2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

Güzel bir karar ama uygulanabilir gelmedi pek bana:)

Merhaba kızlar bende mart ayında bebek bekliyorum bebeğim 3 haftalık kadarmış doktor yarın ultrasonda tam belli olur dedi.
İnşallah hepimiz hayırlısıyla bebeklerimizi kucağımıza alırız.

Güzel bir karar ama uygulanabilir gelmedi pek bana:)

İlk kendimi tutma eylemini 6 haftada kalp atisina gidip ikinciye 6 hafta sonra yani 12 haftada giderek gerceklestiricem insallah
Bu hedefim tutsun sagluk ocaginda iyi bi ebe bulursam 24 haftaya kadarda beklerim insallah

benim de su içmek midemi bulandırıyor su görmek bile istemiyorum ama kendimi zorluyorum.

ben kesin uygulayamam ama elle kalp atışı dinlemek nasıl oluyor, stetoskopla falan mı dinliyorlar?

bugün çok halsizim bitkinim, yatmak istemiyorum yapcak bi işim de yok, çok sıkıcı yaaaaaaaa

İlk kendimi tutma eylemini 6 haftada kalp atisina gidip ikinciye 6 hafta sonra yani 12 haftada giderek gerceklestiricem insallah
Bu hedefim tutsun sagluk ocaginda iyi bi ebe bulursam 24 haftaya kadarda beklerim insallah

Ben daha hiç gitmedim doktora salı günü gideyim diyorum 6+2 olunca. Ben de tutuyorum kendimi:)
Çok sık gitmek de mantıksız aslında katılıyorum kesinlikle sana

Bayanlar selam saglik ocagina kan vermistim bugun sonuclar cikti evde test yapmistim pek guvenmemistim ama dogru hamileyim :) hcg dünün degeri 41.5 cikti yalniz aklima takilan su oldu doktor 3 haftalik falan dedi onun degeri bu sonra hemsire bi cihazla hesapladi 5 hafta 3 gunluk dedi hicbisi anlamadim :/ sat 26 mayis

adet tarihine gore hesaplamıs hemsire.. O sekilde hesaplanır zaten.. ama BHCG degerin 3 haftalık il euyumlu. Gec dollenme olmus olabilir.. Onemli olan 2 gunde bir artıs olması.

Kızlar işten geldim oturdum erik, yeşil kayısı yiyorum, iş yerinde düşünürken bile ağzım sulanıyodu. Tatlı ise bu sıcakta çekilmez diyorum, normalde yemediğim kadar az yiyorum tatlıyı? Sizin var mı çok canınızın çektiği/istemediği şeyler???? Şimdiden erken gibi ama...

canım hiç bişey çekmiyorrr, yemek yemek istemiyorum ama şöööyle buz gibi acılı şalgam olaydıı hayır demezdim birazdan eşimi gönderiyim bari, eli mahkum nasıl olsa

ya ben kk ya neden zor giriyorum, bir dayfadan diğernie geçerken bile beklemek zorunda kalıyorum, ben de mi var bir sorun, kk da mı?

Benim canim henuz bisi cekmedi
3 ogun yemegimide yiyorum ne cok istahliyim nede degil
Kizimdada hic etkilememisti hamilelik istahimi
Bakalim hep boylemi gidecek genelde cok hassas olanlarin disinda 6 haftadan sonra baslar bulanti falan
Merakla bekliyorum :))

Öğrendiğimden beri yediklerimle yaklaşık 2 haftada 2-2,5 kilo aldım galiba kıafetler sıkıştırıyor, bana diyetisyen gerekecek galiba, gerçi hareketim de azaldı ama bilemiyorum

bende işten geldim hemen bi kase kiraz aldım canım acayip soğuk sulu meyveler çekiyor içim yanıyor sanki

Benim canım çok fena tatlı çekiyor yesem de tatlıya doymuyorum ve kilo alıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…