2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Arkadaslar ben de 4 hAfta 2 gunluk hamileyim,dun bhcg degerim 106 cikti normal mi acaba ?sat. 3 haziran

bende öğretmenim :)) valla iyi çalışmışız...bende otistik çocuklar eğitm merkezndeym hem de okulöncesi öğretmeniyim napcam bilmiyorum,eş durumuyla merkez diye burayı yazmıştım bakalım napcam

Öncelikle hepimiz umarım sorunsuz bir hamilelik dönemi geçiririz ve sağlıklı bir şekilde bebişlerimizi kucaklarımıza alırız Sonunda bir ay anneliği kısmına yazabiliyorum :) aranıza karışabilir miyim?

Cok bilmek basa bela diye bosuna dememisler test yaptiktan sonraki su iki gun resmen okuduklarim yuzunden sevinemedim bile yok gebelik testine guven olmaz yok kanda ciksa bile kese gorunmeyebilir kimyasal gebelik olabilir hadi kese de gozuktu dusuk tehlikesi falan offf resmen kucaga alana kadar garantisi yok bu isin galiba :/

Bayanlar anadolu yakasinda doktor onerisi olabilecek var mi forumda aradim ama pek guncel bilgi goremedim ya da ben bulamadim bilemiyorum :/

Uskudar dilek yagmur
Cengelkoy galiba yerinden emin degilim birde saliha eroglu
İnanilmaz guvwnebilecegin dr lar tamamen dogal dogum taraftarlari onlarla gereksiz sezeryan yasaman mumkun bile degil

Böyle şeylerle hiç kalplerimizi bozmamamız lazım aslında. Tek yapmamız gereken gebeliğe uygun hareket edip, gerisini Allah'a bırakmak.

Evet bence cok arastirip cok soz dinlemeyin her kafadan ayri ses cikiyor...dokorunuza guvenin en dogruyu o soyler birde anneler...2013 mart annelerinde sac kurutma mak.zararli diyen bile vardi...bna doktorum yalnizca cep tel.vucudundan uzakta tut dedi o kadar...ayrica bebegin seni terkedecekse birak gitsin demekki kaliteli bir hucre degil ve vucudun o hucreyi kabul etmiyor demekir...gonlunuzu rahat tutun boyle seylerle kafanizi yormayin sessiz sukunetli gunlerin tadini cikarin...daha simdiden bu kadar endise etmeyin daha bunun 2 li test ense olcumu sonra 3 lu test plesentada su varmi sonra kilosu dusukmu haftasinin onunde gidiyorsa sorun gerisinden geliyorsa sorun vs.ben yalnizca 2 li test yaptirdim sonra bosuna stres yapmayayim diye 3 lu test yaptirmadim...nedense tesdufmudur nedir herkese bebekte sorun var gel karnindan su alalim diyorlar...2013 mart annelerinde kac kisi haftalarca kendini harap etti simdi allha sukuler olsun hepimizin saglikli evlatlari var....nacizane fikrim kulaklarinizi tikayin eski usul hamilelik yasamaya bakin....

Evet cok haklisiniz da hem ilk hamilelik hem de ailem izmirde ben istanbuldayim dertlesebilcegim kimse olmadigi icin simdiden sıkıntı yapmaya basladim

Evet cok haklisiniz da hem ilk hamilelik hem de ailem izmirde ben istanbuldayim dertlesebilcegim kimse olmadigi icin simdiden sıkıntı yapmaya basladim

Dun aksamda yazdim kizim uyudukca sizleri takip ediyorum elmden geldikce yardimci olmaya calisirim...hekimden sorma cekenden sor demisler...internetten cok arastimayin bir yigin yanlis bilgi var...umarim siz ve diger 2014 mart anneleri beni hosgorur amacim ukalalik yapmak yada muhhabbetinizin arasina girmek degil...sizin yasdiklarinizi yakin zamanli yasadigim icin yardimci olmak isterim...

ben acayip üşüyorummm:18::18::18: burası antalya yaaaaaa kızıma hamileyken hiç böyle olmamıştım, ne tuhaf bir şey bu, kışlıkları kaldırmış olmasaydım hırka giycem nerdeysee, tövbe tövbeee

Aynen caNim bende usuyorum hatra isinayom diye bi tur yurudum kusadasindayiz yanimda corap yok ayaklarim buz gibi

uzun süre erkan topuzu takip ettiğim için biliyorum,saç kurutma makinelerinin radyasyon yaydığı bir gerçek ama, ben kızıma hala kullanmıyorum, kendim de çok zor durumda kalmadığım sürece kullanmıyorum, bulaşık makinesi çalışırken mutfakta durmayın deniliyor, bile bile lades demek te doğru değil,bildiğimiz duyduğumuz bilgileri gözardı etmemek lazım,elbette radyasyondan kaçmak mümkün değil, sağımız solumuz önümüz arkamız teknoloji ile donatılı iken radyasyondan anca becerebildiğimiz ölçüde korunabiliriz, kanseri önleyen gıdaları bolca tüketmek lazım, Allah korusun,çocukların vücudu bizimkine göre savunmasız olduğundan onlara daha bir özen göstermek lazım, ben hala kızıma bilgisayar kullandırmıyorum,onun olduğu odada bilgisayar açmıyoruz, telefonla konuşmasına ya da oynamasına müsade etmiyoruz, evdeki imkanlar doğrultusunda küçük önlemler alıyoruz ama ne kadar etkili olur bilemem, Allah hepimizi korusun

he he benim hamileik takviminde ne yazıyoor

"Bebeğiniz artık kurşun kalemin arkasındaki silgi içine rahatca sığabilir." nasıl bir örneklem bu yaaaaaaav

Aynen caNim bende usuyorum hatra isinayom diye bi tur yurudum kusadasindayiz yanimda corap yok ayaklarim buz gibi

orda açıktır dükkanlar, eşini bi koşu gönder ayol çorap almaya :))) hoşş ben şuracıktaki kışlıkları açmaya üşenirken adamcağızı gecenin bu vakti gönderme fikrimi de süper buldum yaniiiiiiiiii

bu üşüme bende de var
ilk zamanlar çok güzel su içerdim şimdi ise bir damla koyamıyorum
bir haftadır felaket midem bulanıyor kusmuyorum bulantıdan duramıyorum kusmamak için zorluyorum kendimi
offf en kötüsü ben folik asidi kullanmıyorum yuttugum an hoppp çıkıyor geri bi akıl verin bana
yutamayan kullanamayan var mı
buarada bende öğretmenim

Gunaydin sayfamm
Nasilsiniz? Bebislerimiz bir gun daha buyuduler masallah
Varmi dr a gidecek olan.
Kizlar ben bu hamileligimde dr a her ay gutmeyi dusunmuyorum avrupada sadece 3 kere ultrasona giriliyor 12-24-32 haftalarda
Bu haftalarda gidildiginde zaten ense olcumu-seker yuklemesi- bebegin donup donmedigi respit edilir
Diger aylarda saglik ocaginda sadece el araciyla kalp atislarini dinlemeye gidecegim bakalim uygulayabilecekmiyim bu kararimi!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…