2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
hayır olmaması normal zaten, kahve lekem geldiği için düşük tehlikem var:KK37: progestan kullanıyorum, inşallah sağlıcakla bizimle olur bebişimiz:emir_bebek:

satım 25 mayıstı, daha 4 hafta 4 günlüğüz:KK9::KK9: ben tickerımı yapamadım yaaaaaa, nerden yapılıyor bilemedim :111:

hayırlısı olsun inşallah biran önce toparlanırsın kanaman filan hiç olmaz
neden oldugunu söyledimi doktor neden düşük tehliken varmış
bebeğin tutundugu yerle ilgili mi rahimden kaynaklı mı yada kan pıhtılaşması mı bizimde bilgimiz olur Allah ayrdımcın olsun canım
ama geçeceğine inanıyorum ben beniim lisedeki sağlık öğretmenimin hep kanaması vardı kadıncağız her tenefüs wc ye gidip ped değiştirirdi
kendisde hep bize muhakkak ihmal etmeyin derdi paylaşırdı birçok şeyi o zamanalr pek anlamazdım ama şimdi nasıl da ilgi alanımıza giriyor

hayır olmaması normal zaten, kahve lekem geldiği için düşük tehlikem var:KK37: progestan kullanıyorum, inşallah sağlıcakla bizimle olur bebişimiz:emir_bebek:

satım 25 mayıstı, daha 4 hafta 4 günlüğüz:KK9::KK9: ben tickerımı yapamadım yaaaaaa, nerden yapılıyor bilemedim :111:

canım kullanıcı kontrol panelini aç, orda solda ayarlar var profili düzenle seçeneğini tıkla karşına gelen sayfada aşağıya doğru kişisel bildiler kısmı var 7. satırda bebeğinizin doğum tarihi kısmına beklenen doğum tarihini gir. böylece eklemiş olursun...

umarım yardımcı olabilmişimdir:KK34:

hayırlısı olsun inşallah biran önce toparlanırsın kanaman filan hiç olmaz
neden oldugunu söyledimi doktor neden düşük tehliken varmış
bebeğin tutundugu yerle ilgili mi rahimden kaynaklı mı yada kan pıhtılaşması mı bizimde bilgimiz olur Allah ayrdımcın olsun canım
ama geçeceğine inanıyorum ben beniim lisedeki sağlık öğretmenimin hep kanaması vardı kadıncağız her tenefüs wc ye gidip ped değiştirirdi
kendisde hep bize muhakkak ihmal etmeyin derdi paylaşırdı birçok şeyi o zamanalr pek anlamazdım ama şimdi nasıl da ilgi alanımıza giriyor

daha önce iki kez düşük yaptığım ve bir tane erken doğumum olduğu için şüpheli yaklaşıyor bakalım kısmetse artık

canım kullanıcı kontrol panelini aç, orda solda ayarlar var profili düzenle seçeneğini tıkla karşına gelen sayfada aşağıya doğru kişisel bildiler kısmı var 7. satırda bebeğinizin doğum tarihi kısmına beklenen doğum tarihini gir. böylece eklemiş olursun...

umarım yardımcı olabilmişimdir:KK34:

teşkkür ederim, bakalım işe yaradı mı?:KK9:

daha önce iki kez düşük yaptığım ve bir tane erken doğumum olduğu için şüpheli yaklaşıyor bakalım kısmetse artık

teşkkür ederim, bakalım işe yaradı mı?:KK9:

seni cesaretinden dolayı tebirk ediyorum ben şimdiden korkuyorum neler yaşayacağım diye
bende 6aylık ölü erken doğum yaptım 3gün karnımda ölü durmuştu bebeğim şimdi korkmuyorum desem yalan olur
ama her zaman aynı şeyle karşılacağız diye birşey yok bu sefer sağlıcakla dünyaya getirirz inşallah bebeklerimizi
cts benimde kontorlüm var bakalım kese görünecek mi
büyük ihtimal bendede iğneler başlayacak

aybuke merhaba.sanırım hamilesin........sağlıkla kucagına alırsın inş........fatıh beyden memnun kaldın mı?
neden yüksel beye gittiğini sordu acaba:44::44:

Anladim bilmiyordum ins hayirlisiyla en guzel en saglikli sekilde atlatir aliriz hayirkisuyla bebislerimizi kucagimiza

merhaba arkadaşlar bende normal şartlarda mart annesi olacağım.endişeli olan arkadaşlar var şunu söylemek istiyorum, kahverengi lekeler adet siklünüze yakın zamanda başlamışsa muhtemelen bebeğiniz yerleşiyor.implantasyon yaşıyorsunuzdur.bana öyle oldu 18,19 haziran lekelenmelerle geçti çok üzülmüştüm zamanla rengi açılıp kayboldu doktorum yerleşme olduğunu söledi.dün doktora gittim 4 haftalık bebeğim sat 27 mayıs ama imkansız en fazla 3 haftalık bebeğim :) ama sat baz alınıyor elbette.hepimiz sağlıklı hayırlı şekilde bebeklerimizi kucağımıza alalım inşallah

selam kızlar..

benim sat 28 mayıstı bende test yaptım silikte olsa çıktı 2.çizgiii ..çoook heyecanlıyımm.. daha doktora gitmedim galiba adetten bir hafta geçmesi gerekiyormuş onu bekliyorum..

aybuke merhaba.sanırım hamilesin........sağlıkla kucagına alırsın inş........fatıh beyden memnun kaldın mı?
neden yüksel beye gittiğini sordu acaba:44::44:

merhaba canım, çok teşekkür ederim iyi dileklerin için,tabi doktora neden öyle düşünüyorsunuz diye soramadım, sadece imalı gülüşünden cesaret alarak boşuna mı endişelenmişim ben dedim, o da evet boş yere endişelenmişsin dedi, hiç bir sıkıntın yok dedi, daha önce eczacımız da yüksel bey çok pimpirikli, onun tarzı böyle, her hastaya bir poşet ilaç veriyor tarzında konuşmuştu.

bu arada fatih beye gitmedim, anadolu hastanesinde mahmut bey var, adını daha önceden çok duymuştum, çok beyefendi ilgili hastayı dinliyor, sorularını cevaplıyor vs. diye, ben de merakımdan gittim gerçekten çok beyefendi birisiymiş, çok memnun kaldım, bundan sonra sanırsam ona devam edeceğim, hatta adam elime bir sürü test tutuşturdu bunları sağlık ocağında yaptır getir dedi, paragöz açgöz birisi olsa burda yapılcak bu testler de diyebilirdi, adamın tarzı benim çok hoşuma gitti.

seni cesaretinden dolayı tebirk ediyorum ben şimdiden korkuyorum neler yaşayacağım diye
bende 6aylık ölü erken doğum yaptım 3gün karnımda ölü durmuştu bebeğim şimdi korkmuyorum desem yalan olur
ama her zaman aynı şeyle karşılacağız diye birşey yok bu sefer sağlıcakla dünyaya getirirz inşallah bebeklerimizi
cts benimde kontorlüm var bakalım kese görünecek mi
büyük ihtimal bendede iğneler başlayacak

bu durumu ardı ardına yaşamadığım için cesaretli gibi görünüyorum aslında.bundan yaklaşık 5 yıl önce iki düşüğümü ardı ardına yaşadım , özellikle ikinci düşüğümde dünyam karardı, yıkıldım, kendimi çok zor toparladım, derken kızıma hamile kaldım, sorunlu bir hamilelik değildi ancak daha önce yaşadığım iki düşük nedeni ile 8 ay boyunca her an kaybedeceğim korkusu ile bir gebelik geçirdim, kabustu, derkn erken doğum oldu, kızımı sağ salim kucağıma almayı nasip etti Allah 'ım. Binlerce kez şükür olsun. Şimdi yine kızım için bir kabus dolu günlere daha hazırım, çünkü boynu bükük kalmasın istiyorum, kardeşi olsun çok istiyor, kızım için her şeye katlanırım, o her şeye değer.:KK16:

merhaba arkadaşlar bende normal şartlarda mart annesi olacağım.endişeli olan arkadaşlar var şunu söylemek istiyorum, kahverengi lekeler adet siklünüze yakın zamanda başlamışsa muhtemelen bebeğiniz yerleşiyor.implantasyon yaşıyorsunuzdur.bana öyle oldu 18,19 haziran lekelenmelerle geçti çok üzülmüştüm zamanla rengi açılıp kayboldu doktorum yerleşme olduğunu söledi.dün doktora gittim 4 haftalık bebeğim sat 27 mayıs ama imkansız en fazla 3 haftalık bebeğim :) ama sat baz alınıyor elbette.hepimiz sağlıklı hayırlı şekilde bebeklerimizi kucağımıza alalım inşallah

ne güzel yazmışsın, inşallah dediğin gibi olur. benimde regl günlerimde başladı kahve lekem, regl yerine kahve leke geldi, işte benim geçmişimde yaşadıklarım nedeni ile doktor düşük tehdidin var dedi, bu ilk hamileliğin olsa daha önce düşük yapmamış ve erken doğumun olmasa sana bu durumun olabileceğini söylerdim dedi ama malesef geçmişteki yaşadıkların beni düşündürüyor dedi, bakalım kısmetse hayırlısı ise bizimle olsun. Biz onu çok istiyoruz:emir_bebek:

selam kızlar..

benim sat 28 mayıstı bende test yaptım silikte olsa çıktı 2.çizgiii ..çoook heyecanlıyımm.. daha doktora gitmedim galiba adetten bir hafta geçmesi gerekiyormuş onu bekliyorum..

Ben de 2014 mart annesi olucam inş :nazar::nazar:
Dr randevumu 6 temmuza aldım

hoşgeldiniz arkadaşlar, hayırlı olsun:KK9::KK9::KK9::KK9:

hep birlikte sağ salim kucağımıza alalım yavrularımızı inşallah :KK49::KK49::KK49:

hoşgeldiniz arkadaşlar, hayırlı olsun:KK9::KK9::KK9::KK9:

hep birlikte sağ salim kucağımıza alalım yavrularımızı inşallah :KK49::KK49::KK49:

aminnnn inşallah cnm... çok korkuyorum bi problem çıkar diye o kadar çok olumsuz örnek okudumki ödüm kopuyor:KK43:

aminnnn inşallah cnm... çok korkuyorum bi problem çıkar diye o kadar çok olumsuz örnek okudumki ödüm kopuyor:KK43:

içini ferah tut canım, rahat tutki bebeğinin de sana sağlıkla gelsin biliyorsun ki strese yer yok bizim için hem yüzlerce güzel örnekler var.. sen hep onları oku onları gör... gerisi Allah'a kalmış....

içini ferah tut canım, rahat tutki bebeğinin de sana sağlıkla gelsin biliyorsun ki strese yer yok bizim için hem yüzlerce güzel örnekler var.. sen hep onları oku onları gör... gerisi Allah'a kalmış....

haklısın canım...dua etmekten başka yapabilceğimiz birşey yok..inşallah hepimiz sağlıkla huzurla alırz kucağımza minik meleklerimizi..

merhaba arkadaşlar. biz 4+3 üz bugün doktara gittim ve bhcg değerim 2903 çıktı ultrasonda da iki kese ve içlerinde yolk sakları göründü:) progesteronum 51 çıktı sizce nasıl bir değer. doktorum bi problem yok dedi. umarım sağlıklıca alırız bebişlerimizi kucağımıza.

X