 yıldır deniyorduk rabbim lütfetti banada dün öğrendim hamile olduğumu sat 27 mayıs dün kan sonucum 809,39

Hoşgeldinnn inşallah tutunur bebeğin sımsıkı annesine

Yeni gelen herkes hoşgeldi ayin 1 ine randewu aldim drden..heycanla bekliyorum simdi pztsiyi

Mart annesi olayim diye evdeki butun testlei kullaniyorum
Sabah test yaptim cikmadi simdi yaptim silik cikti ogleden sonra yine yapicam silikte olsa cikarsa artik var dicem insallh

Mart annesi olayim diye evdeki butun testlei kullaniyorum
Sabah test yaptim cikmadi simdi yaptim silik cikti ogleden sonra yine yapicam silikte olsa cikarsa artik var dicem insallh

suedam idrarını tut biraz ..bide testler aynı markamı kızçem.inşallah hayırlısı ise seninledir teyzoşum

herkese merhaba kızlar nasıl gidiyor bakalım? benim bugün hiç kahve lekem gelmedi, dün keseciğimizi gördük, ancak fasulyemizi göremedik, inaşşalh 2 hafta sonra onu da görebilirz

herkese merhaba kızlar nasıl gidiyor bakalım? benim bugün hiç kahve lekem gelmedi, dün keseciğimizi gördük, ancak fasulyemizi göremedik, inaşşalh 2 hafta sonra onu da görebilirz

Hayirli olsun.Ben de hic bu kahve leke olmadi olmasi mi gerekiyor bende beyaz renk akinti oluyor.bu arada sat in ne zamandi kese gorunup bebek gorunmedi

Benim de bdt 03.03 idi ama 21 şubat'da sezeryanla kızımı kucağıma aldım..
Allah size de kucağınıza almayı nasip etsin..
Çok güzel bir duygu..

Allah bagislasin hayirlisiyla biz de aliriz ins.ben de kk den baktigimda 1 mart gozukuyor ama baska internet sitelerinde 28 subat diyor bakalim kismet

Hayirli olsun.Ben de hic bu kahve leke olmadi olmasi mi gerekiyor bende beyaz renk akinti oluyor.bu arada sat in ne zamandi kese gorunup bebek gorunmedi

hayır olmaması normal zaten, kahve lekem geldiği için düşük tehlikem var progestan kullanıyorum, inşallah sağlıcakla bizimle olur bebişimiz

satım 25 mayıstı, daha 4 hafta 4 günlüğüz ben tickerımı yapamadım yaaaaaa, nerden yapılıyor bilemedim :111:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…