2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
ayni seyleri bende yasadm ve sinirlerim alt ust oldu cnm. hamile.kalmadan tam 10 gun once baska bir doktora gitmistim.vajinal ultrasonla bakmisti.rahmin temiz demisti simdi 3cmlik miyom sinirimi bozdu. banada birsey olmaz kese ona uzak dedi ama yinede stres oldum. Rabbim evlatlarimizi korusun

yok canım korkma. Allah onlara ömür verdiyse korur mutlaka, hepsi allaha emanet büyüyo içimizde. ben de çok korktum adam gibi de bişey açıklamadı. bebekle birlikte büyür o diyo iyi de ne kadar büyücek nasıl olcak bilgilendirme yok bi de özel hastane yani. hiç kan değerlerime bakmadan kan vitamin bissürü şey yazdı. başka doktora da görünmeden içmiyom onun verdiklerini. eğer aklında miyomla ilgili bişey varsa uzmantv den bak adam bi güzel anlatıyo miyom un ne olduğunu. ben doktorumdan alamadığım açıklamayı ordan aldım çok geçmiş olsun canım sakın takma kafana

slm ii geceler kızlar keseyi görenleri ve pıt pıttları duyanları tebrik ediyorum darısı duymayanlara ve bana inş :))
Kızıma hamileyken ilk keseyi gördüğümde kesenin 3 katı falan kist oluşmustu bende dr.um geçer ilerde geçmesede bebeğe zararı olmaz demişti bir ay sonra gittiğimde kist falan kalmamıştı kendiliğinden kaybolmuştu takmayın kafanıza içiniz ferah olsun...Allah bebişlerimizi korusun inşallah.:emir_bebek::emir_bebek:

yok canım korkma. Allah onlara ömür verdiyse korur mutlaka, hepsi allaha emanet büyüyo içimizde. ben de çok korktum adam gibi de bişey açıklamadı. bebekle birlikte büyür o diyo iyi de ne kadar büyücek nasıl olcak bilgilendirme yok bi de özel hastane yani. hiç kan değerlerime bakmadan kan vitamin bissürü şey yazdı. başka doktora da görünmeden içmiyom onun verdiklerini. eğer aklında miyomla ilgili bişey varsa uzmantv den bak adam bi güzel anlatıyo miyom un ne olduğunu. ben doktorumdan alamadığım açıklamayı ordan aldım çok geçmiş olsun canım sakın takma kafana

saol cnm. ya sorma bizimkide ozel hastaneydi sozde adamin bi dovmedigi kaldi. %25 dusuk olabilir.bu aylarda bilmem ne bi suru saydirdi. zaten.tek randevu bulabildigim doktor oydu anlamam lazmdi. bence sende dogrusunu yapiyosun onun verdigi ilaclari icmemekte kan tahlili yapmadan ilac vermekte neymis oyle. bana miyomun tek yan etkisi asiri kasik agrisi dediler ama onuda hic yasamiyorm cok sukur. Allah koruduktan sonra dedigin gibi oyle yada boyle saglikla gelir yavrularimiz

miyom rahim dışındaysa ve küçükse hiç korkmayı. yeterki rahmin içinde olmasın :KK43:

walla benim akıllı doktorum nerde olduğunu söylemedi. zararı yok dediğine göre umarım gerçekten zararı olcak bi yerde değildir. gitmiş miyom u ölçmüş 3 cm diyo keseyi ölçmedi mi naptı kesem kaç cm bilmiyom heyecandan ben de sormak aklıma gelmedi o anda.

saol cnm. ya sorma bizimkide ozel hastaneydi sozde adamin bi dovmedigi kaldi. %25 dusuk olabilir.bu aylarda bilmem ne bi suru saydirdi. zaten.tek randevu bulabildigim doktor oydu anlamam lazmdi. bence sende dogrusunu yapiyosun onun verdigi ilaclari icmemekte kan tahlili yapmadan ilac vermekte neymis oyle. bana miyomun tek yan etkisi asiri kasik agrisi dediler ama onuda hic yasamiyorm cok sukur. Allah koruduktan sonra dedigin gibi oyle yada boyle saglikla gelir yavrularimiz

bana da en iyi doktor demişlerdi o yüzden ısrarla ona gittim ama son randevu benimdi adam sonuncuyum diye midir nedir yorgunluktan mı nedir doğru düzgün ilgilenmedi bile. 10 gün sonra başka bi hastaneye gitcem bakalım dinlicem bebeğim kalp atışını. ayy yerim ben onun minnacık kalbini :)

ya bişey sorcam :S ben hamileliğimi öğrenmeden önce saçımı kestircektim iş güç derken ertelemiştim yarın öbür gün diye sonra hooopp bebeği öğrendim. batıl bi inanış var ya hani hamileyken saç kestirilmez bebeğin ömrü kısa olur, düşük olur vb gibi. böyle şeylere hiç inanmazdım ama söz konusu insanın bebeği olunca işler değişiyo korkuyom yine de :S saçlar süpürge gibi oldu çatal çatal upuzun ve çok gür hava sıcak nasıl darlanıyom tahmin edin. napsam yaaaaa ?

Dr.a gittim, kese fln göremedik, değerim çok az yükselmiş kızlar.
Çok üzüldüm 645ten 766ya yükselmiş 2 günde.
Rabbim bebişimi korur ve değerim birden yükselir inşallah.
Dr. çok az 1 şansımız var dedi.
Pazar günü tekrar kan testi yapcaz.
Hakkımızda hayırlısı :KK14:

canım yeni gördüm.sakın bozma moralini.bence herşeyy yolunda gidecek ve önce hangimiz doğum yapacak diye iddialaşacağız :KK66:))
sen iyi ol,o da iyi olacak :)

ya bişey sorcam :S ben hamileliğimi öğrenmeden önce saçımı kestircektim iş güç derken ertelemiştim yarın öbür gün diye sonra hooopp bebeği öğrendim. batıl bi inanış var ya hani hamileyken saç kestirilmez bebeğin ömrü kısa olur, düşük olur vb gibi. böyle şeylere hiç inanmazdım ama söz konusu insanın bebeği olunca işler değişiyo korkuyom yine de :S saçlar süpürge gibi oldu çatal çatal upuzun ve çok gür hava sıcak nasıl darlanıyom tahmin edin. napsam yaaaaa ?

canım ben bilmeden saçımı boyadım nolur nolmaz garanti olsun diye. öğrendikten sonra da kestirdim. benim saçımla bebeğimin ne alakası olabilir ki diye. çok kestiren arkadaşım var şimdi tosuncuklar kucaklarında

canım ben bilmeden saçımı boyadım nolur nolmaz garanti olsun diye. öğrendikten sonra da kestirdim. benim saçımla bebeğimin ne alakası olabilir ki diye. çok kestiren arkadaşım var şimdi tosuncuklar kucaklarında

ben de ne alakası var diyorum hadi boyayı anlarım da kestirmeye aklım ermedi :KK70: ne bileyim bi kaç kişi sakın kestirme falan deyince tırstım :S

canım sen düşünme öyle herkesin dediğini...
o kadar abuk subuk şey varki bende inanmıyorum...
ama için rahat etsin diye yazayım 2 gün önce atvdeki iftar programı varya orada çıkan bi hoca var...
ben nette takılıyordum o program açıktı birden hamilelerden falan bahsedince dikkat kesildim...
aynı bu soruyu sordu biri...
hoca kesinlikle yok öyle bişey dedi :KK34:

YXLIXX cnm dualarim seninle.allahin izni ile bebisin seninle olacak.icini ferah tut

bir de bişi sormak istiyorum bebeğinizi ilk öğrendiğinizde kaç haftalıktı ve beta hcgniz kaç çıkmıştı?

3+3 te 46.5
4+0 da 258 idi..

KEsede 6+1 de 1.5 cm
Bebek 0.378 cm

Bu sac kestirmeyi bende duydum.eltim soyledi.sacmalik dedim.israrla sakin kestirme dedi korkuttu beni.sanirim kestirmicem :KK43:

merdiven altindan gecmemeye dikkat etmiyorsan, karakedi gorunce sacini tutmuyorsan kestir cnm. buda ayni onlar gibi bir batil inanc sonucta :)

X