2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Doktorum deniz ve havuzu yasakladığı için tatil fikrine biraz soğudum. Ama sizler kendinize dikkat edin. Çok sıcağa maruz kalmayın.

Arkadaslar cok midem bulanıyor. Birşeyler yiyince geciyor. Yarım saate yine başlıyor. Ama ben gebeliği 100 kiloyla sonlandırmak istemiyorum. Çok huzursuzum. Bir fikri olan var mı, ne yapsam?

Arkadaslar cok midem bulanıyor. Birşeyler yiyince geciyor. Yarım saate yine başlıyor. Ama ben gebeliği 100 kiloyla sonlandırmak istemiyorum. Çok huzursuzum. Bir fikri olan var mı, ne yapsam?

Bir avuç beyaz leblebi yesen geçirir derler???

EMinim kotu bir histir
Kraker dene geciriyorsa yemek yerine kraker ye
Meyve geciriyorsa meyve ye kilo yapmayacak seyler ye bisi olmaz
Yada diyetisyene git sana gore bi liste versin hicbisi olmaz
Ben istanbula donunce gudecegim

Dr a gidipte su topluca yapilan kan testlerinden yaptiran varmi
Ne var testlerde? Ben hazir tatildeyken devlet hastanesinde yaptirayim diyorum illa kadindoguma gitmem gerekirmi yoksa dahiliyeye gidip gebelikte yapilan testler desem oluyormu?

Ne var testlerde? Ben hazir tatildeyken devlet hastanesinde yaptirayim diyorum illa kadindoguma gitmem gerekirmi yoksa dahiliyeye gidip gebelikte yapilan testler desem oluyormu?
Bence kadın doğumcuya durumu anlat, o istesin testleri. Bir kere kanveriyorsan eksiksiz hepsi bakılsın. Bana eşim istemişti testleri. Kdın doğumcuma görürdüm sonra. İki değer eksik dedi. Tekrar kan vermek zorunda kaldım.

Günaydın,

bulantısı fazla olan var mı? 2 gündür bütün iştahım kesildi, midem çok yanıyor. Çalışan biriyim, şuan zor duruyorum :26:

kadın dogumcuya git cnm hangi hastaligi yasamissin hangisine bagisikligin var kan degerlerine göre takviye gerekiyormu onlara bakip seni yonlendiriyor ben bunlari 2011 de yasadıgım icin biliyorum yakında bende gidicem dr.a

Merhaba arkadaslar nasilsiniz nasil gidiyor benim bu hafta inanilmaz uyku durumum var normalde 6 7 de kalkan ben simdi yine kalkiyorum ama esime kahvalti hazirlayip oglene kadar yatiyorum o kadar koyu uyuyorum ki sizlerde de var mi bu durum ben sattan itibaren sayarsak cuma tam 6 haftam dolacak cuma dijtora gidicem bakalum ins kalp atislarini duyariz kalp atislarini duyan var mi sizlerde durumlar nasil

Günaydınlar herkese....

ben mercimeğimi görüpde geldim....
minicik. 1.33 cm kesesi... kalp atışlarını haftaya dinleyecez inşallah... 5+1 mişim dün akıntıdan sonra gelen giden olmadı... ayyy ult. kağıdına bakıp bakıp duruyorum... dr.dan da çok memnun kaldım... kiloma tansiyonuma baktı, bir sürü şey sordu.. beslenme konusunda bilgilendirdi... her ihtimale karşı 3 günde bir vurmam için progestan iğnesi verdi.. benden haberler böyle...

canım ne kadar da cömert davranmışsın bize.. paylaşımın için çok çok teşekkürler...

herkese günaydııııııınnn bütün gece kabus gördüm yaa İnşallah hayra çıkar

hayır olsun inşallah... normaldir kaygıların yoğun olduğu bir süreci yaşıyoruz... ne demiştik iyi düşün iyi olsun!

Masalh mercimegine canim
Gozunaydin haftayada pit pitlari duyarsin insallh

Esimle tartistik sabah canim cok skkin hic keyfim kalmadi

Uykusu gelenler midesi bulananlar. Ya bende hic bisi yok kizimdada olmamisti yine dobis mi olcam ye ye (

Canım bende de uyku var. Uyuyorum uyuyorum uykumu alamıyorum resmen. Çalışıyorum işlerim de yoğun zor durumdayım Bulantım falam yok şimdilik. Ben de sattan sayarsam bu pazar 6 haftam bitiyor pztye randevu aldım ama ben bebeğin daha küçük olduğunu ve kalp atışlarını duyamayacağımı düşünüyorum.

Masalh mercimegine canim
Gozunaydin haftayada pit pitlari duyarsin insallh

Esimle tartistik sabah canim cok skkin hic keyfim kalmadi

teşekkür ederim canım...
eşlerimiz maalesef bizi anlamıyorlar.. boşver sıkma canını... bebeğini düşün moralin yerine gelsin hemen

biri uykumu dedi........

kızlar benim de çok uykum geliyor uykuya doyamıyorum :) bir de kasıklarım ve belim ağrıyor sabahları bazen mide bulantısı oluyor. benim dr randevum 12 temmuzda. keseyi o zaman görebiliriz dedi dr. ben de mercimeğimi görmek istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…