2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
amanınnn aynı benim hamileliğimi yazmışsın :)
benim oğlum 14 aylık ve ilk 3,5 ay çok zorlandım
bulantılar kusmalar baş dönmeleri aç geziyordum resmen ama bebek stoklardan tükettiği için sorun olmuyor paniğe gerek yok :)
12.haftadan sonra artık biz ne yersek kuzularımız da ondan faydalandığı için daha çok dikkat etmek gerekiyor
ben ilk aylar neredeyse kaşarlı tostla sürdürdüm hayatımı diyebilirim
hatta eşimin bir yazısı var "erkek gözüyle ilk aylar" diye, ilk aylarda yşadıklarını anlatmış
hayat ÖZsöyler: O'nu beklerken - Erkek gözüyle hamilelik - Bölüm 1: İlk Aylar

Peki sizlerin suan ne tarafinda kasilmalari nerde hissediyorsunuz
Ben ogrenene kadar hep sagim kasiliyordu
Ogrendikten sonrahep solymda kasilmalar simdi
Buda cinsiyette belirleyici olabiliyormus diye duymustum ama hangi taraf ne bilmiyorum
cinsiyet işi pek belirleyici olmuyor bence
bizim 2012 nisan anneleri grubumuzda çoğunu ters çıkmıştı :)

13 olsa iyi benim paşam 16.haftada göstermişti ama ne göstermek olduğu gibi açmış ne var ne yoksa

kızlar çok şanslısınız ki bahar annesi olacaksınız
benim küçük paşam 2 yaşını doldurduğunda tekrar bahar annesi olmak için çalışmalara başlayacağım
sağlıkla kucağınıza alın inşallah
ve 12.haftadan önce beslenemiyorum diye üzülmeyin 12densonra daha çok dikkat ediinnnnn

Benim kasilmalar cok farkli sagda da oluyor solda da yani sanki iceride geziyor gibi :/

merhaba kızlar benim sat 1 temmuz bugün hastaneye gititm kese görünmedi ptesi hcg173 tü. dr bugün de istedi. sonuç 3.30 da çıkacak. 700 olması gerek dedi.
utrasondan da baktı karından. kalınlaşma var dedi. haftaya cuma kontrole gidicem.

Slvy1987 benimde bat 2 temmuzdu acaba benimde gorunmezmi? Dollenme tarihiylede alakalidir ama ben 25 haziran idrarda ogrendim cok erken .gerci dr a gitmicem daha ama meraktanda catliyorum

selam kızlar ben geldimm...
sayfalar almış başını gitmiş walla okuyamadım

yeni anne adaylarımızda hoşgelmişş

benim kese göründü kızlar..pazartesi kalp atışları için gidicem inşallah dua edin kızlar

benm sat 26 mayıs 29 haziranda gittim görünmedi, yarın tekrar gidicem... inşallah değerin doktorun istediği kadar yükselmiştir

ne zaman göründü inşallah pıtpıtlarıda duyarsınn

ne zaman göründü inşallah pıtpıtlarıda duyarsınn

geçen hafta göründü..inşallah cnm...

bu arada bu doğum tarihi hesaplayıcılar hep farklı hesaplıyor ya sat aynı olup farklı gün çıkanlar war anlamadım gitti :44::44::44:

kizlar merhaba. bende bugun tam 5 hafta oldum ve keseyi gorum. yalniz bende myom varms. ama kese myoma uzak bir yere yerlesmis sorun olmaz.dedi doktor. birde benden 2 gun ust uste 1 er damla kahve rengi akinti gelmisti. ondan baya korkuttu doktor. yat dinlen hic kalkma diye. insallah birsey olmaz yavrularimiz sag saglim gelirler.

kızlarr beni de ekleyinnnn :)

turuncutosbaa 28 ilk istanbul SAT 26 mayıs BDT 2 mart

inş. bende marta anne olurum:) ilk bebeğimi kaybettim bunu kollarıma almayı nasip etsin Allah inş.

Merhaba bende ikinci bebeğimi bekliyorum hayırlısıyla inşallah sat 04.06.2013 bat 30.06.2013 :))

Merhaba arkadaslar geldim doktordan benim satimdan itibaren sayinca bugun tam 6 haftam doldu.gecen cumartesi ilk kez doktora gitmistim.normalde kocaelide yasiyorum ama burda doktor bilmiyorum o nedenle istanbulda arkadasima gitmistim o bakti 6.27 mm di haftaya gel kalp atislarini duyalim demisti.ben de kocaelide de doktor arastirdim ikili gideyim diye en iyi dedikleri doktora gittim adam bakti 20 mm olmus ama kalp atisi ustten duyulnadi vajinal de ben baktirmak istemedim batil inanc gibi belki sma olsun bir de sol tarafta cok kucuk bi kist var dedi ben de ne alaka gecen hafta yoktu dedim cok kucuk onemsiz bisi dedi ama robot gibi bir adamdi fabrikasyon yani duzgun bir aciklama yok tak tak anlatip gecti hic bisi anlamadim.neyse ciktim istanbulda gecen hafta gittigim doktoru aradim boyle boyle dedim.ya o cok normal hamilelikte artan hormonla oluyor zamanla geciyor bebegi koruyor dedi ama bu denmez ki salakca dedi bazi doktor sever heyecan yapmayi kist var demeyi ama bisi yok korkma hamilelikte olusan artan hormojun etkisi bu dedi.oyle yani kocaelide yine doktor ariyorum istanbulda da olsun burda da doktorum acil durumlar icin

geçen hafta göründü..inşallah cnm...

bu arada bu doğum tarihi hesaplayıcılar hep farklı hesaplıyor ya sat aynı olup farklı gün çıkanlar war anlamadım gitti :44::44::44:

benim de geçen pztesi kese göründü 5mm idi. perşembe başka bir doktora daha gittim 1cm olmuş kese. pazartesi gittiğim doktor haftaya salı beni bekliyor bebişi kesenin içinde göreli, kalp atışlarını duyalım diye. bana erken gibi geldi kızlar 6. haftada görünür mü kiiiii????

bu arada doktorum biri 5mart dedi doğum tarihine, diğeri 4 mart. neye göre değişiyo anlamadım:)

benim de genellikle sol tarafımda bi sızı oluyor. çin takvimine göre de erkek görünüyor. bakalım hayırlısı hepimizin bebişleri sağlıkla doğsun da, gerisi pek önemli diil:)

benim de genellikle sol tarafımda bi sızı oluyor. çin takvimine göre de erkek görünüyor. bakalım hayırlısı hepimizin bebişleri sağlıkla doğsun da, gerisi pek önemli diil:)

canım sen yazınca baktım şimdi çin takvimine de, gerçi ben kese görme kalp atışı duyma merakındaydım ama merak işte...
burda gebe kalınan zamana sat mı yoksa sat tan 14 gün sonrası ovulasyon gibi mi hesaplıyoruz

sevgili mart anneleri kalp atışlarını duydunuz mu kaçıncı haftada duyulur acaba? ben bugün 4+6 oldum kese anca görünür herhalde, haftaya kalp atışını duyabilir miyim sizce

Selam canlar nasılsınız?

Ben zorlu bir gebelik geçircem sanırım, 2 gündür işten izin alıp geliyorum eve borcumuz var, bir süre daha çalışmam lazım ama sanırım yapamıycam çok kötüyüm ben ya mide bulantısı için doktorum ilaç verdi ama yanması geçmedi, yemek falan yiyemiyorum çok halsizim sürekli uyumak istiyorum :26: sizler nasılsınız?:26:

sevgili mart anneleri kalp atışlarını duydunuz mu kaçıncı haftada duyulur acaba? ben bugün 4+6 oldum kese anca görünür herhalde, haftaya kalp atışını duyabilir miyim sizce

Bende sadece kese göründü, miniğim içinde henüz görünmüyordu 10 gün sonraya randevu verdi inşallah hem kalp atışını hem de yavrumu görürüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…