2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
merhaba bende mart annesiyim.
ikinci bebek
son adet tarihim :8 haziran
muhtemel doğum tarihi:16 mart

Son düzenleme:
Selam kızlar bende 2014 mart annesi olacağım Allah nasip ederse.. Herkesin güzel bir hamilelik geçirmesini ve hayırlısıyla bebişlerini kucağa almalarını dilerim..

selam kızlar bende kısmet olursa 2014 mart annesı olacagım sat ım 26 mayıs buna göre hesaplarsam 7 haftalık olmalıyım ama dr cuma gunu gıttıgımde 4 haftalıksın demişti sizce neden ve ne zaman ultrasonda görürüm ?..

Esmerguzeli
Ben uc kere havuza girdim bi sikayetimde olmadi
Bence olca varsa zaten olur denizde bisi olcani hic sanmam
Su unluler hamileliklerinde hergun yuzen tipler var hergun deniz nerde havuzda yuzuyorla
Bisi olmaz anneni razi edersen gir :)

günaydıııınnnn,
ben de önceki gün havuza girdim ama ek kalmadım içinde, kendimi fazla da yormadım. yalnız sanırım üşütmüşüm idrar yollarımı, daha girmeyecem...

Dun doktora gittim keseyi goremedik kanda bakti 1886.7 li degerlwrdeydi 5000 olunca gorunur dedi. Ilac ve igenemi (kan pihtilasma ) verdi haftayacardamba tekrar kontrolum vvar.sizlerde durumlar nasıl ?

günaydın mart anneleriiiiiiii,
dün kontrole gittim, kalp atışlarını belki duyabiliriz demişti doktor. bana çok erken gibi gelmişti çünkü 5+6. günümdeydim dün. haliyle minişimiz kendini ve kalp atışlarını göstermedi. birz canımız sıkıldı tabii, ama doktor daha zaman var dedi. ben de içimden dedim "madem erkendi niye bugüne çağırdın?" neyse kızlar, medipol üniversitesi hastanesine giden var mı, oradan bi doktora gitmek istiyorum isim verebilir misiniz? şöyle hem alanında iyi olsun, hem de insani ilişkileri bakımından anlayışlı, empati sahibi, güleryüzlü, açıklayıcı biri olsun...

kızlar keseciğimizi gördük tam 5+2 de göründü 2 hafta sonra kalp atışı için gideceğim inşallah ama sabretmek çok zor doktoruna oruç tutmanın bir zararı olur mu diye soran oldu mu aranızda ben heyecandan unuttum sormayı.. Bugün tutmadım ama tutmak istiyorum bebek için bir sakıncası yoksa Eki Görüntüle 752059

canım çok duygulandım :2: haftaya benim de görünür inşalalh. ve muhtemelen böyle olacak.......... Maşşallah canım çok sevindim...

Wuuhuu bisürü yeni anneadayimiz warr..hosgeldiniz kizlaarr

Son düzenleme:
Cicada gozun aydiinnn

kızlar keseciğimizi gördük tam 5+2 de göründü 2 hafta sonra kalp atışı için gideceğim inşallah ama sabretmek çok zor doktoruna oruç tutmanın bir zararı olur mu diye soran oldu mu aranızda ben heyecandan unuttum sormayı.. Bugün tutmadım ama tutmak istiyorum bebek için bir sakıncası yoksa Eki Görüntüle 752059
oyy cok duygulandim gorunce ya gozlerim doldu ben de istiyorumm

Ben geldim nihyet listeye girmeye hak kazandim ikizmis bebeklerim o gerizekali doktora uysam iki bebegimi birden kaybetcekmisim ve doktor muayenede birinin kalp atisini gordu digerini goremeyince 4lu ultrasona gonderdi ve cok sukur ikisininde kalp atisini gorduk :)))
gozun aydin cokk sewindimm..oki minnoş birden demek:))

Merhaba tekrar. Çok nadir giriyorum ama yinede yazmak istedim. Benim bekleyişim bir hafta daha uzadı, doktorumuzun işi çıkmış bütün randevular iptal edilmiş. Bunda da vardır bir hayır. Kesesini göremedim daha ona yanıyorum. Hep bir mani çıktı, doktor 5. haftadan sonra bir daha bakamadı. :18:

Allah'ım hepimizin meleklerini korusun.
Al benden de okadar..bende daha nekese gordum ne bisiy..dun 7 haftam bitti..sali kontrolum war 8 bitiyo tam..artik pitpitlarla keseyi ayni andq gorcem insallah..

Kızlar kasıklarınızda hafif hafif ağrılar oluyo muuu?
Şükürler olsun ben bugün daha iyiyim, baş ağrım şimdilik yok.:KK16:

keske hafif hafif olsa bende cok fena sancilar vardi birtek dun biraz azaldi korkuttu beni bu kasik agrilari:KK50:

günaydın kızlar bugun doktora gidiyorum insallah kalp atıslarını duyucam dua edin donuste yazıcam

Bayanlar hamilelikte denize girebilir miyim diye doktora sormustum bi sakincasi yok demisti ama annem sinir ediyor zorla girdirmiyor beni denize ilk aylarda sakincaliymis ileri aylarda girince bisi olmaz diyor anne lafini yabana atmak istemiyorum :/ siz napiyosunuz giren var mi acaba

ben girdim ama fazla kalmadm birde öğle sıcağında girme

kızlar bende de vardı walla kasık ağrıları , yawas yawas geçiyor ama , doktorum rahim büyüdüğü için bu ağrılar çok normal dedi , korkulacak bişi değilmiş... tabii gene tedirginlik oluyor.

benimde dün gece fena baş ağrım vardı :KK14::KK14:

kızlar bende de vardı walla kasık ağrıları , yawas yawas geçiyor ama , doktorum rahim büyüdüğü için bu ağrılar çok normal dedi , korkulacak bişi değilmiş... tabii gene tedirginlik oluyor.

benimde dün gece fena baş ağrım vardı :KK14::KK14:

Geçecek kuzum elbet bugünlerde. Zorlu 1 süreç bizi bekliyo, Rabbim yardımcımız olsun.
İlk bebeğim çok acemiyim.1 tanede Ocak ayında kimyasal gebelik geçirdim, ister istemez korkuyorum.
Baş ağrım öğleden sonra yine oldu dün ama şu an iyiyim şükürler olsun...:KK16:
Bu arada dr. a 6. haftadan sonra gideyim diyorum. Şu an 4+2 daha benim bızdık.

Son düzenleme:
X