2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Arkadaslar beni listeden cikarin isterseniz cunku tahmini dogum 28 subatmis satim 24 mayisti ama yine de bu topicte de olucam:))

Bende sadece kese göründü, miniğim içinde henüz görünmüyordu 10 gün sonraya randevu verdi inşallah hem kalp atışını hem de yavrumu görürüm

ne zaman gitmiştin peki kese göründüğünde? benden 2 gün önde gidiyorsun sanırım canım bende biraz mide bulantısı başladı ama şiddetli değil her istediğimi yiyebiliyorum inşallah böyle devam eder, mide bulantısı için yemek yerken içecek tüketme içeceği yemeğin üzerine iç bir de yararlı değil ama tuzlu kraker iyi geliyor bana bende çalışıyorum kraker biraz yatıştırıyor sanki beni,

Ben dün gittim doktora, bebeği göremediği için ne kadarlık olduğunu söylemedi. Tahminen 5 haftalık zaten ama doktor ne diyecek bilmiyorum. benim bütün iştahım kesildi, canım hiç bişey istemiyor Resmen ruhumu sıkıyorlar gibi çok daralıyorum, ağlıyorum falan hiç iyi değilim Allahım güç kuvvet versin, inşallah kısa zamanda geçer bu halim.

herkese merhaba bende mart annesi olucam inşallah Rabbim nasip ederse. bebişimi 1 temmuz'da öğrendim ve dün kesinleşti
çok mutluyum

listeye beni de ekleyebilir misiniz

yaş 27 ilk bebeğim kocaeli de oturuyorum sat 4 haziran bdt 12 mart (inşallah)

canım ben kocaeli de oturuyorum ve konak hastanesine gidiyorum tavsiye üzerine istersen konak hastanesini araştırabilirsin

okudum blogunuzu, gerçekten tam doğru tespitler, bu arada espirili bir eşin var sanırım çok güzel bir anı bırkamışsınız ömere, Allah uzun ömür versin, ben de bu aralar sadece portakal suyu içebiliyorum ve menüm müsaitse ayran, gerçekten ilk üç ay ve son üç ay çok zor oluyor, Allah sabır versin de kavuşalım yavrularımıza

13 olsa iyi benim paşam 16.haftada göstermişti ama ne göstermek olduğu gibi açmış ne var ne yoksa

benim kızım da tam 16. haftasında göserdi o zamana kadar kk daki tüm arkadaşlarım öğrenmişti en sona ben kalmıştım, çatlamıştık meraktan

inşallah bir şey olmaz, progestan vermedi mi? bende de lekelenme olmuştu, bir tane düşük önleyici iğne verdi, bir de progestan ilacı, iğne vurluduktan sonra zaten lekem kesildi, şimdi hergün progestan alıyorum, çok şükür kahve lekem yok

aaaaaa, gerçekten bazı doktorlar zıvanadan çıkmışlar, bu ne yaaaa! çok sinirlendim çünkü benim doktorum 4+3 ken gittiğimde keseyi gördü, hatta dur bakalım kist oluşmuş mu dedi, kisti de gördü, kistin de oluşmuş gayet iyi bir durum dedi, o zaten bebeği koruyan bir kist olduğu için oluşması bebek gelişimi için iyi bir durummuş zaten, hani şu iki çift lafı etmeye eriniyorlar ya deli oluyorum

Caglardamla:

Kocaeli'de doktor tavsiyesi istersen ablam doğumunu Konak hastanesinde yaptı, doktoru da Erkan Bey'di. Cok memnun kaldı, ben İstanbulda otutuyorum ve acibadem hastanesinde doktorum ama ablam diyo ki ben sana benim doktordan randevu alır genel bir kontrol yaptırırım:)

Arada da Semih bey diye biri vardı Profesordu ona da kontrole gidiyordu (sanirim baska bur hastane de) ablam ama Semih bey cok yogun oldugu icin doğumunu Erkan Beyle yaptı. Aklında bulunsun...

Merhaba Arkadaslar,

Sabah kalktığında midesi yananlar var mı? Benim acayip yanıyor.
Bulantilarim gecti bu arada ama halsizlik oluyor yemeklerden once falan, Canim birşey yemek istemiyor cogu zaman. Siz ne durumdasınız?

dün doktora gittim kese göründü çok şükür...

benimde hafif bir mide bulantım var mide yanması reflü şikayetimden dolayı hep vardı hamilelikte arttı... gaviscon şurup gebelikte güvenle kullanılıyor midesi yananlara tavsiye ediyorum...

canım benim sat 29 mayıstı ama haziran olarak hesapladım. gebe kaldığınız ay dediği için sanırım yumurtlama döneminden bahsediyor. tabii ne kadar tutar orası meçhul de insan merak ediyor işte:)

aybuke07; evet cnm progestanin hapini verdi gunde 3 kez. ins birse olmaz.
arkadaslar bu arada benide listeye eklermisiniz. yas27, ilk bebek, sat 31 mayis. eskisehir

Ramazan geliyor oruc tutacak misiniz ben düşünüyorum ama yapabilir miyim bilmiyorum calisiyorum da tutmanın bir sakıncası olur mu acsba

*merhaba arkadaşlar inşallah ben de 2014 mart annesi olacağım. beni de alır mısınız aranıza?
yaşım 28- ilkbebek- sat 10 haziran- çorum

kızlar bana bi yardımcı olun yapamadım bi türlü. profilimden doğum tarihini yazıyorum değişiklikleri kaydet diyorum ama görünmüyo niyee

kızlar bana bi yardımcı olun yapamadım bi türlü. profilimden doğum tarihini yazıyorum değişiklikleri kaydet diyorum ama görünmüyo niyee

Muhtemelen seneyi değiştirmeyi unutuyorsun... Ben ilk öyle yapmıştım... Bu yüzden doğum yapmış gibi gözüküyorsun....

kızlar merhaba kaç gündür yazamıyorum arada bir girip bakıyorum ama yazmaya duramıyorum

p.tesi günü şiddedli kasıl ve bel ağrılarına dayanamayıp gece hastaneye gittim
aslında öğrendikten 10 gün sonra gitmeyi düşünüyodum dr.a ama dediğim gibi
ağrılarım olunca gittim nöbetçi dr.a kese göründü düşük teklikem olduğunu söyledi
ilaç fln vermiceğini sadece normal herkesin kullandığı vitamin folbiol verip 10 temmuza
gün verip yolladı ama içim hiç rahat etmedi hiç bişey söylemedi dediklerimede dalga gecer cinsten
cvp verdi bende salı günü başka bi hastanede önerilen bi dr.a gittim

dr. kesenin etrafında hematom yani kanama alanı olduğuğnu düşük tehlikesi olduunu
söyledi düşük önleyici progestan yazdı ve folbiol yazdı
10 gün boyunca hiç kalkmadan yatmamamı söyledi 20 gün de ilişki yasak dedi
oruç yasak beslenmene dikkat etmelisin dedi 11 temmuz gününe randevu verdi
hem kalp atışlarını görürüz hem hematom ne durumda ona bakarız dedi
o gün aç karnına gidip tahlillerimi yaptırıcakmışım liste verdi tahliller için

ama kızlar acayip iştahsızım hiç bişey yemesem akşam ederim ama zorlaya zorlaya
yemeye çalışıyorum neden böyle anlamıyorum sabahları mide bulantısı oluyo ama gün içinde geçiyo
kızımda hiç böyle olmamıştım

bakalım bekliyorum elimden gelen özeni gösteriyorum ama benin birde kızım var
onunlada ilgilenmem lazım hiç iş yapmıyorum yemek haricinde ama mecbur kızımla ilgileniyorum
oyun istiyo ilgi istiyo sürekli yatamıyorum Allah'ım sağ sağlim bişey olmadan kavuştursun inş. bebişlerimize kızlar

uzun oldu ama yazmaya başlamışken yazayım dedimmm

Ramazan geliyor oruc tutacak misiniz ben düşünüyorum ama yapabilir miyim bilmiyorum calisiyorum da tutmanın bir sakıncası olur mu acsba

deminde yazdığım gibi canım dr.um bana yasakladı
dr. a danışarak kendi durumunu göz önünde bulundurarak
karar vermelisin

bak görürsün senin hematomdan eser kalmayacak:)) bi bakcan bebiş oynuyor:))) senin bebişler seni seviyor zaten üzmüyorlar hiç ama elifim bitanem gerçekten çok hareketli ve ilgi bekliyor o konuda Allah yardımcın olsun,buarada ben ilacı 2 kez alıyorum ve hiçbir yanetkisi ve ağırlığını görmedim inşallah da görmeyiz iki hematomlu gelin görümce çatır çutur doğururuz inşallah:)

benim Allah'a şükür şimdilik bi bulantım iştahsızlığım yok normalde çok su içmezdim şimdi içmeye çalışıyorum. ramazanda tutarım diodum ama 2 saatten fazla dayanamıyorum açlığıma. doktoruma da sormadım ama tutmicam galiba aslında çok istiyorum tutmayı borç bırakmak istemiyorum:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…